Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
Blog > Komentarze do wpisu

Pinksixty News LGBT. Leczenie homoseksualizmu i samobójstwa. Szkocja szkoły uczyć będą LGBT. Kanada przeprasza żydów ...

Pinksixty News wiadomości LGBT - Wilton Manors, miasto na Florydzie, po raz pierwszy historii wybrali rade miasta składający tylko z osób LGBT.

Justin Flippen, który pracuje w komisji od 2008 roku, został wybrany we wtorek burmistrzem Wilton Manors. Dwóch innych gejów, ustępujący burmistrz Gary Resnick i Paul Rolli, wygrali miejsce w komisjach miejskiej.

W Nigerii ponad 3 miliony ludzi żyje z HIV, ale mniej niż 400 osób używa PrEP, powszechnie uważanego za kluczowe narzędzie w walce z rozprzestrzenianiem się wirusa HIV.

Badanie przeprowadzone w ramach Family Acceptance Project (FAP) wykazało, że młodzi ludzie, którzy doświadczają zmiany orientacji seksualnej podczas okresu dorastania, próbują zmienić ich orientację seksualną przez ich rodziców oraz przez terapeutów i przywódców religijnych.

Częstość prób samobójczych przeprowadzony przez młodych ludzi LGBT, których rodzice próbowali zmienić do zmiany swojej orientacji seksualnej, była ponad dwukrotnie 48%. Wysoki poziom był depresji zwiększył się ponad dwukrotnie 33%.

Często rodzice i przywódcy religijni podważają poczucie wartości sowi dzieci LGBT, przyczyniają się do zachowań autodestrukcyjnych, które znacznie zwiększają ryzyko i hamują rozwijanie się, co obejmuje ograniczanie ich zdolności do życia.

Wicepremier Szkocji, John Swinney, poinformował, że szkocki rząd zaakceptował wszystkie propozycje zmian w programie nauczania przygotowane przez organizację LGBTI Inclusive Education. Przyznał, że dzięki temu Szkocja stanie się pierwszym krajem na świecie posiadającym w programie nauczania kwestie związane z tematyką LGBTQ - m.in. historię ruchów równościowych i tematy walki z homofobią, bifobią i transfobią. "Kluczowe jest, by program nauczania był równie różnorodny, co młodzież ucząca się w naszych szkołach".

Gay USA wieści LGBT od Free Speech TV

„Jesteście częścią świata i ten świat bez Was byłby uboższy. Chciałbym Wam podziękować za to, że jesteście. I love you!"  - powiedział Krzysztof Stelmaszyk w wideo nagranym dla Kampanii Przeciw Homofobii. Tym samym aktor dołączył do grona ambasadorów i ambasadorek akcji społecznej.

Jak być gejem i mormonem 
 

Premier Justin Trudeau w Parlamencie Kanadyjskim, przeprosił za decyzję Kanady, 79 lat temu odrzucić żydowskie uchodźców uciekające przed nazistowskimi Niemcami, mówiąc, że odzwierciedlają one lata godnej ubolewania antysemickiej polityki zagranicznej.

Także Stany Zjednoczone odmówiły i Argentyna, Urugwaj, Paragwaj oraz Panama. W końcu statek powrócił do Europy, ale nie do Niemiec. Organizacje żydowskie zapewniły im wizy w Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii i Francji. Ale gdy Niemcy rozszerzyły swoje terytorium, około 254 zostało schwytanych i zabitych w hitlerowskich obozach śmierci.

Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe

piątek, 09 listopada 2018, lukeblog

Polecane wpisy