Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
Blog > Komentarze do wpisu

Pinksixty News LGBT. Peter Tatchell. Rosja. Air Canada. Will i Grace. LGBT Asian. Kultura. Trump ...

444

W Moskwie Rosji, aresztowano działacza Peter Tatchell, po przeprowadzeniu jednoosobowego protestu przeciwko braku reakcji prezydenta tego kraju Putina na prześladowanie osób homoseksualny w Czeczenii.

Później go zwolniono z posterunku policji w Moskwie. Oświadczenie na Twitterze na koncie Tatchella brzmi: "Peter Tatchell został zwolniony. Rozmawiałem z konsulem generałem brytyjskim, który powiedział, że został zwolniony za kaucją i był dobrze traktowany." Dodał "Dziękuję za wszystkie życzenia. Pamiętajmy o strasznej sytuacji LGBT w Rosji i Czeczenii." (PinkNews)

Pinksixty News wiadomości LGBT - W związku z rozpoczęciem Mistrzostw Świata 2018 w Rosji kibice LGBT obawiają się o swoje bezpieczeństwo nie będzie bezpieczeństwo dla nich.

Na dorocznym zjeździe American Medical Association przyjęło dwie uchwały dotyczące polityki pro-LGBT, a także wezwało do zaostrzenia przepisów dotyczących broni.

Administracja Trumpa zyskała reputację odrzucenia polityki uchwalonej w latach Obamy, ale przyjęła jeden plan Białego Domu Obamy dotyczące walki z epidemią HIV/AIDS.

Kanadyjska telewizja LGBTQ - OUTtv i linie kanadyjskie AirCanada, będzie można oglądać programy LGBT z Out TV na pokładzie samolotu.

Will i Grace świętuje miesiąc Pride, publikuje nostalgiczną kompilację wideo najlepszych przełomowych momentów z poprzednich sezonów.

Historia API TransFusion, pierwsze narodowe zgromadzenie dla osób z wysp Azji i Pacyfiku, dotyczące aktywistów LGBTQ, którzy walczyli o wyzwolenie od lat 80. XX którzy nie byli biali.

Carlos Pons Guerra tworzy prace, sztukę które często badają kwestie związane z płcią i tożsamością seksualną

Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowej

czwartek, 14 czerwca 2018, lukeblog
Tagi: LGBT Ploty news

Polecane wpisy