Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
Blog > Komentarze do wpisu

Miśkołajek 2018

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, noc i tekst

Bears of Poland - organizuje Miśkołajki miedzy innymi Dyskusja "Wiara a Tęcza" w kawiarni Literacka, ul. Krakowska 41 - Czy religia otwarta jest na osoby ze społeczności LGBTQ+? Czy bycie osobą homoseksualną, biseksualną, transpłciową czy niebinarną z założenia wyklucza przynależność do wspólnoty religijnej? Dlaczego w przeważającej mierze kościoły oficjalnie nie akceptują osób o odmiennej orientacji seksualnej i tożsamości płciowej? Czy to się kiedyś zmieni? Na te i wiele innych pytań postarają się odpowiedzieć zaproszeni goście.

Fundacja Kapitan Światełko została założona w grudniu 2013 roku przez grupę przyjaciół, którzy pragnęli zmienić coś w swoim otoczeniu. Obecnie realizuje ogólnopolskie projekty, tworząc nową jakość i wyznaczając standardy działania wśród organizacji pozarządowych.

Jak co roku, w listopadzie mężczyźni na całym świecie zapuszczają wąsy, by sprowokować do rozmowy o raku jąder i prostaty. W ten sposób pomysłodawcy akcji chcą uświadamiać, jak ważne są regularne badania i dbanie o swój stan zdrowia. W ramach polskiej kampanii Movember od 2 listopada do 2 grudnia w sześciu miastach zorganizowane zostaną darmowe badania USG jąder. Również podczas Miśkołajek będziecie mogli dokonać takiego badania, więc przyjdźcie przygotowani.

Dodatkowo zaprzyjaźniona pani Doktor Magda będzie ponownie obcinać Wam owłosienie z głowy (pamiętacie ten post?). WAŻNE, osoby wcześniej zdyskwalifikowane ze względu na palenie tytoniu mogą wziąć udział w badaniu! Przy okazji będzie można przebadać sobie skład ciała wyrafinowanym urządzeniem z funkcją drukowania – wydruk można zachować! Ech ta technika w XXI wieku.

Trzecim filarem tego wydarzenia będzie badanie w kierunku HCV – wirusowego zapalenia wątroby typu C. Badania dokonają specjaliści ze Stowarzyszenia Jeden Świat. Szybki test – szybki wynik. Serdecznie polecamy.

Rewia Drag Queen - Przed rozdaniem prezentów przez wspaniałego Miśkołaja proponujemy misiom strawę dla ducha i masaż mięśni brzucha. Rewia Drag Queen, w której występują Papina McQueen, Lady Brigitte oraz Ka Katharsis to świetny sposób na spędzenie wieczoru. - Więcej informacji na stronie  Bears of Poland

piątek, 07 grudnia 2018, lukeblog
Tagi: LGBT

Polecane wpisy