Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
Blog > Komentarze do wpisu

Klipy muzyczne: Ariana Grande, Years and Years, Cazwell, Steve Grand, Little Mix, Bobby Newberry ...

Ariana Grande jej najnowsza piosenka z nadchodzącej płyty “Sweetener”, “God is a woman” po naszemu Bóg jest kobietą. W najnowszej piosence "Bóg jest kobietą", jest też monolog Madonny (który rozpoczyna się o 2:22).

Wcześniej piosenki nowej płyty The Light Is Coming” z udziałem Nicki Minaj oraz “No Tears Left To Cry”, który Olly Alexander śpiewa w radiu BBC poniżej.

Ariana Grande, wraca z nową płytą i koncertami, dochodziła do siebie po zamachu w Manchesterze w maju 2017 roku. “No Tears Left To Cry”, piosenka jest pamięci wydarzeń z Manchesteru.

Years and Years przestawia Palo Santo, to zwrot zespołu w stronę muzyki z różnych zakątków świata. Olly Alexander to jedyny w swoim rodzaju lider zespołu, który jest świadomy odpowiedzialności, jaka ciąży na osobie ze statusem gwiazdy pop. Jego dojrzałość objawia się w skali oraz ambicjach, jakie grupa zawarła na swoim nowym albumie.

Pełnokrwista, eskapistyczna fantazja, a jednocześnie komentarz społeczny – Years & Years na "Palo Santo" sięgają po futurystyczny pop, czerpiąc inspirację nie tylko z kultowych dzieł sci-fi, ale też z dorobku takich artystów jak David Bowie, Prince czy Lady Gaga. Na drugiej płycie Olly i koledzy z zespołu stworzyli przestrzeń do opowiedzenia bardzo osobistych historii dotyczących tożsamości, seksualności, performance’u oraz, przede wszystkim, co oznacza być człowiekiem.

Cazwell podaje pokaźną dawkę patriotyzmu amerykańskiego w nowej piosence, lucha libre meksykańskich zapaśnikami, stringi w stylu Borata, komunikaty polityczne i seksualne insynuacje w swoim najnowszym klipie "Cakes".

Najnowszy teledysk Steve Granda - "don't let the light in", wspomina swoje dzieciństwo w nostalgicznej balladzie. Grand dla Digital Journal: "Każda piosenka na nowej płycie naprawdę odzwierciedla miejsce, w którym znajdowałem się w określonym momencie. Podczas tworzenia tego albumu robiłem wiele różnych rzeczy. Przeszedłem przez kilka osobistych, takich jak zacząłem pić alkoholu za dużo, a teraz jestem 2,5 roku trzeźwy. Straciłem również członków mojej rodziny. Album zajmuje się rzeczami, przez które przechodzi wielu z nas. W tej płycie jest poczucie odporności i chodzi o pokonywanie przeszkód, zwłaszcza gdy są tworzone wewnętrznie."

Little Mix wracają z nowym singlem nagranym z DJ-skim trio Cheat Codes! “Only You” to wakacyjny przebój z pełnym energii EDM-owym refrenem, który z pewnością królować będzie na wielu parkietach podczas licznych wakacyjnych imprez. Opowiada o miłości dwóch kobiet. Utwór napisali The Six, Digital Farm Animals i Cheat Codes.

Little Mix to światowy fenomen popu – girlsband sprzedał ponad 40 milionów płyt na świecie i ma na koncie cztery platynowe albumy oraz cztery single, które podbiły listę przebojów w Wielkiej Brytanii. Ich ostatni album “Glory Days” spędził pięć tygodni na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii, powtarzając sukces jedynego girlsbandu, któremu się to udało, czyli Spice Girls. Wiodący singiel z albumu “Shout Out To My Ex” wygrała BRIT Award dla najlepszego brytyjskiego singla. Little Mix to także najczęściej oglądany wykonawca na VEVO w Wielkiej Brytanii w 2017 roku. Grupa już wkrótce rusza w trasę Summer Hits Tour oraz intensywnie pracuje nad nowym, piątym albumem, który ma ukazać się w tym roku. Zespół zagra wkrótce na Billboard Hot 100 Festival, Ultra Europe, Tomorrowland, Summerfest, Mysterlands I SW4. (Sony Music)

Najnowszy teledysk Bobbyiego Newberry "Lit", na temat miłości od pierwszego wejrzenia kiedy pierwszy raz zakochujemy się.

Years and Years - No Tears Left To Cry (Ariana Grande piosenka) w radiu BBC

sobota, 14 lipca 2018, lukeblog
Tagi: muzyka

Polecane wpisy