Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
Blog > Komentarze do wpisu

Wybory Mr Gay Europe wygrał Niemiec

W Poznaniu odbył się finał Mr Gay Europe w Poznaniu jak wielu mediach zagraniczny odbył się w konserwatywnym i katolickim kraju, w którym wielu obywateli nie akceptuje homoseksualizmu.

"Mam nadzieję, że pomoże nam to w walce o te same prawa, co mają w pozostałej części Europy zachodniej" - powiedział w rozmowie z AFP organizator Mr Gay Poland Paweł Zabilski.

Enrique Doleschy, 30-letni Niemiec, pokonał sześciu innych finalistów, i zdobył tytuł, Mr Gay Europe powiedział, takie wydarzenia są konieczne, po osoby homoseksualne nadal nie są szanowane i nie mogą być sobą.

"Tak długo jak jedna osoba czuje ma problem, potrzebujemy takich konkursów, aby wydobyć z ludzi to, co najlepsze i dać im żeby byli dla siebie lepsi" - powiedział dla AFP.

Marsz równości odbył wcześniej garstka narodowców i fundamentalistów katolicki protestowało. "Nie należy dawać przywilejów (osobom LGBT) ani podnosić ich do poziomu rodzin" - powiedział z pro life Maciej Wiewiorka. 

Pary tej samej płci nie mogą zawierać w Polsce związku małżeńskiego ani adoptować dzieci, Polska który jest kraj religijny i gdzie Kościół nadal odgrywa kluczową rolę społeczną w kształtowaniu postaw.

Siedemdziesiąt procent Polaków uważa, że ​​stosunki homoseksualne są nie do przyjęcia, wynika z badania opinii publicznej przeprowadzonego w 2014 r. Przez instytut CBOS.

Dania miała najwyższe wyniki zarówno w wywiadzie, jak i w teście pisemnym, ale nie udało się utrzymać jemu prowadzenia do końca. Niemcy wygrały głosowanie w Internecie i media społecznościowych, ale także zdobył wysokie oceny i innych kategoriach.

Walia zdobyła najwyższe noty w sportach i fotograficznych, Anglia przekonała jury swoją prezentacją w "My Project", a polak delegat Karol Pacyna został wybrany przez innych delegatów mianem "Mr Gay Congeniality".

Dodam jedno Mr Gay Danii Niels Jansen był jedyną osobą która jest transpłciowy. Jest pierwszym transpłciową osobą Mr Gay Europe, który startował w tych wyborach.

niedziela, 12 sierpnia 2018, lukeblog
Tagi: LGBT

Polecane wpisy