Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
RSS
wtorek, 21 sierpnia 2018
 

Post udostępniony przez @praawda

Radek Pestka jest zbulwersowany tym, co spotkało go w Warszawie. Model i jego chłopak zostali pobici przez grupę agresywnych osób. Ucierpiała również nawet ich koleżanki. Zwycięzca piątej edycji "Top Model" postanowił podzielić się swoją historią w sieci, by zaapelować do swoich fanów, by nigdy w takich sytuacjach nie byli obojętni.

Kiedy zwycięzca piątej edycji „Top Model” podzielił się na Snapchacie zdjęcia z pobitą twarzą, jego fani byli mocno zaniepokojeni. Radek Pestka wyznał, że on, jego chłopak i ich koleżanka zostali zaatakowani przez „jakąś obcą dziewczynę i jej ekipę”. W wyniku pobicia pod okiem Pestki pojawił się krwiak. Jak później ujawnił, jego chłopak – Romek Gelard – oberwał na tyle mocno, że krwotok z jego nosa nie ustawał przez kilka minut. Napastnicy nie oszczędzili również towarzyszących im koleżanek.

„Długo nie dodawałem nic na Instagrama oraz InstaStory poza informacją o incydencie, który miał miejsce w urodziny Klaudii. Chciałem ochłonąć i dokładnie przemyśleć to, co chcę wam przekazać. Sama konsultacja z policją i składanie zeznań trwało na tyle długo, że nie mogłem podzielić się z wami tymi informacjami od razu” – napisał później w mediach społecznościowych Pestka, by uspokoić swoich fanów. Model zdecydował się szczegółowo opisać incydent, by zwrócić uwagę swoich fanów na podobne sytuacje i zaapelować, by nigdy nie byli obojętni.

Jak pisze Pestka, on i jego chłopak po raz pierwszy zostali zaatakowani, bo „Romek rzekomo źle się spojrzał na chłopaka przechodzącego obok”. „Dlaczego Romek dostał w twarz od jakiegoś typa – z pięści w nos, tak, że przez kilka minut krwotok nie ustawał? Dlaczego nasza koleżanka została uderzona kilkakrotnie w twarz i okolice brzucha przez trzy randomowe dziewczyny, które były w grupce z tym typem? Nie wiem. Nie rozumiem. Czy zrobili coś złego? Mówi się, że często wina leży po obu stronach, jednak w tym wypadku była to po prostu zaczepka i szukanie powodu do bójki” – twierdzi zwycięzca „Top Model”. „Czy ktokolwiek z ludzi obok zareagował? Starał się pomóc? Wezwał funkcjonariuszy? Nie. Zero pomocy od kogokolwiek. Tłum ludzi, który mógł pomóc, interweniować, obronić naszą koleżankę” – pisze zbulwersowany Pestka.

„Chciałbym zwrócić tutaj uwagę na problem, który staje się coraz bardziej poważny – niechęć w udzielaniu pomocy innym, znieczulica. Niezależnie od sytuacji wydaje mi się, że warto pomóc. Interwencja czy chociaż telefon na policję, gdy widzi się akt przemocy” – apeluje Pestka. Prosi swoich fanów, by nie bagatelizowali podobnych zajść i jeśli są ich świadkami, zgłaszali je na policję, by agresorzy nie czuli się bezkarnie.(...) - RMF RM.

Tagi: news
06:45, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Od dłuższego czasu w Polsce jest przyzwolenie na mowę nienawiści w stosunku do osób LGBTQIA. Niestety słowa coraz częściej zamieniają się w fizyczne napaści. Brakuje zdecydowanych reakcji władz państwa na agresję wobec środowiska LGBTQIA. Co gorsza, ważni politycy - jak szef MON, Mariusz Błaszczak - publicznie obrażają mniejszości seksualne.

To wszystko buduje atmosferę przyzwolenia i jest niezwykle niebezpieczne dla nas wszystkich, nie tylko dla osób ze środowiska LGBTQIA.

W obecnej sytuacji, szczególna odpowiedzialność ciąży więc na władzach lokalnych. W Gdańsku przyjęto do realizacji Model na rzecz Równego Traktowania, którego wdrożenie powinno poprawić bezpieczeństwo i zmniejszyć agresję oraz nienawiść do wszystkich mniejszości, w tym seksualnych

Myśleli o osiedleniu się w Polsce po przeprowadzce z Londynu. Pomysł został im wybity z głowy pięściami. „James ma wstrząs mózgu, a ja wybitą szczękę za to, że trzymaliśmy się za ręce na plaży” – opowiada Joseph.

Byli na plaży w Gdańsku Sobieszewie. Joseph i jego pochodzący Anglii partner. W morzu trzymali się za ręce. Kiedy wyszli i skierowali się do samochodu dwóch mężczyzn zaatakowało ich od tyłu. James dostał cios w tył głowy, Joseph został uderzony pięścią w twarz..

Wokół pełno ludzi. Nikt nie pomógł. Nawet nie chcieli zadzwonić po policję, nagle nikt nie miał telefonu. Przechodzili obojętnie dalej. „Jebać was, pedały!” – zareagował jedynie jeden z poproszonych o pomoc.

Kiedy wreszcie dodzwonili się na numer alarmowy usłyszeli, że na patrol policji będą musieli czekać około 5 godzin. Bo to daleko i nie ma w okolicy żadnego patrolu. Na szczęście ambulans pogotowia ratunkowego przyjechał szybciej. (Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych/Tolerado)

Gazeta Wyborcza Trójmiasto o seksistowskim zachowaniu gości, braku reakcji obsługi oraz homofobicznym komentarzu właściciela w jednym z pubów w Starogardzie Gdańskim.

Tagi: LGBT news
06:45, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
 

Myspace may not be as popular anymore, but it’s how Aaron and Ben found each other ��‍❤️‍��, married ��������, and eventually started a family��‍��‍��. Click the link in our bio to read this story of a forever family created through adoption: “After Posting a ‘Boyfriend Application’ to Myspace Twelve Years Ago, This Man Met The Future Father of His Daughter” ����‍��‍������ . . . #GayDads #TwoDads #GayFamily #Adoption #AdoptionRocks #LGBTQFamily #LoveMakesAFamily #2Dads #GayDadFamily

Post udostępniony przez Gays With Kids (@gays_with_kids)

 

Post udostępniony przez Devon & Rob (@dadsnotdaddies)

 

Post udostępniony przez Twogaypapas (@twogaypapas)

 

Post udostępniony przez J E R E M I A H B R E N T (@jeremiahbrent)

 

W ubiegłą sobotę nasza grupa brała udział w feministycznej demonstracji "Nie jesteś sama", organizowanej wspólnie z Manifą Wrocław w ramach Feministycznego Lata z Karawaną i Inicjatywą 8 Marca. Solidaryzujemy się zarówno z kobietami, jak i osobami niebinarnymi i trans, które przy porodzie otrzymały w dokumentach płeć kobieta, które nie mają w Polsce prawa do bezpiecznej, dostępnej, darmowej, legalnej aborcji. Aborcja prawem, nie towarem! . . . . . . . . #teczoweopole #manifa #manifawrocław #wroclaw #opole #feminism #womensrights #abortion #legalabortion #freedom #wolność #bezpieczenstwo #safety #activism #solidarność #solidarity #equality #równość #pride #lgbt #protest #cause

Post udostępniony przez Tęczowe Opole (@teczowe.opole)

 

Post udostępniony przez Human Rights Campaign (@humanrightscampaign)

 

Post udostępniony przez Pawel Rabiej (@pawelrabiej)

 

Napisało do nas @alsohproject. „Miłość jest wszędzie! Nasz projekt fotograficzny „Also human project” ma to pokazywać ❤️ nie wstydź się! Umów się z nami, napij się kawy i pozwól zrobić sobie/wam kilka zdjeć - na pewno nie pożałujesz ��️‍�� chcemy, żeby świat nas zobaczył - że społeczność #lgbtplus jest wszechobecna i ma prawo do szczęścia ☀️” W akcji biorą udział bohaterowie najnowszego nr @magazynlgbtqreplika - @marekulita i @wojtekcubera, którzy pocałowali się dla nas pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. #alsohproject #alsohumanproject #gayboy #gayboys #gej #hotgayboys #hotgaymen #lgbt #lgbtq #love #loveislove #magazine #magazyn #magazynlgbtqreplika #replikalgbt #replikalgbtq

Post udostępniony przez Magazyn LGBTQ Replika (@magazynlgbtqreplika)

 

Takie zdjęcie umieścił w kwietniu w mediach społecznościowych @pawelrabiej. Wtedy gratulowaliśmy panom odwagi! Dziś @michalcessanis mówi w rozmowie z #wirtualnemedia, że przestał być zapraszamy do @pytanienasniadanie bo... Jest gejem. Nie ma zgody na dyskryminację, panowie, jesteśmy z Wami ❤️ #lgbt #pride #pawełrabiej #michałcessanis #nawalizkach #gaypoland #gaycouples #tvp2 #pytanienasniadanie

Post udostępniony przez @ queer.pl

 

Post udostępniony przez Robert Biedroń (@robertbiedron)

 

Post udostępniony przez Dustin Lance Black (@dlanceblack)

 

Post udostępniony przez Tom Daley (@tomdaley)

 

Post udostępniony przez Attitude Magazine (@attitudemag)

 

#PiS ma swoją prawdę i swoją historię. ➡️ Premier Mateusz #Morawiecki wmawia Polkom i Polakom, że sam negocjował wejście Polski do Unii Europejskiej. Z historii gumkowani są prawdziwi bohaterowie Solidarności, którzy walczyli o naszą wolność a prezes PiS, który spał,gdy władze komunistyczne wprowadzały stan wojenny, przedstawiany jest jako nieustraszony bohater o wolność i demokrację w Polsce. Być może wkrótce rząd PiS, bez żadnych dowodów, będzie uczył nasze dzieci nowej historii, w ramach której tragiczny wypadek w Smoleńsku będzie nazywany zamachem. ➡️ Możesz to zmienić. Wystarczy, że w 2018 i 2019 roku pójdziesz na wybory i zmienisz historię Polski ❗ Przyszłość Polski zależy od Ciebie ❗ #DojnaZmiana #hipokryzjaPiS #idęnawybory

Post udostępniony przez .Nowoczesna (@nowoczesna.oficjalnie)

 

Post udostępniony przez .Nowoczesna (@nowoczesna.oficjalnie)

 

Post udostępniony przez Maxim Assenza (@maximasnza)

 

Post udostępniony przez Daniel Cooney (@dcracooney)

 

Post udostępniony przez Gennaro Cennamo (@inspired_dna)

 

Post udostępniony przez Adorables Couples In Love �� (@adorable_couples_in_love)

 

Post udostępniony przez Cesar Estrada (@weshouldtotallyjuststabcesar)

 

Post udostępniony przez Gay Happy (@gayhappy5)

 

Post udostępniony przez Jen Brister / Story & Gold (@storyandgoldweddings)

 

Post udostępniony przez Alex (@alejan_keller)

 

Post udostępniony przez Candice Milliard (@candisfloral)

 

Post udostępniony przez rae fox (@lesraefox)

 

Post udostępniony przez Javi Mendoza (@javimndoza)

 

Post udostępniony przez Eric Radford (@ericradford85)

 

Post udostępniony przez Logo (@logotv)

 

Post udostępniony przez Antoni Porowski (@antoni)

Tagi: instagram
06:44, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 20 sierpnia 2018

Pinksixty News wiadomości LGBT - Kofi Annan nie żyje, wieku 80 lat po krótkiej chorobie zmarł były sekretarz generalny ONZ i laureat Pokojowej Nagrody Nobla.

Lokalny klub "gejowski działający na Jalan Sultan Ismail w Malezji przez około 30 lat został ostatecznie zaatakowany przez policję. Od zawsze był popularny wśród lokalnych i zagranicznych społeczności gejowskiej.

Filipiny epidemia zarażeń HIV, większość z było z powodu seksu. Wiele zgonów z powodu AIDS, aż 77 osób zmarło. Lokalna biblioteka w Utah, kontrowersja nie życzy sobie książki LGBT.

Celebrity Big Brother wersja brytyjska Rodrigo Alves, znany jako ludzki Ken, zrobił kontrowersje z innym uczestnikiem Ben Jardine, chciał widzieć jego penisa. 

Premier Justin Trudeau dołączył do tysięcy osób w paradzie Pride w Montrealu.

Premier Kanady Justin Trudeau i Antoni Porowsk z “Queer Eye”, miedzy innymi jak jest ważne parady/marsze równości Pride.

Pinksixty Entertainment na temat poety Maurice Kenny, pochodził z ludu Mohawków.

Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe

Tagi: LGBT news Ploty
22:26, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

16

Prezydent Słupska spotkał się z mieszkańcami Mazur, by porozmawiać o polityce. Na spotkanie przyszło kilku mężczyzn z homofobicznymi hasłami na koszulkach, które jednak nie zrobiły wrażenia na Robercie Biedroniu

Jak relacjonuje grupa Dziewuchy Węgorzewo, gdy Biedroń zauważył narodowców z koszulkami “Zakaz Pedałowania”, powiedział: “Chcecie mnie obrazić? Dlaczego? To się nie uda. Chodź, zrobimy sobie selfie”. Rozbawiony narodowiec stanął do zdjęcia, a Biedroń dodał: “Łączy nas Polska”. Około 100 osób, które siedziały na widowni, zareagowały aplauzem i śmiechem - Wysokie Obcasy.

Tagi: foto news
06:46, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

tumblr_inline_pdpcx7SNAv1tsitpw_540

Gogglebox. Przed telewizorem i Królowe Życia/TTV 

Od poniedziałku do piątku: Allo, allo 18:55 na Stopklatka TV (do czwartku). Teoria wielkiego podrywu kilka odcinków od 22:00 na Comedy Central. Sześć stóp pod ziemią około 12:45 na HBO2. Graham Norton Show od około 23:55 na BBC Lifestyle.

Poniedziałek: Wstydliwe choroby o 23:00 na PULS 2. Gogglebox. Przed telewizorem 2x o 22:00 na TTV/Player.pl. Młody Sheldon, 3x od 07:40 na HBO. American Horror Story, odc. 3 o 00:20 na TVN 7.

Sam Smith: Live in London o 21:00 na CANAL+. Sam Smith zdobył m.in. Oscara i Grammy. Wraz z zespołem prezentuje swoje najbardziej klasyczne przeboje, a także najnowsze piosenki, które pochodzą z długo oczekiwanego albumu. Jednocześnie artysta opowiada o własnym życiu, karierze oraz miłości do muzyki. Gospodynią koncertu jest Fearne Cotton. Prezenterka radiowa i telewizyjna przyznaje, że zachwyciła się głosem Sama Smitha podczas jego występu w Radio 1's Live Lounge, który miał miejsce w 2015 roku. Od tamtej pory pragnęła poprowadzić show z udziałem wokalisty, a także przeprowadzić z nim wywiad.

Wtorek: Wstydliwe choroby o 23:00 na PULS 2. Masters of Sex 2, odc. 12 o 00:25 na TVN 7. Królowe życia 3 o 21:00 na TTV. Glam Masters o 22:00 na Lifetime. Domy za grube miliony o 21:00 na Lifetime. Przełomowy moment o 21:30 na TLC.

Zabójstwo Versace: American Crime Story, odc. 5 o 22:40 na FOX. Do zabójstwa Jeffreya pozostało kilka dni. Mimo sprzeciwów ze strony Donatelli Gianni decyduje się ujawnić prawdę o swojej orientacji seksualnej. Do Minnepolis przylatuje Andrew, który ma zamiar spotkać się z Davidem i Jeffreyem. Obaj wiedzą już o kłamstwach Cunanana. Jeff wraca wspomnieniami do czasów, gdy jako żołnierz marynarki wojennej ukrywał przed otoczeniem swój homoseksualizm.

Środa: Gogglebox. Przed telewizorem o 22:45 na TTV. Młody Sheldon 3x o 12:15 na HBO 3. I tak się pobierzemy, odc. 5 o 15:00 na WP. Grey's Anatomy: Chirurdzy 14, odc. 1 i 2 od 21:05 na FOX.

Czwartek: Wielki Liberace o 23:55 na Cinemax 2. Urodzie na ratunek, o 20:30 na TLC

Piątek: Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem o 21:00 na HBO 3. Królowe życia 2, 2x o 22:00 na TTV. Młody Sheldon, 3x od od 16:35 na HBO2. Randka w ciemno o 22:00 na Lifetime. American Horror Story, odc. 4 o 00:20 na TVN 7. Mężczyzna w pomarańczowej koszuli o 00:10 na HBO2.

Wiara, miłość, pożądanie, odc. 3 o 22:30 na TLC, trzecim odcinku z na temat pary gejów katolików niemiecki, byciem homoseksualną osobą i wierzącym.

Sobota: Transakcje za milion dolarów - Los Angeles o 17:00 na TV 4. Raven na chacie, o 23:10 na Disney Channel. Córka inna niż wszystkie o 18:00 na Discovery Life. Randkowicze w Australii o 00:30 na TVN Style. Luksusowi projektanci 2, odc. 5 o 23:30 na TVN Style. Mistrzowie remontu o 15:00 na Discovery Life. MTV Video Music Awards 2018 o 23:00 na MTV Polska.

Przełomowy moment o 12:00 na TLC - Ryan Santana, wywiad dla lokalnej stacji Arizony, tydzień temu u nas była premiera odcinka z nim udziałem.

Niedziela: Ekipa z Newcastle o 23:00 na MTV Polska. Młody Sheldon, x3 od 11:45 na HBO 3. Urodzie na ratunek o 20:30 na TLC. I tak się pobierzemy o 11:00 na WP TV. Córka inna niż wszystkie od 19:00 na Discovery Life.

Mistrzowie remontu o 20:00 na Discovery Life.

We wrześniu 2018 roku na kanale FOX odbędzie się polska premiera serialu ósmą część antologii "American Horror Story". Jak zwykle producenci nie chcą za wiele ujawniać. Pojawił się plakat, podtytuł, a także wiemy, że będzie to tak zwany crossover pomiędzy pierwszą (American Horror Story) a trzecią częścią (American Horror Story: Sabat). "American Horror Story: Apokalipsa" w czwartki o godz. 23.00 (od 13 września, po dwa odcinki) na antenie FOX.

Producent Ryan Murphy przyznał, że akcja dziać się będzie w niedalekiej przeszłości. - To, co robimy, teraz jest inne, niż wszystko co robiliśmy do tej pory. Jedyne, co mogę zdradzić, to to, że akcję chcę umieścić w przyszłości, a nigdy dotąd tego nie robiłem - powiedział.

Przypomnijmy, że pierwszy sezon serialu "American Horror Story" to mrożąca krew w żyłach historia pewnego domu, który zbudowany został przez Charlesa Montgomery'ego i jego żonę Norę. W domu doszło do tragedii i od tej pory staje się miejscem wielu zbrodni, które wydają się mu przeznaczone. Wiele lat później posesja zostaje wykupiona przez rodzinę Harmonów, która przeprowadziła się z Bostonu do Los Angeles, by rozpocząć tam nowe życie. Nie są jednak świadomi, że w każdym kącie czai się niebezpieczeństwo. Gdy Vivien Harmon rodzi Antychrysta, wszystko zaczyna zwiastować zagładę...

Akcja trzeciego sezonu serialu dzieje się natomiast w Nowym Orleanie. Głównymi bohaterami są członkinie sabatu czarownic, z których Najwyższą, czyli czarownicą posiadającą pełnię sił magicznych, jest Fiona Goode. Córka Fiony prowadzi szkołę dla czarownic, w której uczennice rywalizują ze sobą o przejęcie po Goode tytułu Najwyższej. Przybywa tam również Zoe, która skrywa straszliwy sekret.

Odkąd pojawił się plakat zapowiadający ósmy sezon serialu, na forach aż wrze od prób interpretacji oraz domysłów, co się wydarzyć może w najnowszym sezonie. Potwierdziło się jedno z najpopularniejszych przypuszczeń, jakoby diabelskie dziecko z plakatu sezonu ósmego miało oznaczać powrót Michaela Langdona - Antychrysta w ciele małego dziecka. Na plan ósmego sezonu Langdon wróci już jednak jako dorosły mężczyzna, co oznaczać może jedno - zapowiedź końca świata. W jego postać wcieli się Cody Fern. Sezon ósmy bez wątpienia będzie czymś, co do tej pory nie pojawiło się jeszcze w ramach opowieści serwowanych nam przez American Horror Story.

W jednym z wywiadów Ryan Murphy uchyla rąbka tajemnicy: - W najnowszym sezonie zobaczycie wiele powrotów waszych ulubionych aktorów. Ósmy sezon będzie zupełnie inny niż to wszystko, co robiliśmy do tej pory, i jest w tym pewien haczyk... Mogę zdradzić, że w piątym odcinku wydarzy się coś wielkiego! - mówi.

Do obsady powrócą Sarah Paulson, Katy Bates, Emma Roberts, Billie Lourd, a także po trzech sezonach przerwy niezastąpiona Jessica Lang.

Tagi: media
06:46, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
 

Razem z Dawidem będziemy żyć ponad sto lat w zdrowiu, szczęściu i nieustannej miłości. Nasze małżeństwo będzie uznawane przez nasz kraj, a politycy rządzący Polską będą mądrymi, wykształconymi i pełnymi kultury osobistej fachowcami. Nasz kraj będzie domem wspaniałych ludzi – pełnych życzliwości, szacunku i zrozumienia dla drugiego człowieka. Nasze dzieciaki będą uczyły się w tolerancyjnej szkole i nikogo nie będzie dziwił fakt, że na wywiadówki przychodzi dwóch tatusiów. Wieczorami będziemy siadali z naszymi najbliższymi i śmiali się z dawnych czasów, kiedy musieliśmy walczyć o swoje prawa, a najmłodsi będą słuchali tego wszystkiego z niedowierzaniem. Czasem jakiś idiota wyskoczy jeszcze z wyzwiskiem lub obelgą na ulicy, ale będzie postrzegany przez wszystkich jak wariat z poprzedniej epoki i powszechnie skarcony, będzie szybko kulił się ze wstydu. Tak będzie wyglądała przyszłość jeśli spełni się chociaż część życzeń, które dostałem od Was z okazji urodzin. Czasem pytacie skąd mamy siłę na naszą działalność – właśnie stąd, że wierzymy, że jeśli pomożemy losowi, to jest to kiedyś możliwe! Jakub #ourfuture #mylife #jakubidawid #gaylove #gaymarriage #gayfamily #kids #love #futureinourhands #pride

Post udostępniony przez jakubidawid (@jakubidawid)

Tagi: cytat
06:46, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Party_Time2

Nowa spot reklamowy linii lotniczych Qantas przedstawia ślub pary tej samej płci, występuje spocie dodatkowo aktor Hugh Jackman i sceny z parady Mardi Gras w Sydney.

Mówi: "Łączy nas bez względu na to, gdzie się urodziliśmy, jak wyglądamy i jak żyjemy. Nasz duch polega na tym, aby stanąć w obronie tego, co słuszne, stanąć w obronie tych, którzy nie potrafią, sami bronić się".

To teraz wiemy dlaczego prezydent Duda wolał lecieć liniami arabskimi, a nie liniami Qautas które są tańsze od arabski. Dodatkowo dyrektorem generalnym lin lotniczy Qauatas Alan Joyce ujawniony gej.

Tagi: media
06:45, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

kolej

Austriackie Koleje Państwowe Österreichische Bundesbahnen (ÖBB) w taki sposób promują rodzinną kartę stałego klienta Vorteilscard Family

Jesienią ulicami Lublina przejdzie pierwszy Marsz Równości. Organizatorzy chcą w ten w sposób wyrazić swoje poparcie dla osób wykluczonych z powodu orientacji seksualnej, tożsamości płciowej, pochodzenia etnicznego, wyznawanej religii, płci, rasy czy niepełnosprawności.

Za miesiąc ulicami Szczecina przejdzie pierwszy marsz równości. Z tej okazji pojawiła się inicjatywa, by w tym dniu na pojazdach komunikacji miejskiej oraz na budynkach wywieszone zostały tęczowe flagi.

Przedstawiciel Ordo Iuris m.in. w towarzystwie Marka Jurka przekonywał szefa MSZ Jacka Czaputowicza, by poparł Konwencję Praw Rodziny. - Jacek Czaputowicz z zainteresowaniem przyjął projekt konwencji - poinformowało "Rzeczpospolitą" biuro prasowe MSZ.

Matteo Salvini, skrajny prawicowiec przywódca partii Ligi Północnej, zyskał popularność dzięki retoryce przeciwko imigrantom, islamowi i Unii Europejskiej. Teraz włoski wicepremier nazwał nienaturalnych rodziców osób tej samej płci.

W wywiadzie dla katolickiej gazety La Nuova Bussola Quotidiana Salvini wyraził swój silny sprzeciw wobec rodziców tej samej płci, równości małżeńskiej i macierzyństwa zastępczego.

Chcemy wziąć udział w Marszu Równości w Szczecinie - zapowiadają politycy PO. Chodzi o posłów Sławomira Nitrasa i Arkadiusza Marchewkę oraz marszałka województwa zachodniopomorskiego - Olgierda Geblewicza.

Pewien gej irański próbujący ubiegać się o azyl w Austrii miał odrzucony wniosek, ponieważ nie mógł wyjaśnić, co oznaczało sześć kolorów flagi Pride.

Navid uciekł z Iranu w 2014 roku, ponieważ obawiał się o swoje życie w z powodu swojej seksualności. Przyjechał do Wiednia, gdzie od tamtej pory mieszkał i założył życie w Austrii.

Austriacka grupa LGBTI "Queer Base" wspierała Navida w całym procesie azylowym, argumentowali, że BFA nie zbadało odpowiednio aplikacji azylowej Navida. Na przykład BFA nie przeprowadził nawet wywiadu z partnerem Navida, aby potwierdzić, że jest gejem.

Inny przypadek Afgańczyk gej też nie dostał prawa azylu, urzędnik wmawia że nie wygląda na geja, dla niego każdy gej musi mieć ruchy gejowskie itp.

Jednak kilka tygodni po tym, jak BFA odmówił jemu azylu, Federalny Sąd Administracyjny (BvWG) orzekł na jego korzyść. (GayStarNews)

Dwóch mężczyzn, którzy padli ofiarą brutalnego homofobicznego ataku w Kijowie. Grupa atakujący ich nie lubili kolczyka w nosie, obcisłych dżinsów i tego, że pije wino zamiast piwa, co jest męskim napojem. Zaczęli nam mówić dobrze pedały, lubicie się pieprzyć?, A potem zaczęli nas uderzać, napisał na Facebooku.

Ponarin powiedział, że pięciu lub sześciu mężczyzn zaatakowało ich w sobotnią noc, z jednym z mężczyzn w kominiarce. Ponarin mówi, że musiał mieć założone szwy na głowę i miał siniaki i klatce piersiowej. (GayStarNews)

Orzeczenie sądu opisujące homofobicznego ekstremisty pastora Scotta Lively'ego jako "bigotem" zostało podtrzymane.

"Mamo, czy twój przyjaciel ma żonę?" - pyta 4-letnia córka mamę o jej kolegę, geja. Mama odpowiada najprościej, że nie ma i nie będzie miał, bo ma już partnera, mężczyznę. "Aha" mówi córka i na tym rozmowa się kończy. Bo dzieci nie dziwi, że ktoś ma inny kolor skóry, jeździ na wózku albo ma chłopaka, samemu będąc chłopakiem. Dopóki dorośli nie powiedzą mu, że odmienność jest gorsza od normy - Wysokie Obcasy.

W internetowym wydaniu "The Washington Post" opisano słowa szefa MON Mariusza Błaszczaka. Minister nazwał sodomitami osoby, które wzięły udział w Poznaniu w Marszu Równości.

Zdaniem "WP" słowa te miały zdyskredytować władze Poznania, które są przeciwne konserwatywnemu rządowi przed jesiennymi wyborami samorządowymi.

Graham Down, niezależny radny gminy Mathern, w Anglii zwolennik Pro-Brexit został zawieszony za porównanie homoseksualizm z pedofilią. Dodatkowo nazwał tęczową flagę "szmatą".

Lucian Wintrich, z 'Twinks 4 Trump', traci prace w białym domu za wywiad dla nacjonalisty amerykańskiego. Twinks 4 Trump jest prawicową grupą homoseksualistów, najbardziej znana z młody chłopców nagi paradujący w necie że popierają Trumpa.

Szkoła średnia w Achille w stanie Oklahoma została zamknięta w wyniku gwałtownych gróźb ze strony rodziców w mediach społecznościowych przeciwko Maddie, 12-letniej transpłciowej osobie, która identyfikuje się jako kobieta i korzysta z toalety dla dziewcząt.

Jacek Sutryk, kandydat na prezydenta Wrocławia, przestrzegał w TOK FM przed nadmiernym wykorzystywaniem przestrzeni publicznej i środków transportu do manifestowania swoich poglądów.

Mauro Padovani i Tom Freeman, zostali brutalnie zaatakowani przez sąsiadów w homofobicznym ataku w Belgii. Mauro Padovani, lat 39, i jego mąż Tom Freeman, lat 59, który cierpi na chorobę Alzheimera, na Facebooka, otworzyli się na temat swojej gehenny, że zostali zaatakowani przez swoich homofobicznych sąsiadów. Para poznała się 12 lat temu, przenieśli się z Włoch do Flandrii na rok przed zdiagnozowaniem u Freemana choroby Alzheimera.

16-letni Rosjanin został aresztowany w ramach tak zwanej zakaz propagandy homoseksualnej za zdjęcie dwóch mężczyzn przytulają się na portalu społecznościowym. Nastolatek został zwolniony z aresztu, ale został ukarany grzywną w wysokości 50 000 rubli.

Francuski lekarz, który twierdzi, że potrafi leczyć homoseksualizm za pomocą alternatywnych metod leczenia, takich jak homeopatia, stał się przedmiotem dochodzenia, wszczętego przez szwajcarski kanton Genewa, na terenie którego praktykował.

W sobotę 11 sierpnia br. ulicami Poznania przeszedł Marsz Równości. Dzień wcześniej, reporterka Anna Molska w programie „Teleskop” w TVP Poznań stwierdziła m.in., że „Marsz Równości to swoista promocja zaburzeń tożsamości płciowej”. Jak wynika z informacji Wirtualnemedia.pl do KRRiT wpłynęły skargi w sprawie wyemitowanego materiału.

Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji do czwartku wpłynęło 37 skarg na wyemitowane w poznańskiej TVP materiały o Marszu Równości.

"Związki homoseksualne, którym chce się nadać wartość małżeństwa, nie mają nic wspólnego z Bożym zamysłem wobec człowieka i są szyderstwem z Boga i Jego najwspanialszego dzieła, jakim jest człowiek" - mówił podczas środowej mszy w Ludźmierzu z okazji Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny metropolita krakowski, abp Marek Jędraszewski. Tego samego dnia w Krakowie podkreślał: "Nie pozwólcie, by szydzono z godności człowieka. Brońcie jej. Brońcie tej godności, brońcie ludzkiego życia swoją miłością do Boga, do siebie nawzajem i do owoców waszej miłości małżeńskiej jakimi są wasze dzieci" - Queer.pl

Gejowski syn ponownie spotyka się swoim ojcem po 35 latach i dowiaduje się, także jest gejem. Moja matka miała około 17 lat, kiedy urodziłem się w Glasgow w 1982 roku, a mój ojciec był mniej więcej w tym samym wieku.

Wiele lat później, on i jego brat trawili do domów dziecka wiele byli w domach zastępczy, także jego siostra. Przed wizytą spotkaniem ojcem powiedział jemu że jest gejem i miał nadzieję, że nie zawiódł się. Był oszołomiony, gdy ogłosił, że jestem również gejem.

Mimo historia jego mamy nie jest dobra i jej życie nie uległo znacznej poprawie. Ale może trzymać głowę wysoko i być dumnym z człowiekiem, którym w końcu się stał. (...) - GayStarNews.

Brendan Mannix, gejowski, policjant z San Francisco, złożył pozew przeciwko SFPD, oskarżając niektórych z swoi kolegów o "molestowanie seksualne, dyskryminację seksualną ze względu na swoją orientację seksualną".

Malezyjska policja dokonała nalotu na gejowski bar w stolicy Kuala Lumpur, która według władz została przeprowadzona w celu "zahamować kulturę LGBT przed rozprzestrzenianiem się w naszym społeczeństwie".

Wielu krytykują raperkę Nicki Minaj za teksty na jej nowym albumie, które są homofobiczne i przeciwko kobietom. Niedawno Jonathan Van Ness z Queer Eye także ją skrytykował za pozowanie na okładkę Harpers Bazaar Russia. Van Ness argumentował, że gdyby była prawdziwym sojuszniczką LGBTT. 

Niewielka wioska w Rosji miała zorganizować pierwszą oficjalnie zatwierdzoną paradę Pride w Rosji, ale teraz władze lokalne wycofały zezwolenie. Marsz miał odbyć 26 sierpnia w wiosce  Yablonevy, która ma tylko siedmiu mieszkańców. Znajduje się na obrzeżach Novoulyanovsk, większego, przemysłowego miasta wzdłuż Wołgi we wschodniej Rosji.

Christine Hallquist niedawno przeszła do historii USA, będąc pierwszą osobą, która kiedykolwiek wybrała być kandydatką na stanowisko gubernatora. Prawicowy dziennikarz homoseksualny Chadwick Moore, jest wściekły i nie podoba się nominacja trans osoby na gubernatora, mówi, że trans osoby za dużo mają przywileje.

Twitterzy użytkownicy pokazali jakie mają przywileje, że jak dochodzi do bicia osób transpłciowy, a nawet do morderstw. Czy przypomnieli jak dorośli na facebooku namawiali żeby zabić transpłciową 14 letnią, po nie podoba im się transpłciowe osoby w szkole.

Doradczyni szkolna w Roncalli High School, była smutna i zraniona, kiedy ​​administratorzy szkolni i archidiecezja katolicka, dali jej możliwość albo zwolni się z pracy, lub rozwiedzie się z swoją żoną.

Najlepiej sprzedająca się książka według New York Times "Nie umiem randkować z Jezusem" odkrywa, jak jest dorastać w świecie afroamerykańskiej, autorem książki, jest Michael Arceneaux.

Działacze LGBT na Kubie, kampania na rzecz równości małżeńskiej

Mężczyzna oskarżony dotyczące grożenie bombą homoseksualnym mieszkańcom w Portland

Tagi: LGBT news
06:45, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Party_Time1

Barbara L'Italien, senator stanowa, która kandyduje do Izby Reprezentantów w trzeciej dzielnicy Massachusetts, w swoim spocie wyborczym pokazała ślub dwóch rasowy pary gejów. Dodatkowo mówi za wspieranie równości małżeńskiej sama w roku 2004 została wyrzucona z kościoła katolickiego.

Tagi: LGBT
06:43, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
 

Tim and Clayton were preparing to become certified as foster parents when they learned, out of the blue, that an acquaintance was pregnant and planning to put her baby up for adoption. ���� Two weeks later, they were dads. ����‍��‍���� Click the link in our bio to discover their story (and to read about their recent nuptials on a goat farm! ��❤️): “This Gay Couple, After Learning an Acquaintance Was Putting Her Baby Up for Adoption, Became First-Time Dads Within Weeks” . . . #GayDads #Adoption #TwoDads #AdoptionRocks #GayFamily #LGBTQFamily #TwoDadFamily

Post udostępniony przez Gays With Kids (@gays_with_kids)

 

Post udostępniony przez CHEYENNE JACKSON (@mrcheyennejackson)

 

Post udostępniony przez Tom Daley (@tomdaley)

 

Post udostępniony przez Paweł (@szambur)

 

Post udostępniony przez Grupa Stonewall (@grupastonewall)

 

Post udostępniony przez Mr Gay Europe (@mrgayeurope)

 

Pod pomnikiem prezydenta #warszawa Stefana Starzyńskiego w rocznicę jego urodzin. #warszawa #warsaw #warszawajestwielka @nowoczesna.oficjalnie #pawelrabiej #pawelrabiej

Post udostępniony przez Pawel Rabiej (@pawelrabiej)

 

@bartoszpoteralowicz też zapozował dla @magazynlgbtqreplika. Dziękujemy. ☺️ #gay #gej #grupastonewall #lgbt #lgbtq #magazynlgbtqreplika #poznanprideweek #poznańprideweek #poznanprideweek2018 #poznańprideweek2018 #pride #replikalgbt #replikalgbtq

Post udostępniony przez Magazyn LGBTQ Replika (@magazynlgbtqreplika)

 

Post udostępniony przez KaDo (@kadotv)

 

Post udostępniony przez Michal & Wojtek (@mixiq)

 

Fantastyczne dziewczyny maszerowały 11 sierpnia br. w Poznaniu, nieprawdaż? #gay #gej #grupastonewall #lgbt #lgbtq #magazynlgbtqreplika #poznanprideweek #poznańprideweek #poznanprideweek2018 #poznańprideweek2018 #pride #replikalgbt #replikalgbtq

Post udostępniony przez Magazyn LGBTQ Replika (@magazynlgbtqreplika)

 

Post udostępniony przez Sam Smith (@samsmithworld)

 

Post udostępniony przez LEV KUPERMAN WEDDINGS (@levkupermanweddings)

 

Post udostępniony przez �������������� && ���������������� ✨✨ (@wearelesbianandbisexual)

 

Post udostępniony przez ffmedicgrl (@ffmedicgrl)

Tagi: instagram
06:43, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 19 sierpnia 2018

W RPA ma ogromny problem z HIV. Na świecie ponad 37 milionów ludzi jest obecnie zarażonych, z czego 2/3 w Afryce. W RPA co 5-ty mieszkaniec jest nosicielem wirusa. W krajach uprzemysłowionych czy w Europie liczby są mniej alarmujące, ale HIV nadal stanowi dla nas wszystkich zagrożenie. Jak możemy pokonać wirusa?

Dostępne od 30/05/2018 do 26/08/2018

Tagi: dokument
20:40, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

tumblr_inline_pc3y4c6NTL1tsitpw_540

Oto zdjęcie z ultrakatolickich Filipin.
Jednak można zrozumieć...

"Jesteśmy tutaj, aby przeprosić za to, że jako chrześcijanie skrzywdziliśmy społeczność LGBT

...za ukrywanie się za religią, kiedy byłem po prostu przestraszony

...patrzyłem na ciebie przez pryzmat aktu płciowego, zamiast jak na dziecko Boże

...patrzyłem na ciebie z góry, zamiast szanować

...odrzuciłem i skrzywdziłem twoją rodzinę w imię "rodzinnych wartości"

...za niesłuchanie

...za osądzanie

Bóg Was kocha, my też

LGBTQ jesteście kochani"

źródło My Rodzice

Tagi: cytat religia
12:00, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

tumblr_inline_pdofr4LgI41tsitpw_540

Madonna, na scenie muzycznej jest ponad 30 lat. Była jedną z największych skandalistek w historii show biznesu. Wykreowała wiele hitów i łamała liczne społeczne tabu. Nie dawno skończyła 60 lat, kto by spodziewał już tyle lat, ma Królowa Popu, jedna z największy gejowski ikon.

O Madonnie i LGBT można napisać osobną książkę. O tym, że wspiera nas od początku kariery, o tym, że jej pierwszym mentorem - na początku lat 70. - był Christopher Flynn, który pokazał Madonnie kluby gejowskie ("gdzie nagle poczułam - tak, to jest moje miejsce"), o tym, że w połowie lat 80. była jedną z pierwszych gwiazd, które mówiły o walce z AIDS, o jej siedmiu tancerzach gejach - bohaterach filmu dokumentalnego "W łóżku z Madonną" z 1991 r..... Itd. itd.

Piotr Grabarczyk rozmawiał z fanami Madonny, członkami dla najnowszej "Repliki": "Pamiętam, że moja pierwsza wizyta w homo-klubie zakończyła się refleksją, że wszyscy geje tańczyli tam jak Madonna - śmieje się Michał Grenczak, wieloletni fan M.- Ale im dłużej studiowałem historię queeru, amerykańskich klubów gejowskich i tamtejszej kultury, tym bardziej ten prozaiczny z pozoru wniosek ewoluował - to nie geje tańczyli jak Madonna, to ona na scenie jest jednym z nich. Ona emanuje niemal identyczną seksualną energią, ma coś męskiego, a jednocześnie kobiecego w swoich ruchach, sposobie w jaki prezentuje się na scenie. Patrząc na nią, z jednej strony widzisz ikonę, ale z drugiej jedną z nas".

Tagi: ikony
10:17, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
 

Post udostępniony przez Family Equality Council (@familyequality)

Każdego lata, Provincetown odbywa się Tydzień Rodziny LGBTQ. Młodzi ludzie wychowani przez gejów, lesbijki, trans, binarnymi i queer zbierają się na największym pikniku rodzinnym LGBT.

W tym roku ponad 500 rodzin wzięło udział w wydarzeniach towarzyskich, dyskusjach panelowych i zajęciach rekreacyjnych. Wiele z nich jest jedynymi rodzinami LGBTQ w swojej społeczności lub szkole.

Uczestnicy stwierdzili, że ten rok jest jeszcze bardziej istotny, ponieważ przepisy dotyczące dyskryminacji w imię religii jak chce Trump, może być trudniejsze dla osób LGBTQ założenia własnej rodziny i wychowania dzieci wolnych od dyskryminacji i strachu.

Najważniejsze wydarzenia to Beach Bonfire (kids making s'mores) i Parada Pride. Organizowane przez Family Equality Council i COLAGE wydarzenie przyciąga głównych sponsorów takich jak Disney, HBO, Johnson Johnson. (LGBT Nation)

10:17, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Historia rodziny Nabozny jest doskonałym przykładem kochającej rodziny, którą możemy stracić, jeśli państwo USA i nie tylko wiele inny krajach że pozwoli prawo do dyskryminacji osób LGBTQ w systemie opieki zastępczej i adopcji, tylko z powodu religijny. Nie będzie ważne dobro, dziecka ale tylko poglądy religijne. 

10:14, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

„Chciał wypaść inteligentnie – a wyszło jak zawsze” – tak najkrócej można skomentować ostatni błysk myśli ministra Mariusza Błaszczaka. Siedząc w pewnym radiu znanym z miłości bliźniego, minister rządu RP nazwał uczestniczących w poznańskim Marszu Równości „sodomitami”.

Historia o zniczczeniu Sodomy i Gomory to w Biblii krótka przypowieść, dość marginalna nawet w samej księdze Genesis. Lot, bratanek Abrahama, zamieszkał z rodziną w Sodomie. Bóg postanowił Sodomę ukarać za jej, niewymieniony z nazwy, grzech (18:21). Pan wysłał posłańców – dwoje aniołów – aby zbadali, czy aby na pewno jest tak źle jak przypuszczał. Lot przyjął aniołów i zaprosił ich do domu. Na wieść o tym, mężczyźni Sodomy (w tym zięciowie Lota) zgromadzili się przed jego domem i zażądali aby im ich wydał – chcieli gości zbiorowo zgwałcić (19:5). Lot próbował ratować gości, i zamiast aniołów zaproponował mieszkańcom własne córki. Przeczytajmy uważnie: zaproponował im dziewczynki młodsze niż 12-letnie, do zbiorowego gwałtu. Ta wstrząsająca propozycja była desperacką próbą otrzeźwienia mieszkańców i wskazania im, że ich czyn jest potworny. Męscy mieszkańcy Sodomy uwzięli się jednak i chcieli publicznie i zbiorowo zgwałcić gości Lota. Historia kończy się cudownym uratowaniem Lota, jego rodziny (w tym dziewczynek) i gości, po czym Bóg niszczy Sodomę i Gomorę, o której grzechu nie wiemy dosłownie nic.

Uważna lektura przypowieści wskazuje wyraźnie, że rzekomy wątek homoseksualny jest tutaj nieistotny: w zbiorowym gwałcie uczestniczą „wszyscy mężczyźni” (19:5), w tym zięciowie, a więc heteroseksualiści. Lot proponuje im w zamian, bezskutecznie własne małoletnie córki. Jak zresztą wiemy na podstawie badań psychologicznych – w gwałcie chodzi nie seks jako taki, ani o seks z mężczyznami (chodzi przecież o anioły!), ale o władzę. Mężowie Sodomy, chcą pokazać bezbronnym przybyszom, kto ma władzę, a kto jej nie ma. Chcą upokorzyć gości – zbiorowo, publicznie ich gwałcąc. Bo nic nie upokarza mężczyzny tak, jak bycie potraktowanym przez innego mężczyznę jak kobieta.

W księdze proroka Ezechiela 16:48 Bóg wyraźnie nazywa grzech Sodomy grzechem „pychy” gdyż jego mieszkańcy „nie wspomagali biednych i tych w potrzebie.” W Ewangelii Mateusza 10:14-15 Jezus ostrzega, że miasta które nie przyjmą, albo źle przyjmą, jego uczniów i nauczanie zostaną potraktowane w dniu Sądu Ostatecznego gorzej niż Sodoma (i Gomora). Zero fiksacji na temat seksu. O nim, jako o przyczynie zniszczenia Sodomy wspomina tylko List Judy 1:7 – ale warto tutaj przypomnieć, że w historii w Genesis 19 mówimy nie o seksie dobrowolnym, ale o zbiorowym gwałcie przez heteroseksualnych mężczyzn, jako o sposobie „przyjęcia” gości.

Sodomitą jest Błaszczak et consortes, którzy odmówili wiz dla ośmiu sierot z Aleppo, bo rzekomo mogły być „zagrożeniem terrorystycznym”. Sodomitą jest Kaczyński, który takiego podłego człowieka trzyma, promuje, i pozwala sączyć ten podły, nienawistny jad. Całość pastora Kazimierza Bema na Newsweek.pl

Tagi: news
10:14, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

European Forum of LGBT - grupa chrześcijańska LGBT uczestniczyła w EuroPride w Göteborgu Szwecja. 

Katedra Hope

Kościół Middle Church

Kościół św Stanisława Kostki w St. Louis

I rzekł Piotr: Srebra i złota nie mam, lecz co mam, to ci daję: W imieniu Jezusa Chrystusa Nazareńskiego, chodź! (Dz 3,6)

Sunshine Cathedral

Metropolitan Community Church of Washington DC

Metropolitan Community Church w Toronto

Metropolitan Community Church

Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem

Tagi: religia
10:13, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
 

Dosłownie przed chwilą dołączyli do nas nowi członkowie zarządu Fundacji Trans-Fuzja. Od dziś pracujemy w składzie: Julia Kata (wiceprezeska), Grzegorz Żak, Edyta Baker (prezes), Kaj Koperski, Lusiferi Morgan i Stanisław Orszulak. @trans.fuzja #transfuzja #transpłciowość #fundacjatransfuzja #trans #transgender

Post udostępniony przez Fundacja Trans-Fuzja (@trans.fuzja)

 

Post udostępniony przez Pawel Rabiej (@pawelrabiej)

 

Post udostępniony przez @glaad

 

Post udostępniony przez Sabrina Skau Grant (@sabrinaskau)

 

Post udostępniony przez Magazyn LGBTQ Replika (@magazynlgbtqreplika)

 

Dziś publikujemy kolejne ze zdjęć zrobionych przed Marszem Równości w Poznaniu. Jeśli wiecie kto na nim jest to dajcie znać - opiszemy i otagujemy. ☺️ #gay #gej #grupastonewall #lgbt #lgbtq #magazynlgbtqreplika #poznanprideweek #poznańprideweek #poznanprideweek2018 #poznańprideweek2018 #pride #replikalgbt #replikalgbtq

Post udostępniony przez Magazyn LGBTQ Replika (@magazynlgbtqreplika)

 

Please send strength, support and good thoughts to my dad Ron, who underwent spinal surgery on Thursday. The procedure went well, but it’s a difficult recovery. Tough to watch your parent in pain. I love you, Dad.

Post udostępniony przez Neil Patrick Harris (@nph)

 

Post udostępniony przez Michal Kwiatkowski (@michal_officiel)

 

Post udostępniony przez Sam Smith (@samsmithworld)

 

Post udostępniony przez Cabo Be That Bride (@bethatbridecabo)

 

Post udostępniony przez Ruggero Freddi (@ruggerofreddi)

 

Post udostępniony przez KK (@kamie_k123)

 

Post udostępniony przez Chris & Nate (@chrisandnate)

 

Post udostępniony przez Paweł (@szambur)

 

No jakim?! #trudnesprawy #trudnepytania #lol #gay #lesbian #lgbt #stonewall #stonewallers #question #polishgay #poznan #poznań #wtf #wiadomosci #ludzielistypisza #polishlesbian

Post udostępniony przez Grupa Stonewall (@grupastonewall)

Tagi: instagram
10:13, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 866