Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
Blog > Komentarze do wpisu

Wieści z Instagramu - Międzynarodowy Dzień Walki z Homofobią i Transfobią

 

Post udostępniony przez European Parliament (@europeanparliament)

 

Post udostępniony przez Matthew Hulse (@mhulse73)

 

Post udostępniony przez Lambda Warszawa (@lambdawarszawa)

 

Dziś #IDAHOT Międzynardowy Dzień Przeciw Homofobii, Bifobii i Transfobii. Ambasador Irlandii zaprosił nas dziś na spotkanie łączone z innymi ambasadorami wspierającymi naszą społeczność. Opowiadaliśmy m.in. o ustawie związkowej Nowoczesnej, przy której współpracowaliśmy, badaniu poparcia dla związków i małżeństw jednopłciowych w Polsce oraz - naszym wielkim marzeniu - koalicji organizacji i grup LGBT+. Już raz próbowaliśmy. Wkrótce podejmiemy kolejną próbę. Ambasady trzymają kciuki! #mnw #ambasadairlandii #miloscniewyklucza #rownoscmalzenska #malzenstwadlawszystkich #gaypoland #gay #lesbian #bisexual #transsexual #polskigej #polskalesbijka #lgbt #lgbtpoland #gaycouple #lesbiancouple #love #loveislove #lovewins #IDAHOT2018 #IDAHOBIT2018

Post udostępniony przez Miłość Nie Wyklucza (@miloscniewyklucza)

 

Kiedy Hubert z naszego stowarzyszenia gościł w Ambasadzie Irlandii z okazji #IDAHOT, Ola opowiadała tęczowej sieci pracowniczej Aviva o naszej pracy na rzecz równości małżeńskiej i sytuacji osób LGBT+ w Polsce. W sieci Aviva Pride jest około 30 osób, w tym wielu sojuszników i sojuszniczek. Dzięki za ekstra dyskusję!! W firmie były dziś tęczowe flagi i gadżety, w tym koszulki, w których reprezentacja Aviva pojawi się na tegorocznej @paradarownosci. #mnw #miloscniewyklucza #rownoscmalzenska #IDAHOT2018 #IDAHOBIT2018 #lgbt #lgbtpoland #aviva #avivapride #pride #gaypoland #gay #lesbian #gej #lesbijka #polishgay #polishlesbian #polskigej #polskalesbijka #gaycouple #lesbiancouple #bisexual #transsexual #love #rainbownetwork

Post udostępniony przez Miłość Nie Wyklucza (@miloscniewyklucza)

 

Dziś 17 maja, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii - mający na celu zwrócenie uwagi na doświadczaną przez osoby LGBTQIA przemoc i dyskryminację oraz upamiętnienie decyzji WHO o usunięciu homoseksualizmu z Międzynarodowej listy chorób. Po 28 latach zmieniło się wiele, ale też wiele jeszcze jest do zrobienia dlatego my nie ustajemy w działaniach - by przeciwdziałać dyskryminacji osób LGBTQIA jeśli chcecie do nas dołączyć piszcie na wolontariat@teczowka.org.pl i zapraszajcie znajomych na Marsz Równości Katowice 2018 8.09.2018.

Post udostępniony przez Stowarzyszenie Tęczówka (@teczowkaorgpl)

 

Post udostępniony przez The Advocate Magazine (@theadvocatemag)

 

Post udostępniony przez Monika Rosa (@monikaannarosa)

 

Post udostępniony przez GAY TIMES (@gaytimesmag)

 

Post udostępniony przez Stephan Franz Ferdinand Dinges (@stephan_dinges)

 

Post udostępniony przez Jessica Grimm (@jessieimsbush)

 

Post udostępniony przez Ivan Sakin (@ivansakin)

 

Post udostępniony przez Telluride Gay Ski Week (@telluridegsw)

 

Post udostępniony przez Tom Copley (@tom_copley)

 

Post udostępniony przez blueshift (@vardomskayaa)

 

Post udostępniony przez Collettivo Starfish (@collettivo.starfish)

 

Post udostępniony przez Diplomats for Equality (@diplomatsforequality)

 

Post udostępniony przez .Nowoczesna (@nowoczesna.oficjalnie)

 

Post udostępniony przez Dawid Orpych (@dorpych)

 

Post udostępniony przez Sefton Council (@sefton_council)

 

Post udostępniony przez Inuki (@mel_and_inuki)

 

Post udostępniony przez Alison Xamon, Greens MLC (@alisonxamongreensmlc)

 

Post udostępniony przez ❤M.L.P.❤ (@partit_laburista_malta)

 

Post udostępniony przez Tęczowe Opole (@teczowe.opole)

 

Post udostępniony przez Human Rights Campaign (@humanrightscampaign)

 

Post udostępniony przez Justin Trudeau (@justinpjtrudeau)

 

Post udostępniony przez Partia Zieloni (@partia_zieloni)

czwartek, 17 maja 2018, lukeblog
Tagi: instagram

Polecane wpisy