Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
Blog > Komentarze do wpisu

Ważny moment dla RPA Magazyn Cosmopolitan, na okładce transpłciowa aktorka Laverne Cox

cosmo

W RPA wersji magazynu Cosmopolitan, pojawiła się aktorka transpłciowa Laverne Cox. Wyjaśniając więcej na ten temat, redaktor naczelna COSMOPOLITAN w RPA, Holly Meadows, powiedziała: "Chcieliśmy przełamać hetero-normatywne idee z okazji Walentynek i spojrzeć na miłość w 2018 r. - w tym akceptację siebie, innych i niebinarnych związków."

Redaktor Meadows dodaje: "Naszym celem było odgrywanie zapewnieniu widoczności społeczności LGBTQ+, której Laverne stała się ikoną rewolucyjną".

Powiedziała także: "Cox jest najgłośniejszą na świecie trans kobietą z plakatów i aktywistką też tożsamości rasowej, klasowej i płciowej, dzisiejszym świecie wyzwań związanych z toksyczną męskością, białą supremacją i fałszywym przedstawieniem trans ludzi.”

"Dla nas w COSMO miłość - przynajmniej w tej kwestii - świętujemy z Laverne jako zabawną, nieustraszoną kobietę, którą jest."

Laverne udostępnia napisany list w numerze. W nim pisze: "Twój głos ma znaczenie, prawda o tym, kim wiesz, że się liczy. Prawda cię wyzwoli!'

Ponadto nominowana do nagrody Emmy Cox dodaje: "Kobiety trans zasługują na to, aby być kochanymi na otwartej przestrzeni i w świetle".

Dodatkowo wideo w nim opisuje najbardziej romantyczny moment w jej życiu. "Jako czarnoskóra transpłciowa kobieta, często trzymała w tajemnicy przez mężczyzn, z którymi się spotykałam", mówi.

"Kiedy mój były chłopak przedstawił mnie swojemu tacie i zaprosił mnie, abym spędził z nim i jego rodziną Chanukę, była to najbardziej wyjątkowa rzecz".

cosmo1

Dodatkowo transpłciowa modelka Elle van der Burg, 19-letnia mówi na temat istnieje różnica między płcią, a seksualnością, jak ona czuje się żyć otwarcie jako transpłciowa osoba w Południowej Afryce.

Magazynu Cosmopolitan wersja RPA ich kampania "Miłość jest inkluzywna i nie dyskryminuje". Dodam jak jest ważny moment dla RPA takie tematy mimo RPA ma małżeństwa homoseksualne jedyny kraj w Afryce, ale wiele jest homofobii i to brutalnej jak co jakiś czas piszę o morderstwa jak ostatnim para lesbijek zamordowano i zgwałcono.

wtorek, 23 stycznia 2018, lukeblog

Polecane wpisy