Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
Blog > Komentarze do wpisu

Nico Tortorella wziął ślub z Bethany Meyers w swojej ceremonii innej od wszystkich

zdjęcie Instragram.com/Bethany C. Meyers 

Nico Tortorella, jedna z gwiazd serialu Younger, wziął ślub z Bethany Meyers. Od dwunastu lat para jest w poliamorycznym związku. Nico identyfikuje się jako pansexual, a Bethany identyfikuje się jako homoseksualistka.

W sobotę para opublikowała zdjęcia z swojego ślubu, zrobione przez Victorię Matthews, gdzie, szczerze mówiąc, wyglądali niesamowicie.

W artykule opublikowanym przez Condé Nast na temat LGBTQ, Nico i Bethany napisali o swoim ślubie i pięknym procesie myślenia.

Wygląd jest wszystkim, o czym marzyliśmy. Genderowe zaprojektowane przez naszego przyjaciela Andrew Morrison. ponadczasowe androgyniczne akcesoria naśladujące romańską rzeźbę, która płynnie łączy męski i żeński. W tym związku oboje nosimy spodnie i sukienkę, dodatkowo oboje nosili korony.

"Moim celem przy ślubnym wyglądzie było uchwycenie eterycznego stanu umysłu, trochę być jak Cate Blanchett i Galadriel z "Władcy Pierścieni", powiedział Morrison dla People.com. "Przez długi czas miałem silny instynkt zakładania sukni na spodnie podczas ubierania mężczyzn lub kobiet. A dla związku takiego jak Nico i Bethany zarówno suknia, jak i spodnie odgrywają ważną rolę w wyrównywaniu ich wyglądu."

Meyers, która identyfikuje się jako homoseksualistka, nazwała swoją ceremonię ślubną "z pewnością najbardziej tradycyjną rzeczą, jaką zrobiłam", dodała: "Brak gości. Bez kwiatów. Bez obrączki."

"Jesteśmy parą dzieciaków z prowincji. Poznaliśmy się 12 lat temu. Dorastaliśmy razem, potem się rozstaliśmy. Uczyliśmy się na samych sobie, jak być w związku i jak związek zerwać. Ze społecznymi oczekiwaniami związanymi z płcią - byliśmy na bakier. Oboje jesteśmy poliamoryczni. Nieraz zaskakiwaliśmy naszych przyjaciół, rodziny, a także media oraz samych siebie. Robiliśmy i mówiliśmy rzeczy fantastyczne oraz rzeczy beznadziejne - tak, też.

Jesteśmy dla siebie nawzajem chłopakiem i dziewczyną, chłopakiem i chłopakiem oraz dziewczyną i dziewczyną. Jesteśmy dla siebie najlepszymi przyjaciółmi, ale i bywało, że byliśmy dla siebie przyjaciółmi okropnymi.

Bywamy hetero, miewamy płynne upodobania seksualne, czasem jesteśmy queer, czasem bi, poli, czasami sami nie wiemy - ale generalnie jesteśmy entuzjastami wszelkich konfiguracji.

W naszym związku oboje nosimy spodnie i oboje nosimy sukienki.  Jesteśmy studentami uczelni świata i poszukiwaczami. Jesteśmy dla siebie nawzajem naszymi nastoletnimi szkolnymi zadurzeniami. Jesteśmy kochankami. Jesteśmy, kim jesteśmy i już. Czujemy się uprzywilejowani, że możemy o sobie swobodnie opowiedzieć. Mamy nadzieję, że gdy czytacie te słowa, to jakaś cząsteczka naszej miłości właśnie się rozmnożyła i przeskoczyła do Was" - Replika

 

Post udostępniony przez nicotortorella (@nicotortorella)

środa, 21 marca 2018, lukeblog
Tagi: love

Polecane wpisy