Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
Blog > Komentarze do wpisu

Attitude Pride Awards 2018 przestawiają wybitne osoby które zrobiły wiele dla społeczności LGBT w Wielkiej Brytanii

Attitude Pride Awards 2018 przestawia: Garry i Kyle Ratcliffe, dwóch tatusiów, którzy dali dom dzieciom ze złożonymi problemami zdrowotnymi, niesprawnością stanowiąc wyzwanie dla systemu wspierania i adopcji. Wiele osób nie chcieli takie dzieci chore oni dali im dom.

Attitude Pride Awards 2018 przestawia - Cara McCann i Amanda McGurk które nieustannie walczą o prawo do par homoseksualnych, aby uzyskać równość małżeństw w Irlandii Północnej.

Attitude Pride Awards 2018 przestawia: 73-letnia Betty Gallacher prowadziła kampanię bez wytchnienia, aby zrobić Pride w małym nadmorskim miasteczku Eastbourne.

Attitude Pride Awards 2018 przestawia: Jason Jones dzięki jemu dawne kolonialne prawo homofobiczne na Trynidadzie i Tobago, zostało uchylone.

Attitude Pride Awards 2018 przestawia: Mazharul Islam walczy o sprawiedliwość w sprawie morderstw dwóch aktywistów praw homoseksualnych w swoim rodzinnym kraju w Bangladeszu.

Attitude Pride Awards 2018 przestawia: Michael Causer został brutalnie zabity, gdy spał na przyjęciu w domu, a jego rodzice, Marie i Mike, stworzyli fundację, aby pomóc osobom LGBT w potrzebie.

Attitude Pride Awards 2018 przestawia: na temat Gay's the Word przeszła w historii, brytyjska księgarnia dedykowaną dla osób LGBT

Attitude Pride Awards 2018 przestawia Naomi Hersi która została brutalnie zadźgana na śmierć w pokoju hotelowym w Londynie. Trzy trans osoby mówią o swoich doświadczeniach z transfobią.

Attitude Pride Awards 2018 przestawia: Chelvan jest prawnikiem zajmującym się prawami człowieka, który bronił wielu osób ubiegających się o azyl LGBT, które zostały zmuszone do opuszczenia swojego kraju ze względu na swoją seksualność.

Attitude Pride Awards 2018 przestawia: Ben Smith zmienia życie osób LGBT na społecznościach wiejskich za pomocą swojego portalu społecznościowego All Together UK.

sobota, 14 lipca 2018, lukeblog
Tagi: LGBT

Polecane wpisy