Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
Blog > Komentarze do wpisu

Pinksixty News LGBT. Gay USA. Matt i Dan. Mężczyźni jako cheerleaderki. Gus Kenworthy. Lesbijki i seks. Majtki czy bokserki ...

Imagine Dragons, Dan Reynolds, opublikował zdjęcie, w którym macha tęczową flagą. Zdjęcie towarzyszyło poparcie i przesłaniem dla młodzieży LGBTQ.

Reynolds, heteroseksualny Mormon, jest tematem nowego filmu dokumentalnego pod tytułem "Believer", w reżyserii Dona Argotta (DeLorean, Batman), który podąża za Reynoldsem, odkrywa, w jaki sposób kościół Mormoński traktuje swoich członków LGBTQ.

Pinksixty News wiadomości LGBT - Senat Kansas uchyla dyskryminacyjny akt adopcyjny; Rząd Izraela edytuje akty urodzenia dzieci z rodzicami tej samej płci; para lesbijek i ich szóstka dzieci martwych w wraku samochodu.

Gay USA wieści LGBT od Free Speech TV

Nowy odcinek mini serialu internetowego Matt i Dan, nie mogą zdecydować, jakie dodatki do pizzy lubią

Dwóch mężczyzn z Kalifornii, złamało wyjątkową barierę w sporcie w tym tygodniu LA Rams ogłoszono, że Quinton Peron i Napolean Jinnies dołączyli do drużyny cheerleaderek, pierwsi mężczyźni, którzy kiedykolwiek byli oficjalną częścią drużyny tanecznej NFL.

Piotr Grabarczyk jego vlog na temat Madonny której jej wielkim fanem

Aktywista i olimpijczyk Gus Kenworthy, omawia swoją przyjaźń z Adamem Ripponem, jego miłością do RuPaula i walką o bycie fanem Drag Race RuPaula podczas gdy był na Igrzyska Olimpijskich.

Underwear Expert - DanielXmiller, powraca bokserki czy slipki tym razem pyta Hipsterów z Los Angeles. Dowiedz się, jakie są ich preferencje w zakresie bielizny, jaka jest ich ulubiona muzyka, ich ulubione miejsca we wschodniej części LA.

Leanne Pittsford podczas konwencji TEDxMidAtlantic na temat różnorodności w firmach technologiczny, dzięki lesbijkom jest wiele kobiet w tej branży.

Them rozmawia z parą lesbijek i ich pierwszym trójkącie, miedzy rasowy związek. 

Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe

piątek, 30 marca 2018, lukeblog

Polecane wpisy