Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
RSS
piątek, 06 marca 2015

10941426_10153018573971236_7844356344544725955_n

W najnowszym numerze ELLE wywiad z Robertem Biedroniem i jego partnerem Krzysztofem Śmiszkiem

Decyzję podjął Krzysiek, który wcześniej takie propozycje odrzucał: "Pomyślałem, że kiedy, jak nie teraz? To jest taki moment społeczny i polityczny, że możemy wzmocnić innych. Pokazać się w wspólnie w sytuacji, kiedy ktoś nie fotografuje nas z ukrycia, tylko my sami dajemy na to zgodę."

Opowiadają o swym 12-letnim związku, o rozłąkach ze względu na obowiązki zawodowe i powrotach.

I o tym, że nie czuliby się w Polsce swobodnie chodząc za rękę.

Tagi: Ploty
10:52, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Program kanału Bravo TV The Singles Project program gdzie samotni szukają swoi drugi połówek, wśród uczestników jest gej Joey Healy, stylista prowadzi firmę swoja kosmetyczną, pochodzi z Connecticut.

Tagi: media
10:51, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Historie adopcji, odc. 6 o 10:30 na TLC. Dziewięcioletni Andrea przed rokiem zamieszkał w domu gejów, Michaela i Kerry'ego. Obecnie para stara się dopełnić formalności związanych z adopcją.

Transseksualni rodzice o 16:00 na TLC. Historia pary transseksualistów Caia i Emily. Z powodu zmian hormonalnych para ta była w stanie spłodzić dziecko. Ciążę nosił Cai, który zachował wewnętrzne narządy płciowe. Jego partnerka natomiast przeszła kurację hormonalną, po której miała nadzieję karmić niemowlę piersią. Widzowie zobaczą, jak ci ludzie przygotowują się na przyjście na świat dziecka.

Współczesna rodzina 4, odc. 3 i 4 o 18:10 na Fox Comedy. Phil i Claire mają odwieźć Haley do college'u. Ten trudny dla rodziców moment staje się jeszcze gorszy, gdy robią córce prawdziwy wstyd. Manny zmusza Jaya i Glorię, by poszli na kurs zajmowania się niemowlęciem. Podczas zajęć robią mnóstwo zamieszania. W przedszkolu Lily wdaje się w bójkę z chłopcem. Mitch i Cam lądują na spotkaniu z rodzicami dziecka - dwiema lesbijkami.

Luke chce porzucić magię, czego Phil nie może zaakceptować. Jednym z objawów ciąży Glorii okazuje się chrapanie. Kobieta nie daje spać domownikom, co zmusza Jaya do podjęcia desperackich kroków. Mitch i Cam postanawiają zamienić się obowiązkami. Mitch zostaje w domu z Lily. Cam tymczasem podejmuje pracę nauczyciela muzyki w szkole Luke'a i Manny'ego.

Imperium, odc. 4 o 00:05 na FOX HD. Lucious usiłuje skłonić popularnego artystę, który od pewnego czasu odnosi duże sukcesy, by przeszedł pod skrzydła jego wytwórni. Obecnie muzyk jest związany z firmą Safe House Records. Jamal przeżywa tymczasem męki twórcze, pracując nad własnymi kompozycjami. Cookie stara się naprawić relacje z najmłodszym synem. Hakeem chowa jednak urazę do matki.

Witaj w klubie o 22:35 na CANAL+. Rok 1985, Dallas. Elektryk i jeździec rodeo, Ron Woodroof (Matthew McConaughey), prowadzi rozrywkowy styl życia - dużo pali i pije, bierze narkotyki oraz preferuje przygodny seks. Mężczyzna jest na dodatek rasistą i homofobem. Podczas wizyty w szpitalu Ron dowiaduje się, że jest chory na AIDS i zostało mu 30 dni życia. Postanawia się nie poddawać, mimo że zostaje wyrzucony z pracy i dawni koledzy odwracają się od niego, uznając go za geja. Od doktor Eve Saks (Jennifer Garner) Ron dowiaduje się o nowym leku, który jest obecnie w fazie testów i nie został jeszcze dopuszczony do sprzedaży przez FDA, agencję dopuszczająca leki do obrotu i stosowania w USA. Po mogące uratować mu życie farmaceutyki Ron udaje się do Meksyku. Tam dowiaduje się o alternatywnych formach terapii. Postanawia przemycać leki do Stanów Zjednoczonych i sprzedawać je innym, zainfekowanym wirusem HIV, pacjentom. Zakłada "Dallas Buyers Club", którego członkowie po opłaceniu składki, mogą korzystać z zapewnionych przez Rona medykamentów. Jego wspólnikiem w biznesie zostaje zakażony transseksualista, Rayon (Jered Leto). Poruszający dramat Kanadyjczyka Jeana-Marca Vallée ("Cafe de Flore", "C.R.A.Z.Y.") oparty jest o prawdziwą historię Rona Woodroofa. Postać tę zagrał Matthew McConaughey, który za swoją kreację otrzymał m.in. Oscara i Złotego Globa. Partnerujący mu Jared Leto również zdobył statuetkę Amerykańskiej Akademii Filmowej oraz Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej. Obraz w sumie zdobył 6 nominacji do Oscara.

Seks w wielkim mieście 2, odc. 5 i 6 o 21:55 na Comedy Central Family. Gotowe na wszystko, odc. 15 o 20:05 na POLSAT Romans. Graham Norton Show 16, odc. 18 o 22:30 na BBC Lifestyle.

E! News o 18:00/22:00/22:45 na E! Entertainment. Zakazana miłość, odc. 317 o 20:06 na Romance TV HD. Skandal 4, odc. 6 o 23:05 na FOX HD.

W ogniu pytań Amandy: Rodzicielstwo i wytrwałość, odc. 5 o 10:00 i 16:00 na Lifetime HD. Życie Adeli: Rozdział 1 i 2 o 20:00 na CANAL+ Film HD.

Jack pogromca olbrzymów o 23:30 na HBO HD. Jack (Nicholas Hoult) pochodzi z rolniczej rodziny. Pewnego dnia przypadkiem otwiera bramę dzielącą świat ludzi i krainę groźnych olbrzymów. By uratować królestwo przed potwornymi istotami, chłopak musi stawić im czoła. Jack rozpoczyna więc walkę o życie mieszkańców i o serce pięknej księżniczki (Eleanor Tomlinson) porwanej przez potwory. Scenariusz filmu jest inspirowany anglosaską baśnią o Jasiu i magicznej fasoli. Tę fantastyczno-przygodową historię wyreżyserował gej Bryan Singer (cykl "X-Men", "Walkiria"). W głównych bohaterów wcielili się Nicholas Hoult ("Był sobie chłopiec", "Wiecznie żywy") oraz Eleanor Tomlinson ("Iluzjonista", "Syberyjska edukacja"). Obraz był nominowany do Satelitów w kategorii najlepszy film fantasty.

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 2, odc. 4 o 20:10 na HBO Comedy

Tagi: media
01:05, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 05 marca 2015
Tagi: news
21:14, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

E!RS_Slub_Lancea_Bassa_04(zdjęcie kanał E!)

Wiadomość prasowa od E!: Polska wersja E! pokaże jak jedno przypadkowe spotkanie może przerodzić się w miłość i niezapomniany, zapierający dech w piersiach ślub. Lance Bass i jego narzeczony Michael Turchin pokażą romantyczną drogę do ołtarza i powiedzą sobie „tak” przed rodziną, przyjaciółmi i milionami fanów. E! Raport Specjalny: Ślub Lance’a Bassa już 5 marca 2015 r. o godz. 19.00 tylko na E!

E! jako pierwsza amerykańska sieć telewizyjna pokaże ślub zawarty przez dwóch mężczyzn. Lance Bass i Micheal Turchin wypowiedzą słowa przysięgi przed swoją rodziną i przyjaciółmi. Kanał E! zabierze widzów z całego świata w podróż do samych początków miłości Lance’a i Michaela. To wszystko, wraz z wyjątkowymi relacjami zza kulis przygotowań do ślubu, pozwoli nam uczestniczyć w emocjonującej i wyjątkowej drodze do ołtarza. Jak każdy romans, także i ten musiał pokonać wiele przeszkód. Najtrudniejszą z nich była wiadomość, że prawo stanu Kalifornia nie dopuszcza zawierania związków małżeńskich przez osoby tej samej płci. Na szczęście, problem ten został rozwiązany.

E! Raport Specjalny: Ślub Lance’a Bassa odsłoni przed widzami tajemnice miłości Lance’a i Michaela. O tym jak się poznali, pokochali oraz zaręczyli, opowiedzą oni sami oraz ich przyjaciele. Kamery towarzyszyć im będą w trakcie całych przygotowań do ślubu, tak by uchwycić każdy dramatyczny, zabawny czy ekscytujący moment. Wszystko po to, by widzowie zobaczyli, jak para przeżywa swój wielki dzień. Gdy nadejdzie ten moment, kamery będą dosłownie wszędzie rejestrując jak Państwo Młodzi przygotowują się do wymiany obrączek i złożenia przysięgi. Członkowie rodziny oraz przyjaciele będą udzielać wywiadów, materiał filmowy z ceremonii zostanie pokazany publiczności, a wesele z pewnością potrwa aż do rana.

Lance i Michael do niedawna ukrywali swoją relację przed prasą. Przypadkowe spotkanie w Palm Springs cztery lata temu, szybko przeistoczyło ich w parę nierozłącznych przyjaciół. Ostatecznie przyjaźń przerodziła się w prawdziwą miłość. Temat ślubu przewijał się nie raz przez ich rozmowy, lecz Lance był niechętny do podjęcia tego kroku. Para przypomni widzom wydarzenia z października 2013 r., kiedy to po koncercie *NSYNC* na Video Music Awards Lance poczuł pewność, że Michael to ten jedyny. Wtedy poprosił rodziców swojego ukochanego o jego rękę. Usłyszawszy od nich „tak”, oświadczył się Michaelowi. Pomimo, że nie były to idealne zaręczyny, były jednocześnie dokładnie takie, jak powinny być.

Kamery uchwycą każdą minutę przygotowań, od momentu kiedy przyszli Panowie Młodzi spotkają się z koordynatorką ślubów gwiazd - Sharon Sacks, która marzy, by zająć się ich wielkim dniem. Para pozna siłę swoich rodzin, które są obecne na każdym etapie przygotowań. Rodzina Lance’a pochodzi z konserwatywnego Południa, podczas gdy rodzina Michaela to liberalni Żydzi. Żadna z nich nie będzie siedzieć cicho, kiedy od nich zależy, czy dzień ślubu ich syna będzie tak cudowny, jak powinien być. Zwłaszcza matka Lance’a nie zamierza iść na kompromisy. Swoją pomoc w przygotowaniach oferują także celebryccy przyjaciele pary np. Lisa Vanderpump, która dzieli się swoimi poradami na długie i szczęśliwe małżeństwo.

Romantyczny i pełen emocji 90-minutowy odcinek specjalny zakończy się ceremonią ślubną oraz weselem prowadzonym przez światowej sławy DJ Tracy Young. Zakochanym ślubu udzielą Jamie Lynn Sigler i JoAnna Garcia Swisher. Poczynając od jedynych w swoim rodzaju obrączek, przez spektakularne detale, po chwytającą za serce przysięgę, będzie to niezapomniany dzień dla Lance’a i Michaela (a także dla widzów).

E! Raport Specjalny: Ślub Lance’a Bassa 5 marca 2015 r. o 19.00 na kanale E!.

Próbka ślubu i rozmowa z Lancerem i Michaelem w programie ET

10:33, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Tygodnik Powszechny: – Uznałam, że tak dalej być nie może. Domagam się jednego: by nie poniżano tych ludzi – mówi w reportażu zamieszonym w najnowszym „Tygodniku Powszechnym” 72-letnia matka homoseksualisty, w reakcji na kolejne homofobiczne wystąpienia znanego duszpasterza.

Domagam się jednego: by nie poniżano tych ludzi – mówi. – Chciałabym, żeby zaczęli się odzywać wierzący i praktykujący rodzice homoseksualistów. Więcej: by odezwali się rodzice księży-gejów, którzy są przecież zwykle żarliwymi katolikami.

Czy gorliwi katoliccy tropiciele „homoideologii”, używający ordynarnych porównań ciała do silnika samochodowego, nie mają świadomości, że sprzeniewierzają się Katechizmowi i Ewangelii? – pyta a najnowszym „TP” znany publicysta Cezary Gawryś.

– Chwała mądrej i dzielnej Matce, upominającej się o godność swego syna – tak Cezary Gawryś, publicysta, były redaktor naczelny WIĘZI, komentuje opublikowaną w „TP” historię Marii, 72-letniej matki homoseksualisty, która napisała list do ks. Dariusza Oko w sprawie jego homofonicznych wystąpień.

Kościół ma dziś problem z homoseksualizmem. Zarówno doktrynalny: jego nauczanie moralne faktycznie skazuje osoby homoseksualne na życie w celibacie, co wydaje się wymogiem nierealnym i niesprawiedliwym – jak i duszpasterski: homoseksualizm był przez wieki tolerowany przez Kościół we własnych szeregach, a przy dzisiejszej jawności życia dalsze utrzymywanie hipokryzji nie jest już możliwe.

Tagi: religa
10:32, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
środa, 04 marca 2015

Homorazzi kącik gejowski plotkarski informacyjny 

Tagi: news
21:25, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 767