Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
Blog > Komentarze do wpisu

Komu i kiedy pokazać który palec, czyli warsztaty z asertywności

tumblr_inline_oyyf8iIZTa1tsitpw_540

Słowo "asertywność" w ostatnich latach stało się bardzo modne. "Bądź asertywna!", "Musisz być asertywny!", "W pracy musisz postępować asertywnie!", "Załatwię to asertywnie, nie przyjmę tej propozycji" - wszystko jest asertywne, więc czasem trudno połapać się w tym, co to tak naprawdę znaczy.

Jeżeli chcesz zdefiniować asertywność i dowiedzieć się, jak korzystać z niej w życiu codziennym, weź udział w bezpłatnych warsztatach "Komu i kiedy pokazać który palec"! Podczas dwóch spotkań spróbujemy odpowiedzieć na pytania:
• Jak efektywnie postawić i przyjąć zarzut?
• Co jest naprawdę moje, a co tylko wydaje mi się moje?
• Jaka jest procedura działania z osobami, które mają od nas wyższą i/lub niższą rangę?
• Co oznacza "siła mniejszości"?
• Tolerancja czy nietolerancja?
Warsztat realizowany jest w ramach projektu "Razem przeciwko dyskryminacji. Poradnictwo dla grup szczególnie zagrożonych dyskryminacją" współfinansowanego przez Miasto Stołeczne Warszawa.

Osoba prowadząca: Mirek Sikora

Mirek o sobie: "Pracuję z osobami doświadczającymi trudności osobistych, relacyjnych i zawodowych. W pracy skupiam się na poszerzaniu świadomości, pomocy klientom/kom w dostrzeganiu i odkrywaniu ich wzorców życiowych i potrzeb oraz w przezwyciężaniu osobistych barier i blokad.

Zajmuje mnie praca z doświadczającymi problemów wynikających z przynależenia do mniejszości, w tym szczególnie z osobami ze środowiska LGBT oraz osobami doznającymi trudności wynikającymi z silnych symptomów (problemy onkologiczne, pozawałowe, etc.). W pracy warsztatowej interesuje mnie wchodzenie w doświadczenie zmiany indywidualnej i dynamiki relacji za pomocą wykorzystania technik improwizacyjnych i narzędzi psychologii procesu".

Termin: 18-19 listopada, 14:00-18:00
Miejsce: Lambda Warszawa ul. Żurawia 24a lok. 4 Zapisy TUTAJ

poniedziałek, 06 listopada 2017, lukeblog

Polecane wpisy