Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
Blog > Komentarze do wpisu

Dla ministra parady równości są wyuzdane

DfAegdcXcAArTZ_chrześcijanie na paradzie równości 

"Tolerancja tak, afirmacja (często wyuzdana) niekoniecznie" - napisał na Twitterze Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Joachim Brudziński - w odpowiedzi na tweeta Queer.pl. Wszystko oczywiście w kontekście ostatniej sprawy z profanacją polskiego godła na Marszu Równości w Częstochowie. Minister uważa, że nasze Marsze Równości są wyuzdane.

Do sprawy w środę wieczorem na Twitterze ponownie odniósł się minister Brudziński. Polityk poskarżył się na hejt, którego doświadczył po swojej poprzedniej wypowiedzi oraz podkreślił, że jego zdaniem Marsz Równości był prowokacyjny. "Naprawdę jako polityka oraz człowieka nie interesuje mnie kto ma jakie preferencje seksualne. Nic mi do tego, ale dopóki nie zobaczę Pawła Rabieja, Joanny Scheuring-Wielgus oraz przedstawicieli LGBT na manifestacji pod tęczową flagą w Jerozolimie pod Ścianą Płaczu albo pod Al-Masdżid al-Haram w Mekce dopóty będę uważał, że mam prawo do tego oburzenia" - napisał też Brudziński.

Poważnie minister, za dużo ogląda prawicowy mediów które kłamią w sprawie parad równości. Na paradach/marsza równości jest pełno dzieci, wszyscy ateiści, chrześcijanie, młodzi, starsi, niepełnosprawni. Nie zobaczy "heteroseksualne parady", jak np w Brazylii to już jest wyuzdane nagie kobiety chodzą.

Czy Jerozolimie nie ma gejów i nie przychodzą pod ścianę płaczu tak są i modlą się. Tak samo w Mekka tam też modlą się geje. Czas edukować się, a nie wmawiać bzdury.

Minister nie widzi co robią narodowcy ataki, wyzwiska, bicie, czy jest stosowne używać wulgarnego języka na ulicy to robią narodowcy. Na marsza/paradach równości jest miłość gdzie uczestniczą tysiące. Na narodowca ile garstka ludzi którzy używają wulgarnego języka. Oni są przyszłością kraju, tylko parady równości ci ludzie którzy uczestniczą. 

 Chrześcijanie na marszach/paradach równości

Sanda Mazur z Tęczowego Opola

Przemówienie członka partii Razem na Paradzie Równości 2018

Tomasz Grzyb, działacz LGBT z Rzeszowa, współorganizator pierwszego w tym mieście Marszu Równości, dał na Marszu porywające przemówienie.

Kościół Middle Church na paradzie NYPride uczestniczą miedzy innymi duchowni z kościoła

piątek, 13 lipca 2018, lukeblog
Tagi: LGBT news

Polecane wpisy