Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
RSS
poniedziałek, 30 września 2013

Tok FM audycja Lepiej późno niż wcale: O homorodzicielstwie prowadzący Mariusz Kurc i Krzysztof Tomasik rozmawiali o nowej Replice miedzy innymi z Leszkiem Uliaszem, który został ojcem z działaczką LGBT Anną Strzałkowską. Rozmowa audio tutaj.

Tagi: kph media
10:47, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Dokument New York Times o Christine C. Quinn, jej kampanii wyborczej na burmistrza Nowego Jorku, straciła nominację w wyborach partii demokratycznej. Film oddaje ostatni miesiąc kampanii jej.

Tagi: dokument
10:47, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Ricky Martin gościł u Ellen programie, opowiadał o swoi dzieciach że uczy ich kilka języków, zaśpiewał swój przebój 'Come with Me'.

Gubernator New Jersey Chris Christie, dla CBS News powiedział chce referendum sprawie małżeństwa homoseksualny.

Konkurencja nie śpi Guido Barilla który nie chce widzieć w reklamach LGBT osób, konkurencja Bertolli, umieścili grafikę "Miłość i makaron dla wszystkich". Dodali "Chcieliśmy tylko przekazać informacje, że Bertolli zaprasza wszystkich, zwłaszcza tych, z pustym żołądkiem," powiedziała rzeczniczka, która pracuje w agencji mediów społecznych wynajęta przez Bertolli. (instinctmagazine.com)

Ale Bertolli nie pierwszy raz pro gejowską reklamę w przeszłości mieli reklamę telewizyjną

Tagi: foto media
10:46, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi i upodobania do równie kontrowersyjnych zachowań. Często ściąga na siebie uwagę mediów - nie zawsze celowo i intencjonalnie. On sam po prostu chce być szczęśliwym i wolnym człowiekiem. Czy planuje założyć rodzinę i mieć dziecko? Zobaczcie rozmowę z Michałem Pirógiem, choreografem, jurorem "You Can Dance" i prowadzącym "Top Model"! Wideo na TVN.PL

niedziela, 29 września 2013

Dziś inny aktor szuka swoi korzeni rodziny Stephen Fry, wersji brytyjskiej Sekrety rodzinę (Who Do You Think You Are).

23:34, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Premier David Cameron w końcu ogłosił, jego rząd oferować będzie ulgi podatkowe dla małżeństw. Cameron ogłosił, pary, które są w związku małżeńskim lub w związkach partnerskich (pary homoseksualne), z ulgi będą korzystać około czterech milionów par heteroseksualny i par homoseksualny.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 15