Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
Blog > Komentarze do wpisu

Pinksixty News LGBT. Równość małżeńska Kostaryka. Transpłciowi aktorzy. Will i Grace. Gay USA. Gay Games ...

Pinksixty News wiadomości LGBT - Sąd Najwyższy Kostaryki stwierdził, że przepisy krajowe zakazujące małżeństw jednopłciowych są niekonstytucyjne, że przepisy są dyskryminujące i muszą zostać natychmiast zmienione.

Gwiazdy Hollywood transpłciowe takie jak Laverne Cox (“Orange Is the New Black”), Chaz Bono (“American Horror Story: Cult”), Alexandra Billings (“Transparent”), Brian Michael (“Queen Sugar”), Jen Richards (“Nashville”) i Lysette (“Transparent”) wystąpili na okładce Variety opowiadają swoje doświadczenia i bycia sobą trans w Hollywood.

Australijscy fundamentaliści chrześcijańscy, sprzeciwiają się zakazu leczenia homoseksualizmu, wmawiają to zagraża prawo rodziców do wychowania dzieci. Mówią rodzice mają prawo leczyć dzieci z orientacji.  

NBC w nowym sezonie Will i Grace, zagra David Schwimmer, znany z serialu przyjaciół został będzie romansować z Grace (Debra Messing). 

OutRight Action, raport wiele krajów utrudniają życie osobom LGBT, wielu nawet zakazuje organizację, a prześladują działaczy. 

Gay USA wieści LGBT od Free Speech TV

Podczas Gay Games igrzyska LGBT w Paryżu odbywają też turnieje tańca miedzy innymi tanga, par jednopłciowy.

Sara Cunningham z Free Mom Hugs występuje jako mama na wesela tej samej płci, jeśli rodzice pary  jednopłciowej nie akceptują swoi dzieci, daje im wsparcie które nie mogą liczyć od biologiczny matek.

Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe

piątek, 10 sierpnia 2018, lukeblog

Polecane wpisy