Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
Blog > Komentarze do wpisu

Lambda Warszawa zaprasza: Seniorzy LGBT+ na film Deputanci

lambda1

Czy starość osób homoseksualnych, biseksualnych i transpłciowych różni się od starości osób hetero? Jaka jest sytuacji osób starszych LGBT w Polsce?

W Warszawie obchodzimy Dni Seniora. Nie zapominajmy także o naszych seniorach i seniorkach LGBT - o ich sytuacji w radiu TOK FM mówi Krzysztof Kliszczyński, prowadzący w Lambdzie Warszawa grupę dla seniorów LGBT oraz jej uczestnik Jan Reszka.

A już w niedzielę Lambda Warszawa zaprasza na pokaz filmu „Debiutanci”(2010, reż. Mike Mills) organizowany przez Pracownia Duży Pokój i Stowarzyszenie Pracownia Etnograficzna . Film pokazuje historie 75-letniego mężczyzny, który postanawia wyznać synowi ukrywaną przez całe życie prawdę – jest gejem. Po filmie odbędzie się dyskusja o tym, jak wspierać członków rodziny w ich coming outach. Lambda Warszawa objęła matronat nad wydarzeniem. Seniorzy I LGBT+ I „Debiutanci” w Dużym Pokoju Zapraszamy!

Na zdjęciach kadr z filmu "Debiutanci" i Jan Reszka – uczestnik grupy seniora w Lambdzie Warszawa oraz prowadzący grupę rysunkową.

[Obie grupy są otwarte – żeby wziąć udział wystarczy przyjść do naszej siedziby lub napisać na kkliszczynski@lambdawarszawa.org.

piątek, 29 września 2017, lukeblog

Polecane wpisy