Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
Blog > Komentarze do wpisu

Pinksixty News LGBT. Gay USA. Gejowski chór. Tęczowe rodziny. Disneyland Paryż. Irena Sendlerowa ...

Wiele osób homoseksualnych latami ukrywa swoją prawdziwą orientację. Niektórzy z nich decydują się na tzw. coming outy dopiero w starszym wieku, a inni przez całe życie udają, że są heteroseksualni - Polki.pl

Pinksixty News wiadomości LGBT

Gay USA wieści LGBT od Free Speech TV

Gejowski chór z Orlando zaśpiewali - Fight Song  podczas konwencji TEDxOrlando

Forum Rodzin tęczowy z Azji i Pacyfiku odbyło się w dniach 11 i 12 maja w Hong Kongu. Osobiste doświadczenia dzielili się pokazać wsparcie rodzinom, akceptacji i potrzeba uznania, ochrony i równego traktowania rodziców LGBTI.

W ramach tego wydarzenia odbyły pokaz filmów dokumentów Gayby Baby oraz Inside the China Closet. Uczestnicy byli z Hongkongu, Australii, Chin, Fidżi, Japonii, Tajlandii, Filipin i Singapuru oraz wirtualnym udziałem z Tajwanu, Wietnamu oraz goście miedzy innymi eksperci ds. płodności z Wielkiej Brytanii i USA.

Każdy kraj zgłosił dążenie do społecznej i prawnej akceptacji i uznania tęczowy rodzin. Ale większość tych krajów w niemal prawo nie widzi rodziny tęczowe. Istnieje wiele strachu, lęku i rzeczywistości, rodzin mogą stracić swoje dzieci, z powodu homofobiczny.

Disneyland Paryż przeprosił  3-letniego chłopca powiedziano, że nie może uczestniczyć w dniu „Księżniczki” po prostu dlatego, że jest chłopcem.

Irena Sendlerowa bez wątpienia jest jedną z największych polskich bohaterek. Taką, o której cały świat słyszał, a jeśli nie – to usłyszeć powinien. O jej uhonorowanie specjalną okolicznościową monetą wnioskował Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak. Okazja ku temu jest właściwa – rok 2018 został ogłoszony Rokiem Ireny Sendlerowej. Właśnie otrzymał odpowiedź, że to nie wchodzi w grę.

Parę dni temu Narodowy Bank Polski z dumą zaprezentował na konferencji w Częstochowie banknot przygotowany z okazji 300-lecia koronacji Matki Boskiej Jasnogórskiej - Na Temat.pl 

Irena Sendlerowa " Miłość, tolerancja i pokora"

Australijscy policjanci LGBT dają przesłanie

Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe

piątek, 01 września 2017, lukeblog

Polecane wpisy