Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
RSS
piątek, 31 sierpnia 2012

Na stadionie olimpijskim w Londynie pojawiło się 4 tys. sportowców ze 164 krajów. Witała ich królowa, wiwatowało 80 tys. widzów. Znicz zapalili przedstawiciele trzech pokoleń niepełnosprawnych sportowców. W polskiej telewizji nie mogliśmy tego zobaczyć. TVP, wyłączny właściciel praw, nie przeprowadziła transmisji. I tak będzie przez całą imprezę. (TVN24)

Tagi: news sport
04:20, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Tasmanii Zgromadzenie uchwaliło ustawę umożliwiają parom tej samej płci wziąć ślub. Teraz ustawa idzie do Izby Wyższej, gdzie będzie debatowania gdzieś koniec września. (ABC)

czwartek, 30 sierpnia 2012

Angela Merkel niemiecka kanclerz, powiedziała "nie jest pewna", czy osoby będące w związku partnerskim powinny mieć takie same przywileje podatkowe jak małżeństwa. Dodała też, że koalicja już dużo zrobiła w polepszeniu sytuacji prawnej związków partnerskich. (Pink News)

O seksie bez stresu | odc. 6 (1/2) Get More: MTV Polska
O seksie bez stresu | odc. 6 (2/2) Get More: MTV Polska

02:54, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

02:51, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
środa, 29 sierpnia 2012

14:06, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 28 sierpnia 2012

Lesbijka Lucy Spraggan, 20-letnia piosenkarka z Sheffield w Wielkiej Brytanii, jest najnowszą sensacją brytyjskiego X-Factor.

Tagi: sport
20:37, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Rosie O'Donnell, poślubiła swoją partnerkę Michelle Rounds, wszystkie wcześniejsze plany ślubne ich zmienili z powodu choroby najpierw Michelle która cierpi na rzadką chorobę. Później Rossie dostała ataku serca. Przez to wzięli ślub tak z powodu choroby partnerki Michelle Rounds i jej choroby.

Rufus Wainwright poślubił swojego partnera, Jorna Weisbrodta. Powiedzieli sobie "tak" na Long Island. Wśród gości byli miedzy innymi Alana Cumminga, Julianne Moore, Yoko Ono czy Seana Lennona. (People)

Thomas "Bozzy" Bosworth, 18-letni gracz rugby z Walii, wyszedł z szafy w tym miesiącu do jego matki i do drużyny. Wyjaśnił także, dlaczego tak zrobił emocjonalne na Facebooku i kontynuacji wideo na YouTube. Więcej na outsports.com

Tagi: muzyka sport
01:09, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 27 sierpnia 2012

W Manchesterze odbyła się wczoraj parada równości tak zwana Gay Pride, dziesiątki tysięcy ludzi uczestniczyło w paradzie.

Organizatorzy parady wysłali ważną wiadomość solidarnością z mieszkańcami Sankt Petersburga, gdzie takie marsze/parady są nielegalne.

Radny Bev Craig powiedział: To pokazuje, że 'Pride Manchester' jest o wiele więcej niż uroczystość - to także solidarność z osobami które łamią prawa LGBT w inny krajach.

zdjęcia Zimbo/LGBTory/LGBTLabour/     info Pink News

niedziela, 26 sierpnia 2012

Tagi: news
23:21, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Michał Piróg: Lepiej nie wiedzieć

W związkach homoseksualnych, wbrew stereotypom, wcale nie panuje większa rozwiązłość. Zdrada występuje w każdym modelu związku i jest sprawą indywidualnych ustaleń partnerów. Dla jednych zdradą jest zaledwie niewinny flirt, inni przymykają oko na regularne romanse. Wyznaję zasadę, że skoro z kimś jestem, to nie po to, żeby go zdradzać ani żeby być zdradzanym. Ale zdrada to nie koniec świata. Jesteśmy tylko ludźmi. Może się zdarzyć skok w bok na wakacjach, po pijaku, a winny potem strasznie żałuje. Wtedy warto przeanalizować sytuację, szczerze porozmawiać, jak do tego doszło. Znacznie gorzej, jeśli romanse są permanentne i długotrwałe. Tu wkracza oszustwo partnera z premedytacją i dalszy związek na ogół nie ma wtedy sensu. Wolałbym o jakimś zajściu dowiedzieć się osobiście od swojego partnera niż od osób trzecich. A właściwie wolałbym nie wiedzieć wcale. (wprost)

Tagi: Ploty
13:15, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

"Roaście Roseanne Barr" na Comedy Central uszczypliwe pytania będzie zadawała Jane Lynch. Amerykańska aktorka komediowa, znana znana miedzy z serialu Glee.

Roseanne Barr, jest znana amerykańską aktorką i komikiem, popularność w serialu Roseanne, w którym serialu pokazano lesbijski pocałunek.

Roast Roseanne Barr Get More: Comedy Central

Mr. Gay Europe trochę więcej zdjęć i video z pobytu Misterów w Rzymie. W którym pisałem wcześniej. Wygrał Hiszpan Miguel Ortiz. Miguel.
Created with flickr slideshow.
Created with flickr slideshow.

Źródło Mr. Gay Europe

Tagi: Boys sexy
12:34, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

United Church of Canada, największy protestancki kościół w tym kraju, wybrali 41 moderatorem geja ks Gary Paterson.

Był jeden z czterech kandydatów gejów na stanowisko, ks Gary Paterson ma też trzy córki z pierwszego małżeństwa z kobietą, obecnie żyje z mężczyzną też duchownym (ottawacitizen.com)

United Church of Canada, zalicza do kościołów pro LGBT też uczestniczy w parada równości w Kanadzie. Też w samym kościele wielu jest lesbijek/gejów i to nie szokuje w tym kraju że zostaje osoba homoseksualna, poniżej filmach widać jak witają go i przemówienie.

Też są złe wieści United Church of Canada, ma ostatnio kryzys spada członków kościoła zamyka kościoły i problem finansowy.

Tagi: news religia
01:36, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
sobota, 25 sierpnia 2012

O seksie bez stresu | odc. 5 (1/2)
Get More: MTV Polska

O seksie bez stresu | odc. 5 (2/2)
Get More: MTV Polska

Tagi: dokument
22:45, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8