Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
RSS
wtorek, 31 maja 2016

It Got Better przestawia aktorkę Raven-Symoné, jest najbardziej znana z serialu Raven z kanału Disney Channel, dziś współgospodarzem jest programu The View na kanale ABC, który należy też do Disneya.

Kiedy dorastała na oczach opinii publicznej, Raven-Symoné była gotowa zachować swoją orientację tajemnicą aż do grobu, dopóki nie zakochała się. Była swojej orientacji świadoma już w wieku 12 lat. Mówi że ukrywanie kim jest nie podtrawiła poradzić z sobie tym, wewnętrznie źle czuła się.

tumblr_inline_o80bckSbAC1tsitpw_540

Nowy numer Lavender Magazine dostępny TUTAJ

tumblr_inline_o80bg315ZL1tsitpw_540

Nowy numer QX Magazine dostępny TUTAJ

tumblr_inline_o80biviBUo1tsitpw_540

Nowy numer Boyz Magazine dostępny TUTAJ

tumblr_inline_o80bmjNh1H1tsitpw_540

Nowy numer Get Out! dostępny TUTAJ

tumblr_inline_o80bm1AmUM1tsitpw_540

Magazyn Dirty Boyz, wersja tylko dla dorosły, nie które sceny są za bardzo perwersyjne i mogą urazić nie które osoby. Oglądanie materiałów erotycznych nie narusza twojej godności osobistej i nie jest sprzeczne z twoimi przekonaniami światopoglądowymi i religijnymi. Własnej woli i na własną odpowiedzialność chcę zapoznać się z zawartością magazynu Dirty Boyz naciśnij TUTAJ.

Frontiers

Next Magazine NY

Out Africa Magazine

The GA Voice

SavoirFlair Magazine

HIV Plus

Next Magazine

Liberty Press

Baltimore OUTloud

Gscene Magazine

Agenda

David Atlanta

Wire Magazine

HRC dotyczące opieki zdrowotnej dla osób transpłciowy w USA

Fenuxe Magazine

Shangay Health Beauty

Humen Magazin

Siegessäule

09:49, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Partia Konserwatywna Kanady niechęć do małżeństw homoseksualnych przeminęła im członkowie partii głosowali usunąć tradycyjnej definicji małżeństwa z ich książek polityczny. Głosowaniu poparło 1036 delegatów. Przeciwko opowiedziało się 462.

Parlamentarzystka Michelle Rempel stwierdziła: „Sądzę, że nasza partia stała się dziś trochę bardziej kanadyjska. Jest to kamień milowy i nie jest to tylko kamień milowy dla naszej partii, lecz dla wszystkich Kanadyjczyków”. (The Globe and Mail/Wychodzimy z ukrycia)

"Lepiej późno niż wcale", premier kanady Trudeau wyśmiewa torysów że dopiero teraz wreszcie uznają małżeństwa jednopłciowe po tylu latach.

poniedziałek, 30 maja 2016

Niewierność jest zdradą ostateczną. Ale czy tak być musi? Esther Perel, terapeutka związków, bada, dlaczego ludzie zdradzają i wyjaśnia, dlaczego romanse pozamałżeńskie są takie traumatyczne - zagrażają naszemu emocjonalnemu bezpieczeństwu. W niewierności dostrzega też coś zaskakującego - wyraz tęsknoty i straty. Obowiązkowy film dla wszystkich, którzy zdradzili lub których zdradzono oraz dla tych, którzy chcą inaczej spojrzeć na związek.

Tagi: news
23:25, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Maleńka wyspa Nauru na Pacyfiku uchyli prawo kolonialne które karze homoseksualizm, dodatkowo uchylają karę śmierci i inne prawa. Nie dawno też Seszele uchylili z epoki kolonialnej prawo sodomii, tak zwane karanie homoseksualizmu. (PinkNews)

Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowej

Tagi: LGBT news
17:04, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Poniedziałek: Gra o tron 6, odc. 6 o 20:10 na HBO HD i 21:00 na HBO 3 HD.

Wtorek: Queen: Days of Our Lives o 23:55 na Sundance Channel HD.

Środa: Grey's Anatomy: Chirurdzy 12, odc. 1 - 2 - 3 o 21:00 na FOX HD.

Bernard i Doris o 16:55 na HBO HD. Milionerka Doris Duke (Susan Sarandon) od małego przyzwyczajona była do luksusu, wygód i przyjemności. Jest wyniosłą i zepsutą egoistką, która wszystkich ludzi traktuje z góry. W przeszłości wielokrotnie bywała oszukiwana przez mężczyzn. Teraz to samotna i schorowana kobieta, która zaufaniem darzy tylko swojego irlandzkiego kamerdynera. Bernard Lafferty (Ralph Fiennes) jest uzależnionym od alkoholu homoseksualistą, który poprzednio służył u Liz Taylor. Zajmuje się prowadzeniem domu Doris w New Jersey. Jednak w miarę upływu czasu tych dwoje zaczyna łączyć przyjaźń. Bernard nawet podróżuje ze swoją chlebodawczynią. Jego rola w życiu Doris wzrasta. Prawnicy kobiety poddają w wątpliwość jego czyste intencje. Gdy kobieta doznaje udaru, Bernard się nią opiekuje. Po jej śmierci zostaje jedynym spadkobiercą. Sam umiera trzy lata później. Film oparty na prawdziwej historii potentatki przemysłu tytoniowego i jej kamerdynera geja, który odziedziczył fortunę wartą ponad milion dolarów. Dziesięć nominacji do Emmy oraz trzy nominacje do Złotych Globów, m.in. dla odtwórców głównych ról.

Czwartek: Sposób na morderstwo, odc. 10 o 22:30 na TVN 7. Dzień po śmierci Sama Annalise spotyka się ze studentami. Prosi ich o pomoc w odnalezieniu jej męża. Pojawia się podejrzenie, że kobieta wie znacznie więcej, niż jest skłonna przyznać. Tymczasem w mieście pojawia się niespodziewany gość. Jego obecność komplikuje sytuację studentów.

Piątek: Współczesna rodzina 7, odc. 19 o 21:30 na HBO 3 HD. Byłem córką Cher o 20:40 na TVN Style.

Sobota: Graham Norton Show 19, o 00:00 na BBC Lifestyle, gośćmi będą miedzy innymi Jodie Foster, Russell Crowe, Ryan Gosling, Tom Daley, Elton John.

Niedziela: Byłem córką Cher o 23:15 na TVN Style. The Case Against 8 o 20:05 na Sundance Channel HD. Reżyserzy filmu - Ben Cotner i Ryan White - postanowili zajrzeć za kulisy głośnej sprawy dotyczącej walki o zniesienie zakazu zawierania małżeństw przez osoby tej samej płci w Kalifornii. Dokument śledzi niezwykłą ekipę, która postanowiła wnieść skargę do Sądu Najwyższego dotyczącą właśnie tego zapisu.

Bogate dzieciaki z Beverly Hills, odc. 4 o 22:00 na E! Entertainment. Morgan i Brendan dowiadują się, że data ich ślubu może być zagrożona. EJ decyduje się na własny biznes i chce zrobić coś dla społeczności LGBT.

Ekstra tydzień akcenty, powtórki itp ...

Od poniedziałku do piątku: Gotowe na wszystko o 20:05 na Polsat Romans, twórca Marc Cherry plus miedzy innym gra Tuc Watkins jako Bob Hunter oraz Charlie Carver. E! News o 22:00 - 22:45 na E! Entertainment. Glee około 02:45 na Fox Comedy. Seks w wielkim mieście, 2x o 20:00 na Comedy Central Family. Barwy szczęścia o 20:00 na TVP2. Dr Quinn o 20:00 na TVS do czwartku z udziałem Chad Allen. Dynastia o 20:55 na TVS do czwartku. Transakcje za milion dolarów - Nowy Jork o 16:30 na Domo+ HD. Agentka o stu twarzach 2 o 16:55 na TVN 7. Brzydula, 2x o 17:55 na TVN7.

Na Wspólnej o 20:15 na TVN (do czwartku).

Transakcje za milion dolarów - Los Angeles 4 o 16:20 na Domo+ HD

Poniedziałek: Gogglebox. Przed telewizorem o 22:00 na TTV. Bezczelnie perfekcyjna terapia wnętrz o 16:25 na Domo+. Fear the Walking Dead, odc. 4 o 21:00 na AMC HD.

Wtorek: Żona idealna 7, odc. 22 o 21:00 na Universal Channel. Kochaj mnie mimo wszystko, odc. 1 o 20:30 na TLC.

Środa: Ostre cięcie 6 o 22:00 na TTV. Gogglebox. Przed telewizorem 4, o 23:55 na TTV. Plastyczna fuszerka, odc. 1 i 2 o 20:00 na E! Entertainment. Królewna Śnieżka o 20:10 na POLSAT.

Unreal: telewizja kłamie, odc. 1 o 22:00 na Lifetime HD. Zaglądamy za kulisy programu randkowego, w którym młoda producentka ma za zadanie manipulować uczestnikami, tak by uzyskać maksymalnie dramatyczne i skandalizujące nagrania, których domaga się cyniczna główna producentka.

Czwartek: Kobiety, które tworzyły historię, odc. 5 o 20:00 na POLSAT Viasat History. Luiza Pruska należała do tych kobiet, które wpłynęły na losy swojego kraju, chociaż nigdy nie zasiadły na tronie.

Nierządnice, gospodynie i bohaterki: historia XVII wieku dla dziewcząt: W pracy i podczas zabawy, odc. 3 o 21:15 na POLSAT Viasat History

Dotknięcie anioła o 23:50 na POLSAT Viasat History. Historia rodziny ocalałej z Holokaustu. Oparta na faktach opowieść o losach Henryka Schönkera i jego najbliższych, którym, dzięki wyjątkowym zbiegom okoliczności i ogromnej woli przeżycia, udało się przetrwać okres II wojny światowej. Film prezentuje ich ucieczkę z Oświęcimia i pobyt w Krakowie, Wieliczce, Bochni czy obozie Bergen-Belsen. Odkrywa także kulisy powstania Biura Emigracyjnego w Oświęcimiu, które miało umożliwić Żydom wyjazd z terenów okupowanych przez III Rzeszę do Palestyny.

Zagłada europejskich Żydów, odc. 4 o 00:55 na POLSAT Viasat History. To pierwszy serial dokumentalny, który dokładnie analizuje i wyjaśnia historię zagłady Żydów, do której doszło w XX wieku. Twórcy programu badają przyczyny Holokaustu, szukają prowodyra samego planu eksterminacji, wreszcie - przyglądają się wprowadzaniu go w życie najpierw tylko w Niemczech, a potem rozszerzaniu tej działalności na całą Europę. Widzowie poznają prawdę dotyczącą poszczególnych etapów tak zwanego "ostatecznego rozwiązania", sformułowania definicji słowa "Żyd", konfiskaty mienia, separacji i fizycznej izolacji ofiar, przymusowych robót, masowych rzeziach, deportacji oraz umieszczaniu w komorach gazowych - czyli śmierci tych ludzi w obozach koncentracyjnych.

Piątek: Nazywam się Jenner. Caitlyn Jenner, odc. 5 o 23:00 na POLSAT Cafe. Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 3 o 20:00 na HBO3. Sherlock, odc. 2 o 21:30 na BBC HD.

Raport specjalny VICE'a: Zabić raka o 22:25 na HBO2 HD. W dokumencie zostały pokazane najnowocześniejsze laboratoria, w których światowej klasy specjaliści szukają nowych metod walki z różnymi odmianami nowotworów. Twórcy rozmawiają zarówno z lekarzami, jak i osobami, którym przy pomocy rewolucyjnych rozwiązań udało się wygrać walkę z rakiem. Widzowie mogą się zapoznać z najnowszymi formami terapii - począwszy od użycia wirusa HIV do zmiany organizmu pacjenta w maszynę do zabijania nowotworu, a skończywszy na genetycznej modyfikacji wirusów, które potem służą do walki z guzami mózgu. Każda z nich jest dużo bardziej przyjazna dla organizmu pacjenta niż chemioterapia czy radioterapia.

Sobota: Downton Abbey 5, odc. 10 o 15:55 na TVP 1. Randka z Gokiem o 23:15 na TVN Style. Dwóch i pół 10, odc. 7 o 15:55 na TVN Fabuła HD. Mój pierwszy...: Mój pierwszy pojazd, odc. 1 o 20:00 na TTV.

Niedziela: Żona idealna 7, odc. 22 o 17:00 na Universal Channel. Betlejewski. Prowokacje o 22:00 na TTV. Vice, odc. 10 o 23:00 na HBO2. Współczesna rodzina 7, odc. 19 o 23:30 na HBO2. Graham Norton Show 19 o 23:05 na BBC Lifestyle. Ostre cięcie 6 o 15:00 na TTV. Dwóch i pół 10, odc. 8 o 15:50 na TVN Fabuła HD. Plastyczna fuszerka, odc. 3 o 21:00 na E! Entertainment. Teoria wielkiego podrywu, odc. 3 i 4 o 21:00 na Comedy Central. Miasteczko South Park 12, odc. 1 i 2 o 22:30 na Comedy Central. Medium z Hollywood, odc. 5 o 23:00 na E! Entertainment z udziałem Michaela Sama. Sherlock, odc. 2 o 21:45 na BBC HD. Fear the Walking Dead, odc. 4 o 21:00 AMC HD.

Tagi: media
08:19, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

csd-duesseldorf-2016-04-csd-duesseldorf-2016-07-csd-duesseldorf-2016-17-

Parada w Dusseldorfie Niemcy zgromadziła około 1000 uczestników, wielu mówią mimo Niemcy mają wiele równy praw dotyczące osób LGBT, ale jeszcze daleka droga miedzy innymi dotyczące rodzin LGBT czy oddawanie krwi przez homoseksualne osoby. Homofobia nadal jest dla wielu słowo "gej" używa się jako pogarda na stadionach czy w kościele. (rp-online.de) zdjęcia na Queer.de

 

tumblr_inline_o7yh2sijD81tsitpw_540

21 letnich Raf Van Puymbroeck został nowym Mister Gay Belgium 2016. W Antwerpii Teatr Elckerlyck wśród osób którzy gościli miedzy innymi flamandzki minister Geert Bourgeois, minister Równych Szans Liesbeth Homansa. Raf Van Puymbroeck skończył studia wychowania fizycznego. On jest trenerem i nauczycielem tańca w Thomas More College w Turnhout. Z jego udziałem, chciałby, aby zmienić wizerunek osób LGBT w świecie sportu.

Na drugim miejscu został Mister Gay Abdellah Bijat, który jest praktykującym muzułmaninem, chce pokazać że muzułmanie to nie tylko terroryści są też osoby LGBT.

Abdellah Bijat, nie jest pierwszym muzułmaninem uczestnikiem Mister Gay, pierwszy był Michael Sinan też był pierwszym muzułmanin kilka lat temu na Mr Gay World uczestnikiem, który wygrał Mr Gay Danii w roku 2012 roku.

Abdellaha Bijata “Koran mówi, że należy być tolerancyjnym i otwartym i szanować ludzi bez względu na ich preferencje. Swym udziałem w wyborach Mr. Gay Belgium chciałbym zwrócić uwagę na uprzedzenia wobec zarówno islamu, jak i homoseksualności. Chciałbym pokazać, że rok 2016 może być rokiem akceptowania różnych kultur i funkcjonowania ich razem w pokoju” - mówi Abdellah. (Replika)

Tagi: LGBT Ploty
08:18, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

a931cf95dd9a89db139dd4c6f2d7a687161a99b7

W Sao Paulo Brazylia odbyła się parada, zgromadziło się 2 miliony osób, główny hasło dotyczące ustawy zmiany płci, która debatuje się żeby ułatwić osobom trans zmiany płci.

Pierwszy parada równości miała zaledwie 2000 osób w roku 1996. Ale po wielu latach jest jedna najpopularniejszych parad nawet do kilku milionów, uczestniczyło. (AFP)

CjkqZ3qXAAA6Pbb

Birmingham Bulls RFC

W Birmingham Anglia odbyła się parada równości około 80.000 osób uczestniczyło w ten weekend, jeden z największy parad w Wielkiej Brytanii. To też szczególnie wyjątkowy rok, ponieważ jest to 20. rocznica Birmingham Pride. (Metro)

Parada Puerto Vallarta w Meksyku pod hasłem "Jesteśmy jedną rodziną", festiwal Pride trwał 15 dni jest jeden z największych w Meksyku festiwalem Pride dla społeczności LGBT.

Ten rok dla Puerto Vallarta też świętuje również małżeństwa osób tej samej płci w stanie Jalisco - Puerto Vallarta, od tego roku pary jednopłciowe mogą legalnie wziąć ślub.

Replika: Niejaka Maya Alderman była na zabawkowych zakupach z synkiem. Potem napisała na Facebooku list do pewnej Pani z dwoma synkami, którą spotkała w sklepie. Nie zamieniły ani słowa, ale...

Przeczytajcie sami/e "Do pewnej mamy z synkami, którą spotkałam dziś na stoisku z zabawkami w Targecie.

Nie znam Pani i Pani też mnie nie zna. Ponieważ mnie Pani nie zna, nie wie Pani o mojej prywatnej, codziennej wojnie, którą toczę z moim własnym lękiem i z tym, że ten ciągły niepokój powoduje, że cały czas bacznie obserwuję moje najbliższe otoczenie. Zwykle ten niepokój jest niestety uzasadniony.

Dziś przechodziłam koło Pani wraz z moim synkiem, który miał na głowie wybraną przez siebie przepaskę z bardzo różową różą, do tego też wybrane przez siebie klapeczki z Batmanami. Ciągnął mnie w stronę działu Barbie i Pani to widziała. Spojrzałam na Panią i Pani spojrzała na mnie.

Chodzenie po różnych miejscach publicznych z moim synkiem bywa dla mnie trudne. Czasem wpadam wręcz w panikę, gdy widzę, że ludzie się gapią i wyobrażam sobie, co myślą. Mój synek albo tego nie zauważa, albo ma to w nosie.

Wczoraj poszliśmy do Targetu, bo on przyoszczędził własne pieniążki na nową Barbie. Gdyby Pani mogła zobaczyć to szczęście w jego oczach, gdy dotarliśmy do – całej w różu i świecidełkach – sekcji z Barbie, wypełnionej po brzegi lalkami. Czysta, niewinna, niczym niezmącona radość.

Przechodziliśmy koło Pani i Pani synów w sekcji z ciężarówkami i figurkami z kina akcji – więc Pani w sekcji z Barbie z nami nie była. Przypuszczalnie nie zauważyła Pani, jak nerwowo wciągam powietrze, mijając Panią i Pani synów – obawiałam się, że Pani lub jeden z Pani synów wskaże palcem na mojego syna, może któreś z Was zacznie się z niego śmiać.

Obserwowałam Panią. Spojrzała Pani w dół na mojego synka, na jego śliczną buzię, na te wielkie błękitne oczy i na tą różową przepaskę na jego włosach. Potem podniosła Pani głowę, spojrzała Pani na mnie i na moment nasz wzrok się spotkał.

Uśmiechnęła się Pani sympatycznie. Uśmiechnęła się Pani. Potem spojrzała Pani na swoich synów, którzy patrzyli na mojego syna - i uśmiechnęła się Pani do nich. Przeszliśmy, Pani synowie bez słowa wrócili do wybierania ciężarówek.

To było tak, jakby Pani przybiła mi wielką piątkę. Piątka jednej mamy do drugiej mamy. Bez słów, bez żadnych innych gestów. Ten uśmiech sprawił, że pomyślałam, że może wszystko będzie dobrze. Więc – dzięki. Dzięki, że zauważyła Pani mojego syna i że spojrzeniem na swoich synów przekazała im Pani wyraźny sygnał: bycie innym niż większość chłopców jest dla Pani w porządku. Trochę lęku mi zeszło tego ranka.

Tagi: LGBT news
00:03, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 29 maja 2016

Blog_LoveBeforeItsLegal_0

Para gejów chrześcijan, która poznała w kościele. Alex i Jeremy zaręczyli się wiosną 2010 i ustawili datę ślubu na 16 lipca 2011, nie mieli pojęcia, ich małżeństwo może być legalne w stanie Nowy Jork w dniu 24 lipca 2011 roku, ale marzenie spełniło ich. (Believe Out Loud)

Każdy nas wierzący ma marzenie ślub kościelny, nie tylko cywilny. Powinniśmy o to walczyć i spełniać marzenia Ślub Jeremiego i Alexa oraz inny par w kościele Middle Chuch

Metropolitan Community Church Liturgia Toronto

Katedra Hope z Dallas

Pokonać lęk - 1. niedziela po Trójcy Świętej

Zjednoczony Ekumeniczny Kościół Katolicki - 9 Niedziela Okresu Zwykłego 29 05 2016

Metropolitan Community Church Liturgia

Spirit of Hope Metropolitan Community Church Kansas

Kościół Middle Church

Metropolitan Community Church Boston

All God's Children Metropolitan Community Church

FirstCoast Metropolitan Community Church St. Augustine, Floryda

Metropolitan Community Church of Baton Rouge

Hillsong

Papież Franciszek: Anioł Pański

Papież do orionistów: służyć Chrystusowi i ubogim

Papież na Boże Ciało: łamanie chleba, nasz znak rozpoznawczy

Boskie Słowa - Ludzie ludziom

13237584_10153679653372194_1392710186190543752_n

"Najwięcej równości widzę w związkach homoseksualnych" - powiedziała Paulina Młynarska w rozmowie z Eliza Michalik.

"Jak ktoś ma np. obsesyjne jazdy na punkcie homoseksualistów. Idzie i szaleje na antymarszach równości. To świadczy o tym, że ten ktoś ma niezałatwiony swój własny, nieuświadomiony problem z homoseksualizmem" - dodaje Paulina Młynarska. Cały program na Superstacja TV

Tagi: cytat
12:13, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

ZBI%C3%93RKA-NA-HOSTEL-LGBT_strona

W kraju, w którym skala dyskryminacji wobec osób LGBT ma jeden z najwyższych wskaźników w Europie, w czasie rosnącej agresji wobec mniejszości seksualnych i w obliczu nasilających się ataków na organizacje walczące o ich prawa – z mapy Warszawy może wkrótce zniknąć pierwszy i jedyny w Polsce hostel interwencyjny dla osób LGBT. Powodem jest brak środków na jego utrzymanie.

Hostel działa od lutego 2015 roku i dotychczas pomógł 58 osobom. Mimo to, jego finansowanie zapewnione jest jedynie do końca czerwca. W związku z tym na stronie www.lgbthostel.pl rusza zbiórka na jego działalność. By utrzymać hostel do grudnia tego roku, potrzeba 150 tys. zł.

Choć przykłady agresji i dyskryminacji osób LGBT można mnożyć, najbardziej zatrważający jest fakt, że ich źródłem są często osoby z otoczenia czyli rodzina, przyjaciele, sąsiedzi. Często to właśnie oni ograniczają dostęp do ciepłej wody, jedzenia lub, po prostu, wystawiają walizki za drzwi. – Nie mogłam już znieść tego, jak mnie traktowali. Wyszłam z mieszkania tak jak stałam, nie zabrałam ze sobą niczego – wspomina mieszkanka hostelu. – Rodzice po moim coming out’cie wyrzucili mnie z domu. Nie miałem gdzie się podziać. Zostałem nagle z niczym – mówi z kolei chłopak, który w jednej chwili został bez dachu nad głową.

Badania pokazują, że co trzecia osoba nieheteroseksualna i co druga osoba transpłciowa doświadczyła jakiejś formy przemocy. Hostel zapewnia mieszkańcom nie tylko dach na głową, ale także podstawowe wyżywienie, wsparcie psychologów, pracownika socjalnego i trenera umiejętności społecznych.

Hostel przeznaczony jest dla osób LGBT (nieheteroseksualnych i transpłciowych), które ze względu na swoją orientację seksualną lub tożsamość płciową zostały zmuszone do opuszczenia swojego miejsca zamieszkania. Prowadzi go na terenie Warszawy Stowarzyszenie Lambda Warszawa.

Więcej informacji na jego temat na stronie: http://lambdawarszawa.org/lambdawarszawa/co-robimy/hostel-lgbt/

tumblr_inline_o7pdpwcAiw1tsitpw_540

Adam Lambert opowiada o swoim doświadczeniu dotyczące dorastaniu że jest gejem, jak ujawnił się swojej rodzinie.

Lambert odkrywa kim jest w okresie dojrzewania, szybko zdał sobie sprawę, że różni się od większości innych chłopców w jego wieku. To uczucie jest inne i nie widać było żadnych widocznych ujawniony gejów, który mógłby mieć jako wzór do naśladowania pozostawił Lambert izolować się.

Kiedy przeniósł się do szkoły i znalazł się w społeczności w chórze i teatrze, Lambert zaczął dostrzegać pozytywne reprezentacje osób LGBT w mediach, czyli Pedro w programie The Real World czy serial Will i Grace.

Mówi że kiedy ujawnił się rodzicom życie było łatwiejsze, mimo że rodzina go zakceptowała ale wielu ludzie nie. Lambert rozpoczął karierą w Los Angeles, jednak nadal, że ludzie nie chcieli go przyjąć. Kiedy pojawił się w programie American Idol, plotki zaczęły wirować o jego seksualności i zdjęcia jak całuje chłopców pojawiły się również. Pytany na czerwonym dywanie Idolu Lambert powiedział: "To ja, a ja nie mam nic do ukrycia."

Lambert wierzy, że czuć "normalnie" jest ogromna część jego sukcesu. Ma nadzieję, że młodzi osoby LGBT obecnie zmagają się z powodu swojej tożsamości, będą mieć wiele pewności siebie.

It Got Better jest projektem wspólnym Dan Bucatinsky, Lisa Kudrow, Brian Pines i Dana Savage we współpracy Lexususem.

sobota, 28 maja 2016
 

Ile można spać?!?!?! Budzić go? Should I wake him up? �� #kado #kadotv #boys #instaboys #love #gaylove #gaylife #amazing #gay #gays #instagay #gayboys #gaysexy #gayhot #hotgay #hot #gayfollow #gaystagram #gaycouple #followme #picoftheday #gayworld #gayselfie #truelove #beauty #instalove #polishboys #youtube #love #sleep

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika KaDo (@kadotv)

 

Już wkrótce podpowiemy Wam jak prawidłowo zdjąć wymiary...�������� #kado #kadotv #boys #instaboys #love #gaylove #gaylife #amazing #gay #gays #instagay #gayboys #gaysexy #gayhot #hotgay #hot #gayfollow #gaystagram #gaycouple #followme #picoftheday #gayworld #gayselfie #truelove #beauty #instalove #polishboys #youtube #love #bouduar

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika KaDo (@kadotv)

 

A dzisiaj na ulicach Slupska konsultujemy z mieszkańcami strategię rozwoju miasta do 2022 roku. #słupsk #slupsk #strategia #rozwoj #city #2022 #miasto #strategy #konsultacje

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Robert Biedroń (@robertbiedron)

 

Kto by pomyślał, ze kiedyś na moim koncercie bedzie Pani Urszula Dudziak! Wielki zaszczyt! I dziekuje za komplementy @uladudziak �� Avec la plus grande chanteuse de jazz en Pologne qui a assisté à mon concert d'hier soir. #urszuladudziak #Narvil #koncert #hotelnarvil #onsenva

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michal Kwiatkowski (@michal_officiel)

 

Trying not to get eaten by Maleficent �� Snap with me: tommydidario #WaltDisneyWorld

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tommy DiDario (@tommydidario)

 

Tap twice if you love this shot of @peoplecallmematt and his husband on their wedding day❤️ #loveconquershate #loveislove #LGBT #LGBTQ #lovewins

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Human Rights Campaign (@humanrightscampaign)

 

Podbijamy Lublin we Wrocławiu :-) Miasto Inspiracji odwiedziło Miasto Spotkań �� . #mygejerp #piotrandpawel #love #gay #gaypoland #gaylove #gaycouple #instagay #handsome #polishguy #geje #polishgay #polskigej #lgbt #gayisokay #polishboys #blog #homo #pride #rainbow #gej #comingout #gayfollow #gayselfie #gays #gaysexy #gayworld #gayday #gaypride

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika PIOTR and PAWEŁ (@piotrandpawel)

 

Dzisiaj pierwszy zjazd i zajecia w terenie na kursie zielarskim! Wiedza o ziolach troche poszla do lamusa... ale jak widac niektorzy chca sie jej nauczyc! Wicio Fitototerapeuta :) a na zdjeciu obok mnie... piekna Niezapominajka Blotna :) #natural #medicine #work #knowledge #polishboy #smart #polishguy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Wiktor Korszla (@wiktor_korszla)

 

©Marek Ryćko // Trójmiejski Marsz Równości (#StonewallTour #poland #polska #polskigej #gay #lesbian #trans #bisexual #pansexual #asexual #pride #lgbt #lgbtqa #homosexual #werehereandwerequeer #rainbow #rainbowflag #pride #gaypride ##fun #friends #queer #lgbt #lgbtpride #tylkorownosc #ppw2016 #poznańprideweek #poznanprideweek #marriageequality )

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @grupastonewall

 

Thank you @richrod for this gorgeous picture of your family from www.Somefamilies.net �� If you want to be featured too, you can add #somefamilies or send us directly your family picture �� ��‍��‍����‍��‍�� Follow Somefamilies on Facebook too �� #somepeoplehavetwodads �� #twodads #gaydad #gay #gaysofinstagram #gaydads #dadsofinstagram #gaydadsofinstagram #love #cutenessoverload #cute #loveislove

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Somefamilies.net (@somefamilies)

 

#mycalvins

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Justin Bieber (@justinbieber)

Tagi: instagram
22:29, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12