Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
Blog > Komentarze do wpisu

Pinksixty News LGBT. Hokeistki zostały rodzicami. Poznań wolny od nacjonalizmu. Parlament Europejski i rezolucję ...

chuandouellette_640x345_acf_cropped

Hokeistki na lodzie Kanadyjka Caroline Ouellette jej żona amerykanka Julie Chu, zostali rodzicami urodziła im się córeczka. Chu była kapitanem drużyny kobiet w Stanach Zjednoczonych od 2011 do 2013 roku. Była pierwszą azjatycko-amerykańską kobietą, która grała w drużynie USA i drugą najbardziej utytułowaną Amerykańskiej w historii Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

Ouellette była kapitanem drużyny ale Kanady podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi, gdzie Chu grała przeciwko niej w drużynie kobiet z USA. USA ukończyły rywalizację na drugim miejscu, a Kanada właśnie pokonała ich na pierwszym miejscu, wygrywając 3-2. (PinkNews)

Pinksixty News wiadomości LGBT

Grupa Stonewall na manifestacji "Poznań wolny od nacjonalizmu"

Parlament Europejski przyjął rezolucję, wzywającą polski rząd do przestrzegania praworządności. Trwa podsumowanie dwulecia rządu. Przez cały dzień odbywają się konferencje ministrów. Pracujący na terytorium USA dziennikarze chińskich mediów państwowych powinni być zarejestrowani jako "zagraniczni agenci". Australijczycy za legalizacją małżeństw osób tej samej płci.

"Media patrzące krytycznie na działania instytucji i polityków są podstawą demokratycznej wspólnoty" - przypomniano w stanowisku Kapituły Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego, w którym sygnatariusze apelują do dziennikarzy o solidarność, a do polityków i śledczych o działania niewzbudzające podejrzeń o wywieranie presji. (TVN24)

Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe

środa, 15 listopada 2017, lukeblog

Polecane wpisy