Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
RSS
sobota, 03 grudnia 2016

Queer artysty MaDame Düx jej nowy klip dotyczące przeciwko Karoliny Północnej anty-LGBT polityce która zakazuje miedzy innymi używanie łazienek przez trans osoby, w swoim nowym teledysku "Say Goodbye".

Film pokazuje, co się dzieje, gdy ludzie zaczynają być policję w łazience i zdecydować, kto powinien, a czego nie powinno być dozwolone używać której toalety.

Piosenka jest częścią nowego albumu Madame, The 490th Incarnation. Połowa zysków ze sprzedaży albumu zostanie przekazany na kampanie Będzie lepiej (It Gets Better). Madame napisała i wyreżyserowała film krótkometrażowy The John, który też używa jako teledysku "Say Goodbye".

Tagi: muzyka
10:12, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

rodzicelgbt

Jak rozmawiać i wspierać homoseksualnego nastolatka, zastanawiały się w audycji "Mamo,Tato Ratuj" Marta Kosińska, psycholożka i seksuolożka oraz pani Bożena, mama homoseksualnego 19-latka.

Pani Bożena opowiadała, że dowiedziała się o homoseksualności syna kiedy miał 14 lat. - Pewnego dnia po prostu powiedział mi, że się zakochał w chłopaku. Byłam w szoku, ale najgorsze było początkowe ukrywanie prawdy przed mężem, rodziną i znajomymi. Kiedy zdecydowałam się o tym mówić, przeżyłam kolejny szok, bo w osobach po których spodziewałam się akceptacji, jej nie znalazłam. Zaakceptowali to natomiast ludzie, po których się tego nie spodziewałam - opowiadała w audycji.

Psycholog i seksuolog Marta Kosińska zachęcała z kolei do korzystania z pomocy grup wsparcia dla rodziców. - Można porozmawiać z ludźmi, którzy przeżyli podobne sytuacje. Tym bardziej, że kiedy rodzic dowiaduje się o odmiennej orientacji dziecka, zaczyna to ukrywać przed otoczeniem. Wiele osób nie potrafi sobie z tym poradzić. Jego dziecko "wychodzi z szafy", czyli ujawnia swoją homoseksualną tożsamość, a rodzic do tej "szafy" wchodzi, czyli zaczyna dbać by żadne informacje na temat orientacji seksualnej dziecka nie wyciekły - mówiła terapeutka - Radio Gdańsk.

Tagi: LGBT
10:11, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

flag_pence1

Sąsiedzi wiceprezydenta elekta Mike Pence w solidarności osobami LGBT i przeciwko poglądom homofobiczny wiceprezydenta, wiszą ją flagi tęczowe na frontach domach swoi. 

 

#FeelGoodFriday: The day after Election Day, Susan got a complaint from an anonymous neighbor about her rainbow flag. After she told some of her neighbors about the letter, they stood up and supported #LGBTQ equality, displaying rainbow and HRC flags across the neighborhood. Get your own HRC flag at hrc.im/flag. #��️‍�� #�� #LGBT Photo: Susan P. via Pantsuit Nation

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Human Rights Campaign (@humanrightscampaign)

Tagi: LGBT
10:11, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Ludzie z HIV często ukrywają swoją chorobę i rezygnują z życia seksualnego. Jednak, jak przekonuje francuska organizacja AIDES, wcale nie muszą.

To nie wirus stanowi największe brzemię w życiu nosicieli HIV. To codzienna dyskryminacja, której doświadczają. Wciąż istnieje ogromna przepaść między postępem w leczeniu HIV, a jego społecznym odbiorem. 86% nosicieli we Francji, u których wykryto wirus i rozpoczęto terapię, osiągnęło niewykrywalne miano wirusa. Oznacza to, że są zdrowi i nie zarażają. Mimo to, wciąż spotyka ich odrzucenie w sferach uczuciowych i seksualnych.

Na zdjęciach Mathieu Césara, fotografa "Vogue'a" są cztery nagie pary, w tym jedna męsko-męska.

Przesłanie: "Ludzie z HIV, którzy są pod opieką lekarzy, mają wiele do przekazania - ale nie wirusa"

"Nosiciele HIV mają wiele do przekazania. Ale nie chorobę". - a więc pomija fakt leczenia się.

A chodzi przecież o to, by nie stygmatyzować tych, którzy żyją z HIV i LECZĄ SIĘ/SĄ POD OPIEKĄ LEKARZY ('on treatment'), bo to ludzie świadomi, którzy wirusa trzymają w ryzach - i ryzyko zakażenia się od nich jest minimalne. (Replika/Gazeta.pl)

Tagi: kampania
10:11, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Miami Beach aresztowano mężczyznę Joseph Jorczak, który groził że przeprowadzi zamach w stylu jak na klub gejowski w Orlando. Chciał przeprowadzić zamach gdzie na Miami Beach Community Church, kościół chrześcijański który jest pro LGBT. Mówił że chce większy zamach zrobić więcej zabijać osób LGBT niż w Orlando. (GayStarNews)

Tagi: news
10:11, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
piątek, 02 grudnia 2016

tumblr_inline_ohku6bhAs91tsitpw_500

Shawn Mendes to naprawdę niezłe ciacho, a jego bicków. Piosenkarz Shawn Mendes pozował dla Flaunt magazynu, 18-letni kanadyjski piosenkarz, o miłości i związkach: “Miłość jest prawdopodobnie najsilniejszym uczuciem, którym można poczuć.”

Dotyczące pisania piosenek: “próbuje pisać o rzeczach, które inni ludzie chcą usłyszeć”. Dotyczące rodziny: “Moja rodzina, dorastanie, wszystkimi moimi kuzynami, wszyscy mówili o tym, jak czuli, że nie był to ukryć swoje emocje rodziny.”

W roku 2015 piosenkarz wydał swój debiutancki album studyjny zatytułowany Handwritten. Album zadebiutował na 1. miejscu listy Billboard 200, tym samym Shawn Mendes stał się najmłodszym wokalistą na szczycie listy od czasu innego Kanadyjczyka Justina Biebera.

Shawn Mendes śpiewa Treat You Better/Mercy, podczas rozdań nagród American Music Awards.

Shawn Mendes śpiewa Treat You Better w programie Ellen DeGeneres Show

Tagi: Ploty
22:41, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Gay USA wieści LGBT od Free Speech TV

Gościem programu był poeta i pisarz Jaś Kapela. Autor książek, wielu felietonów, na co dzień związany z Krytyką Polityczną.

Mandy Moore wyznaje że ma braci homoseksualny, ale jej mama też porzuciła ojca dla kobiety. (People)

Peter Marcarelli, dawniej znany jako "słyszysz mnie teraz?" facet z reklamy telefonii Verizon niedawno wystąpił w reklamie Sprint, wraz z mężem Ryanem.

Prezydent Obama wraz rodziną zapalił narodową choinkę świąteczną przed Białym Domu.

Sejm przegłosował projekt zmiany ustawy dot. prawa o zgromadzeniach zgłoszony przez posłów PiS-u. Dwoma głównymi założeniami projektu są: wprowadzenie tzw. zgromadzeń organizowanych cyklicznie oraz pierwszeństwo zgromadzeń organizowanych przez władze państwa i Kościół.

Nową ustawę o zgromadzeniach ostro skrytykowała - jeszcze przed jej uchwaleniem - Fundacja Helsińska. Projekt "jest bardzo wątpliwy z punktu widzenia Konstytucji RP", ogranicza wolność pokojowego manifestowania i stanowi "poważny krok wstecz" - napisała. Ale poseł PiS Arkadiusz Czartoryski przekonywał, że nowe prawo wręcz...umożliwi wszystkim spokojne demonstrowanie. Tyle, że 100 metrów od siebie - Gazeta.pl

Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe

Tagi: LGBT news Ploty
17:13, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

CIMG1470

Para Jakub i Dawid, po sukcesie Roxette czy Red One z Enrique Iglesiasem teraz nagrali Niebiesko-zielone od Beaty Kozidrak z jej nowego albumu B3.

Tagi: muzyka
10:23, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Fot: sheknows.com

Nico Tortorella, 28-letni gwiazdor serialu "Younger" a także m.in. "Krzyku 4", wyoutował się jako "płynny seksualnie" kilka miesięcy temu. Teraz w wywiadzie dla "The Vulture" mówi więcej:

"Pierwszy raz z chłopakiem miałem w czasach liceum. Widziałem, jak on męczy się ze swoją seksualnością. Pomyślałem, że jak go poderwę, to pewnie on się trochę wyluzuje. No, i udało się. Zabawy tyłeczkami nie było, akcja rozegrała się na linii ptaszek-buzia. Koleś był pod mega wrażeniem, a ja stwierdziłem, że było naprawdę fajnie. Powiedziałem mu, żeby aż tak bardzo tego nie roztrząsał, po prostu było spoko i już. Zauważyłem, że nie przykładam do seksu takiej wagi, jak wszyscy wokół.

Im dłużej gadam o mojej seksualności, tym łatwiej mi przychodzi wyznać wprost, że jestem biseksualny. Nie lubiłem wcześniej tego słowa, bo ono ma trochę negatywne znaczenie jakby zakodowane. Ale przecież ludzie walczyli o to "B" w skrócie "LGBT" - to nie będę ich wysiłków wyrzucał na śmietnik, tylko dlatego, że mi się wydaje, że mam bardziej "cool" słowo na w sumie to samo" (Replika)

Wystartowała kolejna edycja największego w Polsce badania poświęconego osobom homo- i biseksualnym, transpłciowym oraz aseksualnym – „Sytuacja społeczna osób LGBT”. Pomóż nam zdiagnozować warunki życia osób LGBT mieszkających w Polsce – wypełnij ankietę

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT BADANIA

Jaki jest cel badania?

Celem badania jest przeprowadzenie pogłębionej analizy socjologicznej oraz psychologicznej warunków życia gejów, lesbijek, osób biseksualnych, transpłciowych i aseksualnych mieszkających w Polsce. Liczymy na to, że raport trafi do osób odpowiedzialnych za stanowienie prawa krajowego i lokalnego, a jego lektura przyczyni się do podjęcia działań, których efektem będzie pozytywna zmiana w zakresie m.in. edukacji, warunków na rynku pracy, polityki społecznej, zdrowotnej czy bezpieczeństwa publicznego.

Czego dotyczą pytania?

Pytania zawarte w ankiecie dotyczą takich obszarów życia osób LGBT jak: edukacja, praca, zdrowie czy życie rodzinne. W ankiecie poruszone zostały również zagadnienia związane z przemocą, przekonaniami społeczno – politycznymi, życiem religijnym czy podejściem do związków.

Czy badanie jest anonimowe?

Badanie „Sytuacja społeczna osób LGBT” jest anonimowe.

Co się stanie z danymi zebranymi w ankiecie?

Dane przeanalizowane przez badaczy i badaczki zostaną opublikowane w formie raportu, który zostanie upubliczniony wiosną 2017 roku.

Kto jest organizatorem badania?

Za badanie odpowiadają trzy największe organizacje LGBT w kraju: Kampania Przeciw Homofobii, Stowarzyszenie Lambda Warszawa oraz Fundacja Trans-Fuzja.

CIMG1529

Klip muzyczny Beyoncé - All Night, teledysk pochodzi z szóstego albumu Lemonade, zawiera klip z udziałem par jednopłciowy.

Tagi: muzyka
10:23, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 01 grudnia 2016

7.198799Fot: broadway.com

Stacja telewizyjna CBS, na której emitowana będzie najnowsza seria Star Treka - Star Trek: Discovery, aktor Anthony Rapp (Piękny umysł) w roli porucznika Stametsa, astromykologa - eksperta od wszelkiego rodzaju grzybów, pełniącego funkcję oficera naukowego Gwiezdnej Floty na statku kosmicznym Discovery. Ponadto Stamets jest nową, homoseksualną postacią w serialu. (moviesroom.pl)

Pinksixty News wiadomości LGBT

Jameka Evans i Kim Hively zostały zwolnione z pracy dlatego, tylko z powodu są lesbijkami. Lambda Legal reprezentuje je, gdy sąd federalny apelacyjny, powie po ich stronie i orientacja seksualna dyskryminacja i jest zakazana na mocy tytułu VII Civil Rights Act. To może zmienić wszystko.

Raport na temat motywacji o Ameryce stale rosnącej populacji transseksualny osób i uprzedzeń do nich, które borykają się na codziennie.

Działaczka i piosenkarka Ani Difranco o stanie polityki, patriarchatu i prawdziwym znaczeniu feminizmu.

Na półwyspie krymskim kontrolowanym teraz przez Rosjan Tatarzy żyją w ciągłym strachu. Zastraszanie i szantaż dokumentowane są skrupulatnie przez obrońców praw człowieka.

Halima Aden jest pierwszą muzułmanką która wzięła w wyborach Miss Minnesoty miała na sobie hidżab ma na nadziei, pokazać muzułmanów że tacy sami ludzie jak inni.

Malta która zalicza do najmniejszych państw na świecie, nie mówić z równouprawnię osób LGBT. Każdego roku wyspę Malta, Gozo i Comino przyciąga około miliona turystów. Widok Malty z lotu ptaka.

Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe

Tagi: LGBT news Ploty
17:33, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

tumblr_inline_nynjydk68M1tsitpw_400

Dziś 1 grudnia obchodzimy jak co rok światowy dzień AIDS. Pamiętajmy o tym dniu oraz o tych, którzy na skutek tej choroby od nas już odeszli, czy o tych, którzy z tą chorobą muszą żyć codziennie… a przede wszystkim - nie zapominajmy o tym, jaka ta choroba jest niebezpieczna, mimo całego postępu medycyny, nie można z niej wyleczyć się. Dlatego nigdy NIE zapominajmy o zasadach bezpiecznego seksu.

Światowy Dzień (Walki z) AIDS obchodzony jest 1 grudnia z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) od 1988 roku.

W tym dniu na całym świecie, w tym i Polska, odbywają się m.in. konferencje, happeningi oraz akcje edukacyjne dotyczące profilaktyki HIV/AIDS. Krajowe Centrum ds. AIDS.

WYDARZENIA

WROCŁAW

Światowy Dzień Hiv/Aids - "Odruch serca"
Miejsce: MWW Muzeum Współczesne Wrocław, plac Strzegomski 2A, Wrocław
Data: 01.12.2016 w godzinach 18:00-20:30
Kultura Równości zaprasza na seans "Odruchu serca" – przejmującego filmu opowiadającego o początkach epidemii AIDS w USA. Dzięki uprzejmości HBO Polska, obraz ten pokazujemy w ramach Światowego Dnia Walki z AIDS. Pokaz filmu odbędzie się w przestrzeni MWW Muzeum Współczesne Wrocław 1 grudnia o godzinie 18:00. Po seansie zapraszamy na krótki wykład o obecnej sytuacji HIV/AIDS w Polsce. Bezpłatne wejściówki na film do odebrania przed rozpoczęciem seansu. Zapraszamy!

Wydarzenie na Facebooku

Porozmawiajmy w łóżku o HIV – warsztaty
Miejsce: Rada Osiedla Szczepin, ul. Zachodnia 1, Wrocław
Data: 02.12.2016 w godzinach 19:30-21:00
Kiedy nakładamy kaptur mnicha podczas seksu? Jaka to pozycja na nożyce? Na czym polega SHAVE SEX? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas warsztatów poświęconych tematyce bezpiecznego seksu. Uczestnicy dowiedzą się jak można ograniczyć czy też nie dopuścić do zakażenia się wirusem HIV oraz innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową podczas kontaktu seksualnego. Postaramy się również odpowiedzieć na takie pytania jak: czemu seks oralny niesie mniejsze prawdopodobieństwo zakażenia się wirusem HIV niż seks analny? Dlaczego nie należy stosować oliwki do ciała podczas łóżkowych igraszek? Kiedy najlepiej zgłosić się do PKD tak aby mieć pewność co do wyniku po niepewnym kontakcie seksualnym? Zapraszamy Ania i Zenek - Fundacja Salida. Zapisujcie się! kontakt@kulturarownosci.org

Wydarzenie na Facebooku

WARSZAWA

Koncert charytatywny - World AIDS Day 2016
Miejsce: Club Galeria, Plac Mirowski 1, Warszawa
Data: 03.12.2016 w godzinach 21:00-5:00
Wystąpią: Adelon Drag Queen, Daruma, Druga Maryla - śpiewający SOBOWTÓR Maryli Rodowicz, Edyta, Gabryjella Drag Queen, Kim Lee, Martyna DRAQ QUEEN, Migota, Miki, Sellina De Melon, Valentyna Wala, Tatiana Drag. Gość specjalny: Cayra. Koncert poprowadzi: Romek Wrzosek. Bilet wstępu: 10 zł. - dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony będzie na działalność Zjednoczenie Pozytywni w Tęczy.

Wydarzenie na Facebooku

KRAKÓW

Jak Żyć z Plusem - Panel dyskusyjny o HIV / AIDS
Miejsce: Spółdzielnia "Ogniwo", ul. Paulińska 28, Kraków
Data: 03.12.2016, godz. 16.00-17.30
HIV - wirus, który wywołuje lęk. Plus – wynik, którego nikt nie chce otrzymać.
- Czy nasz strach i postrzeganie zakażenia jest adekwatne, czy raczej wynika z przeszłości i mitów przekazywanych od ponad 30 lat?
- Czym dzisiaj jest zakażenie, jak wpływa na nasze życie i dlaczego odgrywa tak istotną rolę w naszej świadomości?
Na te i na inne pytanie postaramy się odpowiedzieć w czasie panelu dyskusyjnego "Jak Żyć z Plusem", na który mamy przyjemność Państwa zaprosić. W dyskusji udział wezmą ekspertki i eksperci, którzy na co dzień stykają się z problematyką HIV w swojej pracy, jak również gość specjalny, który z tematem zakażenia zetknął się we własnym życiu, będąc w związku z osobą zakażoną, a teraz aktywnie działając na rzecz przeciwdziałania stygmatyzacji. Spotkanie będzie miało charakter otwarty na dyskusję i to od Was w będzie zależał kierunek, w którym się potoczy rozmowa, dlatego zapraszamy Państwa do przyjścia z własnymi pytaniami i spostrzeżeniami.

Wydarzenie na Facebook (Queer.pl)

Prezydent USA Barack Obama wiadomość z okazji światowego dnia AIDS

Brytyjska premier Theresa May wiadomość z okazji światowego dnia AIDS

Książę Harry i piosenkarka Rihanna w dniu światowego dnia AIDS, zrobili sobie test na HIV
Tagi: AIDS
10:35, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Odmawiam wykonania roll-upu z otrzymanej grafiki. Nie przyczyniamy się do promocji ruchów LGBT naszą pracą - odpowiedział łódzki drukarz na zamówienie roll-upa złożone przez Fundację LGBT. W lipcu łódzki sąd uznał zachowanie mężczyzny za wykroczenie i zasądził 200 zł grzywny na rzecz skarbu państwa. Drukarz złożył odwołanie. We wtorek rozpoczął się proces.

Stanowiliśmy działać i pokazać, że nie można traktować naszej organizacji gorzej niż innych tylko dlatego, że działamy na rzecz równości osób LGBT. Tym bardziej że interesuje nas przede wszystkim obecność osób LGBT na rynku pracy oraz osoby LGBT jako konsumentki i konsumenci - mówi w rozmowie z łódzką "Wyborczą" Mariusz Drozdowski vel Jej Perfekcyjność, prezes zarządu Fundacji LGBT Business Forum.

Sprawy nie udało się załatwić polubownie, znalazła finał w sądzie. Sędzia Marek Pietruszka odrzucił wniosek obrońcy i prokuratora. Rozprawa została odroczona do 17 stycznia. Zostaną przesłuchani pracownicy fundacji oraz rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar - Gazeta Wyborcza.

Mamy prawo. Program Ewy Siedleckiej. Drukarz odmówił usługi organizacji LGBT. Sprawa sumienia? A może tego, że dążymy do podzielonego świata?
Tagi: news
10:20, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
środa, 30 listopada 2016

Replika: Koniec listopada to kilka ważnych smutnych rocznic LGBT – 24-ego 25 lat temu zmarł na AIDS Freddie Mercury, 27-ego 38 lat temu zastrzelony został Harvey Milk, pierwszy wyoutowany gej polityk, a dziś, 30 listopada, mija 116 rocznica śmierci Oscara Wilde’a.

Słynny irlandzki dramaturg miał 41 lat, gdy w 1895 r. został skazany na dwa lata więzienia i ciężkich robót po tym, gdy wyjawił, że kocha mężczyznę. Wypowiedział frazę znaną do dziś – tę o „miłości, która nie śmie wypowiedzieć swojego imienia”. Był to jeden z najgłośniejszych procesów wiktoriańskiej Anglii.

Wilde był do szaleństwa zakochany w 16 lat młodszym lordzie Douglasie („Bosie”). Poznali się 4 lata wcześniej. Bosie był kawalerem, Oscar miał żonę Konstancję (zawieranie małżeństw z kobietami przez homoseksualistów uchodziło za „normalne” i wtedy, i przez wiele następnych dekad – i zdarza się zresztą do dziś, choć dużo rzadziej) i dwóch synów.

Po wyjściu z więzienia Wilde nigdy nie doszedł do siebie. Został otoczony takim społecznym ostracyzmem, że musiał opuścić Anglię – wyjechał do Paryża.

Jego żona (a więc i synowie, którzy mieli 10 i 9 lat, gdy ojciec szedł do więzienia) nie tylko odmówiła kontaktów z mężem, ale też zmieniła nazwisko na Holland i wyemigrowała z synami do Szwajcarii, by nie być kojarzoną z okrytym niesławą mężem.

Pogrążony w depresji, nękany chorobami, osamotniony i zubożały, Oscar Wilde zmarł w paryskim hotelu 30 listopada 1900 r. Miał 46 lat.

Pamięć po nim kultywują nie tylko tysiące fanów na całym świecie, nie tylko ruch LGBT, dla którego Oscar stał się ikoną – ale również wnuczek dramaturga, 71-letni dziś Merlin Holland, który poświęcił życie na popularyzowanie twórczości i życia swego dziadka.

Oscar Wilde mocno przyczynił się do tego, że ta miłość, o której powiedział głośno, dziś coraz częściej już „śmie wypowiedzieć swoje imię”. Głośno.

„Jestem Harvey Milk. I jestem tu aby Was zwerbować” rozpoczynał swoje przemówienia do tłumnie przybywającej na jego wiece publiki. 

Sean Chapin, wraz z innymi Andrea Shorter, Randall Mann, Sister Roma, Courtney Walsh i Aaron Wimmer. Odczytali Harvey'a Milka przemówienie "Nadzieja" na szczycie Castro.

Tagi: ikony
22:01, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Neil Patrick Harris wystąpił w kampanii Omaze, proponuje kolację ze sobą pięniądzę będą przeznaczone na rzecz dzieci żyjące z HIV.

W najnowszym odcinku "bokserki czy majtki", prowadzący DanielXMiller prosi uczęszczających osób w Toy Box Party, co wolą.

Nowa wersja Wariatki (Beaches), opowiada o przyjaźni dwóch kobiet historie ich romansów, w tym miłości, którą darzyły tego samego mężczyznę. Idina Menzel, zagrała CC w pierwszym filmie zagrała Bette Midler, Nia Long zagrała Hillary, w pierwszym filmie zagrała Barbara Hershey.

Ricky Martin o swoi planach ślubny, o dzieci, koncertach w Las Vegas

Drastyczne tortury w tureckich więzieniach. Ofiary przerywają milczenie

Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe

Tagi: LGBT news
20:42, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
 

Bądź dumny z tego, kim jesteś! I pamiętaj - dla nas zawsze będziesz kimś wyjątkowym! ������ #kph #kampaniaprzeciwhomofobii #rainbow #tecza #flaga #rainbowflag #boy #instaboy #polishboy #lgbt #lesbian #gay #bi #trans #pride #paradarownosci #paradarownosci2016 #warsaw #warszawa #polska #poland #lovewins #duma

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kampania Przeciw Homofobii (@kph_official)

Tagi: cytat
10:09, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 650