Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
Blog > Komentarze do wpisu

Wieści z Instagramu: Cheyenne Jackson, Miłość Nie Wyklucza, Lance Bass, Nate Berkus, Paweł Rabiej, Damian Kutryb ...

 

Post udostępniony przez Nate Berkus (@nateberkus)

 

Post udostępniony przez Devon & Rob (@dadsnotdaddies)

 

Best Birthday present ever. I just got to meet my new nephew. 24 hours old. Welcome to the world little man.

Post udostępniony przez CHEYENNE JACKSON (@mrcheyennejackson)

 

Zobaczcie jakich mamy super hetero sojuszników. Zdjęcia ślubne par z naszymi przypinkami spływają tak, że ledwo nadążamy je zamieszczać na Facebooku. #mnw #miloscniewyklucza #malzenstwadlawszystkich #miłość #lgbt #allies #marriageequality #instagay #instalesbians #gej #lesbijka #bisexual #queer #loveislove #lovewins #lgbtpoland

Post udostępniony przez Miłość Nie Wyklucza (@miloscniewyklucza)

 

Post udostępniony przez Lance Bass (@lancebass)

 

Post udostępniony przez Kamyk Walker (@kamyk_walker)

 

Post udostępniony przez Kamyk Walker (@kamyk_walker)

 

Post udostępniony przez Arek Kluk (@arek_kluk)

 

Post udostępniony przez Michal Cessanis (@michalcessanis)

 

Post udostępniony przez Gay Wedding Ideas (@gayweddingideas)

 

Post udostępniony przez Guto (@gutodisneycollector)

 

Post udostępniony przez J (@juangrande75)

 

Post udostępniony przez TARLYtravellife �� (@tanja_charly)

 

Post udostępniony przez Damian Kutryb �� #mrUnicorn (@damiankutryb)

 

Post udostępniony przez Adam Eli (@adameli)

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 

Post udostępniony przez tyler oakley (@tyleroakley)

 

Out and Proud! Dziś byliśmy z Tęczą na pl. Zbawiciela, by nakręcić ostatnie ujęcie do naszego video. To było wyzwanie. Sami na środku placu z powiewającą tęczową flagą nad nami. Wiele osób nam machało, pokazywało kciuka do góry i życzliwie kibicowało. Nie obyło się jednak też kilku wyzwisk, czy obelg. Ale daliśmy radę. I chyba na tym polega walka o tolerancję w naszym kraju - nie dać się i robić swoje. Mimo wszystko! A na koniec musieliśmy się pocałować. Ze specjalną dedykacją dla wszystkich odważniaków w samochodach, którzy nas zwyzywali :) #outandproud #gaycouple #outinpublic #obnosimysie #teczaniegryzie #tecza #plzbawiciela #zbawix #gayinsta #gaypride #rainbow #proudgays #kiss #gaymarriage #mazimaz #malzenstwo

Post udostępniony przez jakubidawid (@jakubidawid)

 

Post udostępniony przez Rich & Jason (@richandjason)

sobota, 14 lipca 2018, lukeblog
Tagi: instagram

Polecane wpisy