Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
Blog > Komentarze do wpisu

Pinksixty News LGBT. Facebook. Gay USA. Kevin Hart. Daniel Franzese. Hey Qween. Don Lemon. Pete Shelley ...

Nie żyje Pete Shelley z Buzzcocks. Legenda punkrocka miała 63 lata W wieku 63 lat. O śmierci poinformował na Facebooku jego brat. Jak czytamy we wpisie, przyczyną śmierci Pete'a Shelleya był zawał serca. Muzyk zmarł w Estonii, gdzie mieszkał z żoną od 2012 r. Smutną informację potwierdził w rozmowie z BBC menadżer kapeli.

W ciągu swojej kariery muzycznej Shelley nawiązywał do swojej seksualności, a piosenka "Ever Fallen in Love" została zainspirowana przez człowieka o imieniu Frank, który mieszkał przez siedem lat. Pierwszy solowy singiel Shelley "Homosapien" został kiedyś zakazany przez BBC za "wyraźne nawiązanie do seksu gejowskiego" - Wirtualna Polska/Attitude.

Pinksixty News wiadomości LGBT - Facebook zabrania rozmów na temat seksualności, ostatnio jest jakaś histeria na temat "seksu", portale blogują, czy usuwają jak Tumblr który będzie usuwać wszystko co seksualne jest powiązane. 

Festiwal rodziny - tradycyjnej rodziny, minister Fontana nie będzie uczestniczyć z powodu protestów ale inny senator Pillon, będzie uczestniczyć organizacje lewicowe, LGBT i feministyczne protestują przeciw homofobii. 

Nauczyciel chrześcijański wojskowej szkoły West Point został wyrzucony z pracy za złe traktowanie uczniów transpłciowy. 

Gay USA wieści LGBT od Free Speech TV

Amerykański aktor, producent filmowy i telewizyjny, komik Kevin Hart poinformował w czwartek w nocy na Twitterze, że postanowił zrezygnować z prowadzenia tegorocznej ceremonii wręczania Oscarów, prestiżowych nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej.

"Zdecydowałem się zrezygnować z bycia gospodarzem tegorocznych Oscarów (...) dlatego, że nie chcę odwracać uwagi w noc, którą powinno świętować wielu niesamowitych utalentowanych artystów. Szczerze przepraszam społeczność LGBTQ za moje niewrażliwe słowa z przeszłości" - napisał komik na Twitterze. (TVN24)

CNN prowadzący Don Lemon chce dać Kevinowi Hartowi szansę na odkupienie się w oczach społeczności LGBT, zaprasza do rozmowy i zrobienia coś dla LGBT pozytywnego.

Nowy odcinek House Of Mamis - na temat rodziny "queer"

Aktor Daniel Franzese, znany miedzy innymi z serialu Spojrzenia reaguje na klip Ariany Grande - Thank U, Next.

Nowy odcinek Hey Qween - talk show gwiazda "RuPaul's Drag Race" Tatianna gościła oraz odcinek gościł “Finding Prince Charming” - Brandon Kneefel.

Don Lemon po raportach New York Timesa, nazywa Trumpa hipokrytą ujawniono, że prywatny klub prezydenta Trumpa w New Jersey zatrudniał emigrantów. Mimo to publicznie Trump przeciwko emigrantom, nie chce w USA.

Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe

piątek, 07 grudnia 2018, lukeblog
Tagi: news Ploty LGBT

Polecane wpisy