Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
RSS
środa, 01 kwietnia 2015
 

Poznajcie Adriana Hyyrylainena - Tretta. To pierwszy w historii Wielkiej Brytanii kandydat na posła, który ujawnił, że ż...

Posted by Replika on 31 marca 2015
Tagi: HIV AIDS LGBT
10:42, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

10986881_10153125372245270_6376262819248419725_n

Najnowszy numer Frontiers Magazine TUTAJ.

11082640_10153168371429761_1847245939965475972_n

Najnowszy numer Lavender Magazine TUTAJ.

Najnowszy numer QX dostępny TUTAJ.

Najnowszy numer Echo Magazine dostępny TUTAJ

Cover20150324

Najnowszy numer GRAB Magazine dostępny TUTAJ.

magfront1229

Najnowszy numer Boys Magazine dostępny TUTAJ.

cover

Magazyn Dirty Boyz, wersja tylko dla dorosły, nie które sceny są za bardzo perwersyjne i mogą urazić nie które osoby. Oglądanie materiałów erotycznych nie narusza twojej godności osobistej i nie jest sprzeczne z twoimi przekonaniami światopoglądowymi i religijnymi. Własnej woli i na własną odpowiedzialność chcę zapoznać się z zawartością magazynu Dirty Boyz naciśnij TUTAJ.

QXMEN_105-212x300

Magazyn QX Men, wersja tylko dla dorosły, nie które sceny są za bardzo perwersyjne i mogą urazić nie które osoby. Oglądanie materiałów erotycznych nie narusza twojej godności osobistej i nie jest sprzeczne z twoimi przekonaniami światopoglądowymi i religijnymi. Własnej woli i na własną odpowiedzialność chcę zapoznać się z zawartością Magazyn QX Men naciśnij TUTAJ.

The Gay UK

 IN Magazine

 

Out Magazine

 OUTinPerth

 

 Fenuxe

 

 Midlands Zone

 Out Front Colorado

 

 Fuse magazine wersja dla lesbijek i gejowska

QNotes

 

 Gay City News

 

Quorum Columbus

 

 South Florida Gay News

 

 Next

 

 GScene

 San Francisco Bay Times

 

 GAVoice

 

 Wire Magazine

 

 Guy Magazine

 

 QSaltLake

 

 PQ Monthly

  Agenda Florida

 
 

 David Atlanta

 
 

Get Out!

Tagi: media
10:41, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Robert Biedroń został laureatem Nagrody Radia TOK FM im. Anny Laszuk za rok 2014! - Wbrew wszelkim uprzedzeniom przekonuje do siebie nawet najbardziej nieprzekonanych: zwyczajnie robi to, co zapowiedział i do czego został wybrany - mówiła naczelna Radia TOK FM Kamila Ceran, wręczając Biedroniowi wyróżnienie.

- Nasz tegoroczny laureat wbrew wszelkim uprzedzeniom, swoją bezpośredniością, uczciwością i jawnością działania, jawnością w każdej dziedzinie życia, także osobistego, przekonuje do siebie nawet najbardziej nieprzekonanych: zwyczajnie robi to, co zapowiedział i do czego został wybrany - mówiła Kamila Ceran, naczelna radia, wręczając Robertowi Biedroniowi nagrodę - statuetkę zaprojektowaną przez architekta Michała Kempińskiego.

Tagi: news
10:41, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

10353447_10153356994569994_1940052834576916233_o

Mike Stu (Michał Studziński) – Mister Leather Poland 2014 oraz Vice Mister Leather Europe 2014 w wywiadzie Wojciecha Kowalika w najnowszej “Replice” opowiada o swoim skórzanym fetyszu, o działalności dla skórzanego środowiska oraz o tym, jak wyglądają europejskie wybory Mr Leather (w zeszłym roku w Amsterdamie)

„- Kandydaci (…) mają do wykonania trzyminutową prezentację pokazującą swoje życie w fetyszu. (…) Znajomy podsunął mi pomysł zrobienia czegoś w stylu Pam Ann, gwiazdy gejów parodiującej stewardów i stewardessy. (…) Od 16 lat jestem stewardem, więc stwierdziłem, że mogę zrobić to, co robię w pracy, tyle że w wersji fetyszowej i lekko parodiując Pam, czyli zrobić parodię podwójną. Dostałem owacje na stojąco.

- Skórzana Pam Ann! Zrobiłeś prezentację bezpieczeństwa z samolotu, z tym, że zamiast demonstrować, jak zapiąć pasy bezpieczeństwa, demonstrowałeś jak zapiąć harness, czyli skórzaną uprząż. Pokazywałeś też, gdzie są wyjścia „awaryjne” do darkroomów dla najbardziej "potrzebujących", a także przypominałeś, że maski „Panowie” zakładają najpierw sobie, a potem dopiero swym „niewolnikom”. Długo się śmiałem, gdy to oglądałem.

- I o to mi chodziło. Chciałem odczarować trochę to agresywno-darkroomowe patrzenie na skóry. Później zrobiłem do tego filmik „Kinky Airways Safety Instructions”

„- Okazało się w ciągu tego ostatniego roku, że są setki ludzi, którzy, nieskromnie powiem, czekali na człowieka, który pokaże im, jak ten fetysz realizować (śmiech). Ja się dobrze poruszam w mediach społecznościowych, prowadzę bloga, sporo piszę na Facebooku. Do tej pory środowisko skórzaków było dość hermetyczne, ale przecież nie ma się czego wstydzić. Fetysz? Każdy ma jakiś fetysz!

Dostawałem kilkanaście e-maili tygodniowo. Szczególnie od młodych chłopaków, zwłaszcza z małych miasteczek. Pisali np., że gdy poczytali mój blog, to uświadomili sobie, jak bardzo im się skóry podobają. Albo z prośbą o praktyczne porady: jak i co z czym łączyć, żeby dobrze wyglądało, gdzie szukać skórzanych ubrań, na co zwracać uwagę. Albo chcieli poznać podobnych sobie chłopaków. Większość dużych miast nie ma żadnego baru branżowego, a co dopiero bary fetyszowe. Nawet w Warszawie jest problem z tym, żeby włożyć skórzane spodnie, kurtkę czy buty i mieć dokąd pójść z kolegami na piwo. Na Zachodzie takich knajp jest mnóstwo.

Do tej pory skórzacy kojarzyli się tylko ze starszymi panami, ja pokazuję, że może być trzydziestolatek, który ma taki fetysz. Pierwszy raz poszedłem do baru fetyszowego w Londynie dziesięć lat temu. Byłem przerażony, ale wytrzymałem i znalazłem znajomych, którzy pokazali mi, o co w tym chodzi, jak można się tym bawić. (…) Mi się zawsze podobali policjanci, wojskowi, faceci w mundurach…

- Za mundurem geje sznurem! A ty masz mundur?

- Swój lotniczy! Nie mam żadnego policyjnego, ale bardzo podobają mi się jasne, piaskowe mundury, jakie noszą amerykańscy szeryfowie.”

Cały wywiad Wojciecha Kowalika z Mikem Stu - do przeczytania w najnowszej „Replice”, dostępnej w prenumeracie.

Filmik Mike’a „Kinky Airways Safety Instructions”

Tagi: LGBT
10:40, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Cofamy się w ewolucji. Technologia poszła naprzód, ludzie się cofają. Żaden Smartfon nie zrekompensuje Klauzuli Sumienia, która właśnie weszła w życie w Indianie (USA). Gubernator Mike Pence w zeszłym tygodniu podpisał ustawę o przywróceniu wolności religijnej. Każdy obywatel Indiany może odmówić usług lub sprzedaży produktów osobom o odmiennych przekonaniach religijnych. Pikanterii dodaje fakt, że małżeństwa homoseksualne w tym stanie są legalne. Tym samym, pobożna kelnerka ma prawo nie obsłużyć pary homoseksualnej, bo sama „nie lubi gejów". Homoseksualizm prosta sprawa — istnieje. Tak samo geje chcą istnieć życiu publicznym, jak każdy inny. Już teraz są szefami (Tim Cook — Apple), aktorami (Jodie Foster) i zwykłymi obywatelami, którzy również sprzedają buty, czy są kelnerami. Oni równie efektywnie mogą odmówić obsługi klientom, których przekonania religijne nie są zgodne z ich poglądami. Decyzja podjęta w stanie Indiana może tylko spotęgować proces ukrywania swojej orientacji przed całym światem, a za tym mentalny powrót społeczeństwa do czasów średniowiecza - Vice.com.

Największe federacje sportowe takie jak NASCAR, NBA, WNBA, NCAA, nie popierają i są oburzeni na prawo w stanie Indiana tak zwane "wolność religijna", dyskryminować osób LGBT w imię Boga. (Towleroad)

Naprawcie to jak najszybciej! - grzmi okładka jednego z najpopularniejszych dzienników w stanie Indiana. "Żadne pół środki, tylko zdecydowane akcje, które naprawią zniszczenia już wyrządzone i pokażą, że w naszym stanie nie ma zgody na dyskryminację obywateli" - podkreślają redaktorzy "Indianapolis Star", a gazecie wtóruje biznes: od Tima Cooka z Apple, po Subaru, Levi Strauss, Marriott i Yelpa - Queer.pl

 

Greg Louganis olimpijczyk medalista krytykuje też stan Indiana

Tim Lanane, senator demokrata Indiana, chce żeby kongres lokalny dodał orientację seksualną do ustawy praw obywatelski.

Tagi: news
10:40, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Grey's Anatomy: Chirurdzy 11, odc. 16 o 21:00 na FOX HD. Pod wpływem obserwacji stanu jednego z pacjentów Richard i Maggie podejmują dyskusję na temat choroby Alzheimera. April i Jackson muszą wrócić do normalnego życia po niedawnych wydarzeniach. Arizona uświadamia sobie, że Callie bardzo się rozwinęła. Meredith zdradza swoje największe obawy związane z Derekiem.

Imperium, odc. 7 o 22:00 na FOX HD. Sytuacja między Hakeemem a Jamalem zaostrza się, gdy Lucious promuje Empire Entertainment jako rodzinną firmę. Tymczasem Anika wtrąca się w życie Elle Dallas, a Lucious daje się poznać z szokującej strony. Z kolei Hakeem nie wie, czy powinien być z Camillą.

Project Runway, odc. 5 o 21:30 na TVN. Gra o tron 4, odc. 3 o 21:00 na HBO2. Jak poznałem waszą matkę 9, odc. 9 i 10 o 20:15 na Comedy Central. Teoria wielkiego podrywu 7, odc. 5 i 6 o 21:55 na Comedy Central. Seks w wielkim mieście 4, odc. 5 i 6 o 21:50 na Comedy Central Family.

Współczesna rodzina 5, 4x o 14:15na Fox Comedy. Zakazana miłość, odc. 335 o 20:08 na Romance TV HD. Gotowe na wszystko 2, odc. 33 o 20:05 na POLSAT Romans. E! News o 19:00/22:00/22:45 na E! Entertainment.

Betlejewski. Prowokacje, odc. 5 o 22:35 na TTV. Blisko ludzi o 10:15 na TTV (trzecia historia Betlejewski. Prowokacje wywiad z Irkiem Muzalskim poniżany przez byłego kierownika sklepu w Słubicach.).

American Horror Story: Asylum, odc. 5 o 00:15 na TV Puls. Siostra Jude zatrudnia słynnego łowcę nazistów, Pana Goodmana, by śledził poczynania doktora Ardena. W placówce pojawia się również mąż kobiety, która podaje się za Annę Frank, i zabiera partnerkę do domu. Wkrótce jednak odwozi ją z powrotem, gdyż stan kobiety pogarsza się. Doktor Arden prosi męża "Anny Frank", by wyraził zgodę na operację mózgu, i uzyskuje ją. Tymczasem siostra Jude, która nie może dłużej znieść gróźb Ardena, wymyka się w nocy do barku na kilka drinków. Doktor Thredson pomaga Lanie opuścić szpital. Zamyka ją jednak w swoim mieszkaniu, po czym informuje, że to właśnie on jest mordercą o pseudonimie Bloody Face.

Millerowie 2, od odc. 1 do 8 odc. o 08:00 i o 00:00 na Universal Channel

Mężczyzna bez penisa o 22:30 na TLC. Andrew Wardle urodził się bez penisa. Pomimo licznych problemów, jakie napotykał w ciągu całego swojego życia, ma wyjątkowo pozytywne nastawienie do życia. Czterdziestoletniego mężczyznę czekają cztery operacje, po których będzie się cieszył w pełni sprawnym męskim organem. Andrew otrzyma nowego penisa z mięśni i skóry z swojego przedramienia.

Tagi: media
00:42, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

George Takei i Stuart Milk, gościli w MSNBC rozmawiali dotyczące ustawy w Indianie, można legalnie dyskryminować osób LGBT

Tagi: news
00:10, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 31 marca 2015

Ujawniać do rodziny może być trudne wyzwanie, bez względu na to, kim jesteś. Ale ujawniać jako gej który jest dyrektorem kreatywnym jednej z firm produkcyjnych w branży rozrywki dla dorosłych i jest w związku poliamorinskim.

Tagi: coming out
10:57, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Angelina Jolie dostała nagrodę Nickelodeon Kids Choice Awards za swoją role w czarownicy, pojawiła się na gali z swoimi dziećmi Shiloh i Zahara. Podziękowała dzieciom za wyróżnienie i zapewniła je, że "bycie innym jest powodem do dumy". Dodała żę "jako wasz czarny charakter, czasem powinniście trochę narozrabiać. Nie ma w tym nic złego".

Tagi: Ploty
10:57, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Weź udział w badaniu realizowanym w ramach projektu „Wymiar sprawiedliwości i organy ścigania w służbie ofiar przestępstw z nienawiści”

„Wymiar sprawiedliwości i organy ścigania w służbie ofiar przestępstw z nienawiści” to międzynarodowy projekt realizowany przez Kampanię Przeciw Homofobii wspólnie z sześcioma organizacjami pozarządowymi z pięciu krajów. Jednym z elementów projektu jest badanie doświadczeń osób, które zostały poszkodowane w wyniku przemocy motywowanej homofobią i/lub transfobią i zgłosiły ten fakt organom ścigania. Celem badania jest ustalenie w jakim stopniu organy ścigania i wymiar sprawiedliwości realizują wobec tych osób standardy w zakresie praw, wsparcia i ochrony ofiar przestępstw. Ankieta na stronie KPH

Tagi: kph
10:47, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 30 marca 2015

Aktorka Jodi Foster mówi o listach skierowanych do niej przez John Hinckley Jr. w 1981 roku. John Warnock Hinckley Jr., był zamachowcem, który 30 marca 1981 roku oddał 6 strzałów przed Hotelem Hilton w Waszyngtonie do ówczesnego prezydenta USA Ronalda Reagana.

Tagi: news
22:33, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 784