Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
Blog > Komentarze do wpisu

„Jestem gejem wychowującym dziecko. Robię to lepiej, niż większość polskich matek”

Mówienie o tolerancji w naszym kraju przypomina walkę z wiatrakami. Niektórzy są tak uprzedzeni i mają tak wąskie umysły, że nie sposób do nich trafić z argumentami. Dlatego ja już nie liczę na to, że każdy będzie na mnie patrzył jak na normalnego człowieka. Lata propagandy zrobiły swoje i nic na to nie poradzę. Ale marzy mi się chociaż, żeby nie powtarzano już dawno obalonych kłamstw. O tym, że każdy gej to pedofil nawet nie wspomnę, bo ręce opadają.

Bardziej chodzi mi o kwestię wychowywania dzieci przez osoby homoseksualne. Kiedy pojawia się ten temat - od razu wywołuje komentarze w stylu: to chore, bo dziecko potrzebuje normalnej rodziny składającej się z mamy i taty. Niektórzy pewnie nie zdają sobie z tego sprawy, ale w tym momencie obrażają wszystkich samotnych rodziców, a nie tylko gejów i lesbijki. A ojców i matek, którzy wychowują potomstwo bez drugiej połowy jest naprawdę mnóstwo.

Oczywiście nie jest łatwo. Nie dość, że wychowuję ją samotnie, to jeszcze jestem gejem i za bardzo się z tym nie kryję. Ona jest jeszcze mała, ale kiedyś pewnie się nasłucha na temat tatusia. Niektórym nasze szczęście będzie bardzo przeszkadzało. To już się zdarza i wiecie co? Najgorsze pod tym względem są kobiety. Młode matki, a nie ich faceci, najmocniej we mnie uderzają. Zwłaszcza te, które nie radzą sobie z własnym życiem i bliżej im do patologii - Papilot.pl

sobota, 13 października 2018, lukeblog

Polecane wpisy