Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
RSS
czwartek, 31 maja 2012

Kampania Crush antynikotynowa do społeczności LGBT:

Pastor z Kansas który wcześniej mówił rząd powinien zabić wszystkie osoby homoseksualne, dla cnn rząd walczy z pedofilią ..., a dlaczego nie walczy z homoseksualizmem. Amerykańscy duchowni do są idiotami, nic nie mają wspólnego z chrześcijaństwem, już pseudo-chrześcijaństwo.

Tagi: news
21:28, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Argumenty przeciwników Parad Równości zazwyczaj są dość zabawne. A że potrafimy się śmiać sami/same z siebie, to dziś prezentujemy infografikę „12 powodów, dla których małżeństwa jednopłciowe zniszczą świat”.

Źródło parada równości 

Tagi: news
00:52, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
środa, 30 maja 2012

Premiera klipu Scissor Sisters - Baby Come Home

Tagi: muzyka
23:44, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

JC Penney reklama na dzień ojca jest jedna para gejów. Na zdjęciu Todd Koch i Cooper Smith ze swoimi dziećmi Claire i Mason. Bardzo dobra że też na dzień ojca myśli się o ojca gejach. Ale jak wiemy zaraz hieny religijne będą krzyczeć, jak można taka reklama oburzą się. Już wcześniej JCPenney miał problemy z grupami nienawistnymi za to że zatrudnili Ellen DeGeneres jako rzecznika ich firmy.

Jessica Simpson i jej córeczka Maxwell pierwsze zdjęcia dla magazynu People.

 Dr Robert Spitzer dla Wayne Besenaznów przeprasza LGBT za swoje badania które twierdził że można zmienić orientacje. Tylko ile łez i bólu wydarzyło się przez badania, najgorsze do tej pory te badania jego są na stronach "ex gay" i to też w polsce.

Dziecko w kościele śpiewa że homoseksualne osoby nie pójdą do nieba, cały kościół cieszy się, następny chory film i nowe pokolenie uczy się nienawiści do LGBT. (towleroad)

Tagi: news
20:51, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Gareth Thomas wystąpił dla brytyjskiego pisma gejowskiego Attitude, zupełnie nago, żeby zwrócić uwagę na badania na obecność wirusa HIV.

wtorek, 29 maja 2012

Premiera klipu Adama Lamberta - "Never Close Our Eyes"

Tagi: muzyka
22:42, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Kylie Minogue zaśpiewała Timebomb w programie The Voice wersja brytyjska:

E! News na temat ślubu Cynthia Nixon swoją partnerką, Christine Marinoni.

Minnesocie pobito geja przez ponad 10 osób studentów, zorganizowano marsz przeciw przemocy (towleroad)

Tagi: news
22:33, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 28 maja 2012

Protest przeciw duchownemu który powiedział nie dawno że lesbijki i gejów powinno zamykać w obozach specjalny. Ale parafianie bronią pastora i wspierają go za nienawiść do LGBT. (Joe My God)

Tagi: news
21:37, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 27 maja 2012

Euronews: Lady Gaga miała wystąpić 3 czerwca w Indonezji, ale organizatorzy poinformowali o odwołaniu jej koncertu. Przyczyną tej decyzji były ostre sprzeciwy islamistów, którzy obiecali “chaos”, jeśli amerykańska gwiazda pojawi się na scenie.

Tagi: news
21:53, lukeblog
Link Komentarze (1) »
sobota, 26 maja 2012

Gazeta.pl:Pierwszy raz flaga zawisła rok temu przy okazji Parady Równości. Wciągał ją na maszt sam burmistrz Ursynowa Piotr Guział (komitet Nasz Ursynów). - Moi koalicjanci z Prawa i Sprawiedliwości nie są zachwyceni, ale jakoś przeboleją - mówi burmistrz. Tylko rok wcześniej zawisła flaga tęczowa na kilka godzin, była pokazówką medialną tylko żeby mówili, a nie realność. Wykorzystywanie LGBT do swoi brudny intryg polityczny.

Tagi: news
22:15, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
piątek, 25 maja 2012

Jak pisałem wcześniej o Jim Parsons, który ujawnił się że jest gejem oficjalnie i pisałem jest w związku już 10 lat z kim Toddem Spiewakiem, jest z pochodzenia Polakiem. Przypomnę, że to aktor z serialu "Jak poznałem waszą matkę" Neil Patrick Harris także jego partner David Burtka, ma korzenie polskie.

Tagi: coming out
21:53, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Kylie Minogue wydała nowy klip wideo, "Timebomb" w reżyserii Christiana Larsona.

Tagi: muzyka
14:14, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Fotograf Steve Crecelius stawił się w szpitalu w Denver żeby usunąć kamień nerkowy. Podczas badania ultrasonografem wyszło na jaw, że pacjent... ma żeńskie wewnętrzne narządy płciowe. (deser.pl)

Fot: jimparsonspics

Jim Parsons aktor amerykański oficjalnie wyznał dla New York Times że jest gejem, plotki grozili już od dawna że jest gejem.

Urodził się 24 marca 1973 roku i wychował w Houston w Teksasie, obecnie mieszka w Brooklynie w Nowym Jorku, swoim partnerem od dziesięciu lat.

W 1991 roku ukończył liceum Klein Oak w Houston, następnie Uniwersytet w Houston z tytułem Bachelor of Arts w dziedzinie teatru. Podczas studiów współtworzył grupę teatralną Infernal Bridegroom Productions. Uczestniczył w wystawieniu między innymi Endgame, Guys and Dolls oraz The Balcony.

Kariera telewizyjna Jima Parsonsa rozpoczęła się od roli Roba Holbrooka w serialu Potyczki Amy i gościnnego występu w serialu Ed. Filmy fabularne z jego udziałem to Powrót do Garden State, Co jest grane, On the Road with Judas, Gardener of Eden, Dwa światy oraz Szkoła dla drani.

Parsons uwielbia grać na pianinie. Jego hobby jest oglądanie rozgrywek sportowych, szczególnie tenisa, baseballu i koszykówki.

Dr Sheldon Cooper (postać z serialu komediowego Teoria wielkiego podrywu znanego z Comedy Central), jego najbardziej znane ekranowe wcielenie, jest posiadaczem licznych tytułów uniwersyteckich, przekonanym o swoim geniuszu i wyjątkowości, przy czym całkowicie pozbawionym inteligencji emocjonalnej. Jego niezliczone dziwactwa uprzykrzają życie każdemu, w szczególności jego serialowemu współlokatorowi Leonardowi.

Teoria wielkiego podrywu Big Bang Theory, The za tę rolę otrzymał nagrodę Złoty Glob oraz 3 inne nagrody i 9 nominacji.

W filmach wystąpił: Normal Heart, Sunset Stories, Cooler, Wielki rok, Muppety, On the Road with Judas,  Ogrodnik z Edenu, Dwa światy, Szkoła dla drani.

Gościnie wystąpił w serialach taki jak iCarly, Ed, Potyczki Amy.

źródło Darius Blog 

Tagi: coming out
01:34, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 24 maja 2012

Akademia szkół lotniczy amerykański, po raz pierwszy został absolwentem jawny gej. (Towleroad)

San Diego, powrót statku marynarki wojennej do portu marynarz Trent powrócił do swego chłopaka, Lee po sześciu miesiącach służby wojskowej. (Joe My God)

Anderson Cooper nagle przerywa wywiad z Sarah Burge jest znana na całym świecie jako "Żywa Barbie".  Ma tylko jeden cel upodobnić się do lalki Barbie, najgorsze teraz chce żeby córka jej też taka była jak ona. Cooper ma racje

Tagi: news
21:03, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
środa, 23 maja 2012

17 maja w związku z Międzynarodowym Dniem Walki z Homofobią w Tbilisi, odbył się pierwszy marsz mniejszości seksualnych. Nie cieszył się dużą popularnością – zaledwie kilkanaście osób pod tęczową flagą spacerowało główną arterią miasta, aleją Rustawelego. Kilka osób miało ze sobą transparenty z napisami „Kocham mojego homoseksualnego przyjaciela” czy „Homoseksualizm nie jest wyborem, lecz homofobia tak”.

Zgromadzenie zostało szybko rozbite przez grupę agresywnych mężczyzn, wśród których znajdowali się prawosławni duchowni. Krzyczeli, że homoseksualizm jest grzechem i propagandą złego życia. Niektórzy z nich dopuścili się przemocy wobec demonstrujących aktywistów.

Odnosząc się do zajść w centrum Tbilisi gruziński rzecznik praw obywatelskich Giorgi Tuguszi powiedział, że pomimo ogromnego postępu jaki dokonał się w Gruzji w ostatnich latach w zakresie przestrzegania praw człowieka, niestety w dalszym ciągu homofobia pozostaje jednym z najpoważniejszych problemów. Dodał, że budowa kultury tolerancji dla odmiennych ścieżek życiowych, powinna być ważnym zadaniem dla polityków, reprezentantów społeczeństwa obywatelskiego oraz mediów. (źródło)

 
1 , 2 , 3