Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
RSS
sobota, 25 kwietnia 2015

Grey's Anatomy: Chirurdzy 11, odc. 19 o 20:05 na FOX HD. Meredith odkrywa, że Amelia i Owen mają romans, który próbują utrzymać w sekrecie. W ostrych słowach daje kobiecie do zrozumienia, co o tym myśli. Amelia zaczyna zastanawiać się nad swoim nowym związkiem. Catherine zajmuje się tymczasem mężczyzną, który potrzebuje pomocy lekarskiej po tym, jak jego żona zemściła się na nim za niewierność.

Downton Abbey 4, odc. 7 o 15:30 na TVP 1. Evan Wszechmogący o 20:05 na TVP 2 (z udziałem Wanda Sykes). Twoja twarz brzmi znajomo 3, odc. 8 o 22:05 na POLSAT. Transakcje za milion dolarów - Nowy Jork 2, odc. 12 o 20:05 na Domo+ HD.

Glee, odc. 11 i 12 o 08:25 na Fox Comedy. Współczesna rodzina 2, 4x o 16:25 na Fox Comedy. Bogate życie w Nowym Jorku 3, 3x o 13:25 na POLSAT Romans. American Pie: Wesele o 00:00 na Universal Channel.

Millerowie 2, odc. 11 o 14:30 na Universal Channel. Graham Norton Show 16, odc. 12 o 23:00 na BBC Lifestyle. Bogate dzieciaki z Beverly Hills, odc. 3 o 22:30 na E! Entertainment.

Tabu Polska o 00:00 na National Geographic Channel

Tagi: media
00:24, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
piątek, 24 kwietnia 2015

Nie żyje Władysław Bartoszewski, pełnomocnik premiera ds. dialogu międzynarodowego, historyk, więzień Auschwitz, żołnierz AK - podał PAP. Bartoszewski w piątek wieczorem trafił do szpitala MSW przy ulicy Wołoskiej w Warszawie.

Władysław Bartoszewski miał 93 lata.

Był działaczem społecznym, historykiem, dziennikarzem, więźniem Auschwitz, żołnierzem Armii Krajowej, działaczem Polskiego Państwa Podziemnego, uczestnikiem powstania warszawskiego.

Bartoszewski był dwukrotnie ministrem spraw zagranicznych, kawalerem Orderu Orła Białego.

Był też sekretarzem stanu i pełnomocnikiem premiera do spraw dialogu międzynarodowego w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - TVN24.

Tagi: news
21:38, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

tumblr_inline_nn7itmEJ001tsitpw_540

Dwie piękne zdjęcia małżeństwo pary lesbijek Melanie i Vanessy Iris Roy z Karoliny Północnej. Fotka z lewej została zrobiona w styczniu 2014 - Vanessa (z prawej) jest na niej w ciąży.

Fotka z prawej została zrobiona dokładnie rok później - w styczniu 2015 - i niech Was nie zwiedzie podobny strój ani kwiaty: w ciąży jest na niej Melanie.

A na dole między dziewczynami - ich synek Jax - ten, który na pierwszej fotce był jeszcze w brzuchu Vanessy. (w brzuchu Melanie była zaś wtedy córeczka Ero, która oczywiście już się urodziła)

Dziewczyny zestawiły obie fotki i wrzuciły na Instagram. "Jesteśmy w kompletnym szoku - nasze zdjęcie obiega całą sieć! Mamy nadzieję, że obie fotki zachęcą inne lesbijki i pary lesbijskie do macierzyństwa" (Replika)

Malisa Phillips jej historia trans dziewczynka, pierwszy raz uwagę o niej kiedy jej dziadek który kongresmanem Mike Honda, jest dumny swojej wnuczki, za to kim jest.

Witaj w klubie o 20:30 i Kuchnia filmowa: "Witaj w klubie" o 22:25 na CANAL+ Film2 HD. Rok 1985, Dallas. Elektryk i jeździec rodeo, Ron Woodroof (Matthew McConaughey), prowadzi rozrywkowy styl życia - dużo pali i pije, bierze narkotyki oraz preferuje przygodny seks. Mężczyzna jest na dodatek rasistą i homofobem. Podczas wizyty w szpitalu Ron dowiaduje się, że jest chory na AIDS i zostało mu 30 dni życia. Postanawia się nie poddawać, mimo że zostaje wyrzucony z pracy i dawni koledzy odwracają się od niego, uznając go za geja. Od doktor Eve Saks (Jennifer Garner) Ron dowiaduje się o nowym leku, który jest obecnie w fazie testów i nie został jeszcze dopuszczony do sprzedaży przez FDA, agencję dopuszczająca leki do obrotu i stosowania w USA. Po mogące uratować mu życie farmaceutyki Ron udaje się do Meksyku. Tam dowiaduje się o alternatywnych formach terapii. Postanawia przemycać leki do Stanów Zjednoczonych i sprzedawać je innym, zainfekowanym wirusem HIV, pacjentom. Zakłada "Dallas Buyers Club", którego członkowie po opłaceniu składki, mogą korzystać z zapewnionych przez Rona medykamentów. Jego wspólnikiem w biznesie zostaje zakażony transseksualista, Rayon (Jered Leto). Poruszający dramat Kanadyjczyka Jeana-Marca Vallée ("Cafe de Flore", "C.R.A.Z.Y.") oparty jest o prawdziwą historię Rona Woodroofa.

Współczesna rodzina 5, odc. 23 i 24 o 14:15 na Fox Comedy. Nadchodzi dzień wesela Mitcha i Cama. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Zajmującego się organizacją imprezy Peppera Saltzmana czeka jednak trudne zadanie. Jay i Gloria goszczą u siebie rodziców Cama. Phil usiłuje zdążyć z wizytą u okulisty przed ceremonią. Claire przyzwyczaja się do roli żeńskiego drużby.

Gra o tron 5, odc. 2 o 21:00 na HBO2. Czysta krew 7, odc. 3 i 4 o 22:00 na HBO2. Glee, odc. 14 i 15 o 11:30 na Fox Comedy. Teoria wielkiego podrywu 2, odc. 3 i 4 o 20:15 i Teoria wielkiego podrywu 8, odc. 5 i 6 o 22:00 na Comedy Central.

Rozpalić Cleveland 3, odc. 5 i 6 o 20:00 na Comedy Central Family. Seks w wielkim mieście 6, odc. 13 i 14 o 21:50 na Comedy Central Family. Gotowe na wszystko, odc. 3 o 20:05 na POLSAT Romans.

Zakazana miłość, odc. 352 o 20:06 na Romance TV HD. Emilio niechcący prowokuje Juliettę i Rebeccę, rzucając uwagę, iż homoseksualizm można wyleczyć witaminami, a także związkiem z odpowiednim mężczyzną. Juliette postanawia umówić się z nim na randkę. Mężczyzna jest przekonany, że to właśnie dzięki niemu kobieta powróci na "dobrą drogę".

Zespół Tourette'a bez tajemnic o 11:00 na TLC. Twórcy dokumentu opowiadają o ludziach cierpiących na zespół Tourette'a - neurologiczne przewlekłe schorzenie objawiające się występowaniem tików motorycznych. Najczęściej przybiera ono postać łagodną, ale zdarza się też postać ciężka choroby, która uniemożliwia normalne życie - chorzy podskakują, kręcą się w kółko, wykonują nieskoordynowane ruchy. Autorzy filmu rozmawiają z osobami cierpiącymi na to schorzenie, ich bliskimi oraz ekspertami, którzy doradzą, jak radzić sobie na co dzień z tym zaburzeniem.

Tagi: media
00:18, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 23 kwietnia 2015
 

Sprawa homoseksualnego dyplomaty, który miał objąć stanowisko ambasadora Francji w Watykanie, ma swój dalszy ciąg....

Posted by Miłość nie wyklucza on 23 kwietnia 2015
Tagi: news religia
18:31, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 798