Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
Blog > Komentarze do wpisu

Jak mieszkają gwiazdy LGBT w swoi apartamentach i domach

Domy gwiazd osób LGBT zapierają dech w piersiach. Zobacz wnętrze domów Nate Burkasa i Jeremiaha Brenta, Ellen DeGeneres i Portii de Rossi czy Neila Patricka Harrisa i Davida Burtki, a także byłego ambasadora USA w Hiszpanii, odnowione przez Jamesa Costosa i jego partnera Michaela S. Smitha.

Nate Burkas i Jeremiah Brent, przeprowadzili się do Los Angeles, mieszkają swoją córką i synem. Jednych z ceniony projektantów wnętrz mają swój program na TLC (w polsce Discovery Life), nie tylko pokazują remonty, ale swoją rodzinę.

Ricky Martin i jego mąż Jwan Yosif, który jest malarzem - wychowują dwójkę chłopców dziewięcioletnich synów Matteo i Valentino, którzy przyszli na świat dzięki pomocy surogatki. Ricky przeniósł z Florydy, do Los Angeles, mieszka mężem i synami.

Ellen DeGeneres i Portia de Rossi, ich była rezydencja w Montecito, Kalifornii. Ellen, która jest najbardziej lubianą osobą w telewizji prowadzi wiele lat swój talk show. Ale też występuje w filmach jak gdzie jest Nemo czy jako producentka miedzy innymi amerykańską wersję "pierwszą randka".

Michael Kors s pokazał swój apartament Greenwich Village w Architectural Digest, projektant jest żonaty z Lance LePere.

Neil Patrick Harris i David Burtka, przenieśli z Los Angeles do Nowego Jorku, stworzyli swój dom w wielkim jabłku. Wychowują dwójkę dzieci syna i córkę, po za Neil występuje wielu programach, filmach, sam Dawid wydaje książkę kucharską, ostatnio oboje reaktywowali festiwal drag queen w Nowym Jorku, założony przez Nowojorską drag queen Lady Bunny.

Aktor Zachary Quinto i jego mąż model Miles McMillan pokazali swój apartament Nowojorski na Manhattanie w Architectural Digest.

Były ambasador USA w Hiszpanii James Costos i jego partner projektant wnętrz Michael S. Smith, stworzył piękne wnętrza ambasady USA w Madrycie.

Anderson Cooper jeden z główny dziennikarzy stacji CNN i jego wakacyjny dom w miasteczku Trancoso w Brazylii, opowiadał swój domu dla Architectural Digest.

sobota, 15 września 2018, lukeblog
Tagi: design

Polecane wpisy