Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
Blog > Komentarze do wpisu

Tan France, z Queer Eye gdyby był biały jego życie było łatwiejsze

Queer Eye, ekspert ds. Mody, Tan France, na temat bycia gejem w nowym wywiadzie dla ShortList. France mówił o rasizmie i życiu w Utah. France urodził się i wychował w Anglii w rodzinie pakistańskiej. Obecnie mieszka w Salt Lake City w stanie Utah z mężem, Robem Frankiem.

W wywiadzie nazywa Salt Like City "jednym z najbardziej biały stanów w USA", a zatem "trochę do tyłu". Pomimo tego, on "to kocham".

"To moje ulubione miejsce na Ziemi. Ludzie są naprawdę dobrymi ludźmi - są bardzo słodcy - i mogę reprezentować tak wiele wersji siebie "- powiedział.

"To pomaga mi trochę popchnąć porządek i rozpowszechniać świadomość. Dzięki poznają inne osobę i mogę rozwiązać nieporozumienia na temat społeczności LGBTQ."

Jeśli chodzi o bycie gejem, osobę innej rasy i muzułmaninem, France wierzy, że gdyby był biały było lepiej w życiu jego. "Muszę walczyć z tak wieloma problemami, a największym jest rasizm" - wyjaśnił.

Jonathan Van Ness uczestnik z programu Queer Eye otworzył się na temat walki depresją po śmierci ojczyma. Depresja psychotyczna - znana również jako duża depresja z cechami psychotycznymi - jest ciężką postacią klinicznej depresji, w której ludzie doświadczają halucynacji i myślenia urojeniowego.

sobota, 14 lipca 2018, lukeblog
Tagi: Ploty

Polecane wpisy