Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
RSS
piątek, 30 września 2016
 

Wszystkiego Najlepszego Chłopcy z okazji Dnia Chłopaka ����❤️������️‍����#kadotv #boys #lovewins #instaboys #love #gaylove #gaylife #amazing #gay #gays #instagay #gayboys #gaysexy #gayhot #hotgay #hot #gayfollow #gaystagram #gaycouple #followme #picoftheday #gayworld #gayselfie #truelove #instalove #polishboys #love #dzienchlopaka #gayshower #tgif #friday

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika KaDo (@kadotv)

 

Taking a dip #anakiwa #marlboroughsounds #warwickrowers

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Robbie Manson (@robbie_manson)

 

Ride that unicorn! @artistaustin89 #instahunk

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika thegailygrind (@the.gaily.grind)

 

Our days always begin and end exactly like this. And in those moments, nothing else seems important. #relationshipgoals #husbandmaterial #iloveyou #gaywedding #averymaryfairytale

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rick and Griff (@rick_and_the_griffopotamus)

Tagi: foto
23:46, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Gay USA wieści LGBT od Free Speech TV

Czarny Protest Kobiet przeciw ch...jom na kaczych nogach Jerzy Nasierowski

Robert Biedroń wywiad dla Kult America

Relacja z tegorocznego European Gay Ski Week 2016

Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe

Pod wieloma względami przypomina mi on innych gigantów XX wieku, których miałem zaszczyt poznać. Mężczyzn takich jak Nelson Mandela, czy kobiet jak jej wysokość królowa Elżbieta - powiedział Barack Obama przemawiając na pogrzebie Szimona Peresa. W uroczystości biorą udział liczni światowi przywódcy. Pożegnanie jednego z najważniejszych izraelskich polityków było jednym z największych wydarzeń tego rodzaju w historii państwa. (TVN24)

Tagi: LGBT news
17:57, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Pierwszy nowy klip zespołu od czasu wydania płyty „Communion”. Utwór ten powstał specjalnie do ścieżki dźwiękowej do filmu „Bridget Jones 3" (Bridget Jones’ Baby). „Chcieliśmy skomponować bezwstydne disco” – mówi Olly Alexander.

Tagi: muzyka
07:30, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Aktorka Alex Newell znana z Glee w nowej kampanii HIV, radośnie kształci gejów o możliwości zapobiegania HIV.

Tagi: kampania
07:30, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Grupa Stonewall: Drogie Osoby,  już w sobotę 1.10 o godzinie 13:00 pod Sejmem w Warszawie i w poniedziałek, 3.10 o godzinie 16.00 na poznańskim Placu Mickiewicza odbędą się demonstrację przeciwko zaostrzeniu przepisów aborcyjnych zaproponowanych przez Ordo Iuris i entuzjastycznie przyjętych przez Sejm RP.

Zabieramy ze sobą tęczowe flagi i zanim oskarżycie nas o "obnoszenie się" chcemy wyjaśnić skąd i dlaczego tęcza na #CzarnyProtest.

Otóż, w dyskusji o całkowitym zakazie aborcji brakuje wyraźnego głosu mówiącego o tym, że to bestialskie prawo dotyczy nie tylko cispłciowych heteroseksualnych kobiet, ale w równym stopniu kobiet homoseksualnych, biseksualnych, osób transpłciowych, niebinarnych płciowo i interseksualnych. Należy wyraźnie zaznaczyć ich obecność i przypomnieć, że również te osoby padają ofiarą przemocy seksualnej a także mają równe prawo do decydowania o swoich ciałach. Prawa reprodukcyjne nie są wyłącznie prawami kobiet. Solidaryzujemy się z kobietami, jednocześnie podkreślając, że to także dyskusja o nas i naszych ciałach. 

Prosimy pamiętać, że tęcza: nie zawłaszcza przestrzeni, nie idziemy tam by mówić komuś, że jesteśmy lepsi czy bardziej uprzywilejowani, tęcza nie dzieli, a łączy. Nie jest też wyrazem poglądów, a nieodłącznym elementem naszej tożsamości.

Stańmy razem zarówno w Warszawie jak i w Poznaniu, by zamanifestować nasz sprzeciw wobec łamaniu praw człowieka, którym jawnie jest ten brutalny, nieludzki projekt ustawy!

Prawa kobiet są prawami człowieka. Prawa społeczności LGBT+ są prawami człowieka. Prawa reprodukcyjne są prawami człowieka. Potrzebują ich kobiety, osoby queer i osoby transpłciowe, tak samo jak wspierający je mężczyźni. To nasza wspólna sprawa.

Uczestniczymy w czarnych protestach i będziemy uczestniczyć w jutrzejszej Demonstracja "Żarty Się Skończyły!" oraz poniedziałkowym Ogólnopolski Strajk Kobiet. Zachęcamy Was do tego samego - przyjdźcie na demonstracje z tęczowymi flagami z kirem.

Listę wszystkich wydarzeń związanych ze strajkiem, odbywających się w Polsce i zagranicą, znajdziecie tutaj.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każda osoba może tego dnia wziąć wolne, dlatego zachęcamy - wpadnijcie na demonstrację chociaż na chwilę, okażcie solidarność na inne sposoby: ubierzcie się na czarno, przypnijcie czarne wstążki, rozmawiajcie. (Miłość Nie Wyklucza)

Ogólnopolski strajk kobiet już w poniedziałek. Dorota Wellman, zachęca do protestu

Śpiewający Czarny Protest. Kobiety są wściekłe na polityków, więc nagrały mocny teledysk pod Sejmem

Działaczki Partii Razem protestowały pod biurem poselskim Marka Asta, szefa lubuskich struktur Prawa i Sprawiedliwości, przeciwko zaostrzeniu przepisów aborcyjnych. Działaczki podają wiele, często drastycznych przykładów na to, jakie konsekwencje niesie za sobą ustawa o całkowitym zakazie aborcji. Na przykład strach kobiet, że w przypadku naturalnego poronienia będą musiały odpowiadać przed sądem, a nawet fakt, że lekarze mogą zaprzestać specjalistycznych badań w obawie o uszkodzenie płodu. Do protestu przyłącza się coraz więcej mężczyzn. Panowie stają w obronie kobiet, bo jak zaznaczają chodzi o ich żony, partnerki, córki i wnuczki. Według nich, kobieta wie co jest dobre dla niej, a w szczególności dla jej dziecka, więc powinna decydować.

Posłanki Platformy Obywatelskiej zaapelowały do polskich kobiet o udział w "Czarnym proteście" i ogólnopolskim strajku kobiet, przeciwko zaostrzaniu prawa aborcyjnego. Podkreśliły, że nie można zastępować sumienia kodeksem karnym ani pozbawiać kobiet prawa do wyboru.

W ramach protestu przeciwko zaostrzeniu prawa antyaborcyjnego Wrocławskie Dziewuchy nazywają posłów głosujących za tą ustawą "mordercami kobiet". Nie szczędzą też krytyki Kościołowi, zauważając, iż jego funkcjonariusze nie wspierają rodzin, chcą jedynie "więcej dzieci dla wiadomych działań".

Chcemy legalnej aborcji. Protest pod Sejmem

Tagi: news
07:30, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

2a2668796903174dbff9510cd99e35c7

Michał Kwiatkowski wychodzi za mąż! Szczęśliwy piosenkarz pochwalił się tym, że ma już ustaloną datę ślubu ze swoim narzeczonym Maxim Assenza.

Michał Kwiatkowski (32 l.) zyskał rozpoznawalność po udziale w programie "Szansa na sukces" w 2001 roku. Potem wyjechał na studia do Paryża, gdzie zajął 2. miejsce w lokalnej wersji programu "Fabryka Gwiazd". Sukces w talent show zapewnił mu ogromną popularność. Michał Kwiatkowski powrócił do Polski w 2009 roku, gdzie dotarł do półfinału 10. edycji programu "Taniec z gwiazdami". W 2014 roku zajął 4. miejsce w show "Twoja twarz brzmi znajomo". To nie koniec rewolucji w jego życiu. Michał Kwiatkowski ogłosił, że ma już termin ślubu ze swoim narzeczonym.

Michał Kwiatkowski podzielił się radosną nowiną na Facebooku. "Wniosek zaakceptowany, mamy datę naszego ślubu! Było trochę więcej papierkowej roboty, ale udało się! Wszystko jest możliwe, miłość wygrywa!" – napisał Michał Kwiatkowski.

Michał Kwiatkowski: Było łatwiej, niż myślałem. Miałem wrażenie, że będzie trudno, bo wszyscy mi mówili, że jako Polak nie mogę wziąć ślubu ze swoim partnerem. Myślałem o wzięciu ślubu od czasu, kiedy we Francji jest to możliwe, czyli od 2013 roku. Przez lata żyłem w tej nieświadomości, ale brałem udział w różnego rodzaju manifestacjach, które miały zachęcić urzędników za zalegalizowania małżeństw jednopłciowych. Naprawdę się w to angażowałem. Prawo ostatecznie przeszło, z czego byłem zadowolony, jednak cały czas myślałem, że nie mogę z tego prawa skorzystać. Byłem tym zirytowany.

Tak, chociaż ten proces był dłuższy, niż mi się wydawało, było więcej papierowej roboty. Na szczęście i w Polsce, i we Francji spotkałem się z przychylnie nastawionymi urzędnikami, którzy zrobili wszystko, co mogli, by mi pomóc. Udało mi się uzyskać większość dokumentów, oprócz tego, który zezwala na zawarcie związku za granicą. Mógłbym go uzyskać jedynie w przypadku, gdybym brał ślub z kobietą. Pani w urzędzie była bardzo sympatyczna, ale wydania tego dokumentu zakazywała Konstytucja RP. Ostatecznie udało się umówić termin ślubu, a jak wyszliśmy z urzędu, to bardzo się cieszyliśmy. Teraz pozostaje czekać na ten wyjątkowy dzień...

Myślimy o adopcji. Maxim ma 24 lata, ja 32, więc u mnie już budzi się instynkt tacierzyński. Nie chcę jednak narzucać Maximowi moich instynktów. Jestem pewien, że za jakiś czas na pewno poczuje chęć wychowania dziecka. Zanim zaczniemy snuć jakiekolwiek plany, musimy zapewnić dziecku dobrą sytuację i dom. Dopiero wtedy zdecydujemy się na adopcję. W moim przypadku dodatkowo stresujący jest mój zawód. Jako artysta nigdy nie wiem, gdzie będę za sześć miesięcy i ile będę zarabiał. (...) - Plejada.pl

Tagi: Ploty
07:30, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Jaskółki dobrej zmiany z półwyspu bałkańskiego! W Belgradzie odbyła się parada równości pod hasłem „Miłość zmienia świat”. Wzięło w niej udział - według szacunków prasy - kilkaset osób. Wśród nich byli także czołowi serbscy politycy - szefowa resortu administracji publicznej i lokalnej i pierwsza otwarcie homoseksualna minister w kraju Ana Brnabic, burmistrz Belgradu Sinisa Mali i liderzy partii demokratycznych. W marszu szedł też szef delegacji Unii Europejskiej w Serbii i ambasador Niemiec.

Przypomnijmy - Serbia jest jednym z najbardziej homofobicznych krajów w regionie. W badaniu z 2012 roku, niemal połowa serbskiego społeczeństwa wskazała, że homoseksualizm to choroba. Z kolei parady równości były długo zakazywane w obawie przed atakiem nacjonalistycznych bojówek.

Obecność polityków, szczególnie tych pełniących urzędy, może być dużym krokiem w walce o prawa osób LGBT w Serbii. Tym bardziej liczymy na obecność polskich rządzących podczas kolejnych parad równości w Polsce - Miłość Nie Wyklucza.

Tagi: LGBT
07:30, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Mężczyzna został uznany winnym morderstwa pod zarzutem ataku na nastolatkę lesbijkę, którą ją zabił, a jej dziewczynę i zranił, ledwo przeżyła. Otrzymał dożywocie za zabicie lesbijki i próba zabicia drugiej.

Lesbijka która przeżyła obecnie ma 20 lat, wciąż przechodzi rehabilitację, ale teraz też uczestniczy do college'u i pracuje nad książką, aby opowiedzieć swoją historię.

Przemawiając podczas GLAAD Awards w 2015 roku, powiedziała: "Żałuję tylko jedno że Mollie tutaj nie ma. Jej by się spodobało, aby zobaczyć to całe wsparcie i miłość." (GLAAD)

KRISTV.com | Continuous News Coverage | Corpus Christi

Tagi: news
07:30, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Czarnoskóra Zianna Oliphant ma dziewięć lat. Kiedy w nocy z 27 na 28 września pojawiła się z rodziną w ratuszu miejskim w Charlotte, by uczestniczyć w debacie o traktowaniu czarnej społeczności przez służby, nie planowała wyjścia na mównicę. W trakcie zebrania zapytała jednak mamę, czy może to zrobić. Usłyszał o niej cały świat.

- Urodziłam się i wychowała w Charlotte i nigdy, aż do tego momentu, tak się nie czułam. Nie mogę znieść tego, jak się nas traktuje. To wstyd, że nasi ojcowie i nasze matki są zabijane, i że nie możemy ich więcej zobaczyć. To wstyd, że musimy chodzić na cmentarze i ich chować. Płaczemy, a nie powinniśmy płakać - powiedziała wobec setek zebranych osób słuchających jej w ciszy. (TVN24)

Tagi: news
00:13, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 29 września 2016

W lipcu 2016 roku, Norwegia uchwalili ustawę zezwalającą dzieciom do samodzielnego określenia swojej płci w wieku od sześciu lat, za zgodą rodziców. Kilkoro dzieci już skorzystało z nowego prawa, w tym 10-letnia Anna z małego miasteczka na wybrzeżu Norwegii.

Chely Wright dla NBC o swoim nowym albumem  "I Am the Rain",  o swojej rodzinie żonie i dwójce dzieci.

LGBT młodzieży są bardziej prawdopodobne, aby stać się bezdomnym i związanych z handlem ludźmi, według ekspertów oraz Departamentu Zdrowia Opieki Społecznej.

Prezes HRC Chad Griffin przystąpił do ograniczenia broni dołączył do Gabby Giffords i Marka Kelly, jak również ocalałych z strzelaniny w klubie Pulse.

Wiceprezydent kandydat Tim Kaine dołączył do prezesa HRC Chad Griffin, Gabby Giffords, oraz setki osób na Florydzie zachęcać do głosowania w wyborach na Hillary Clinton.

Katy Perry która popiera Hillary Clinton, w nowym spocie zachęcając do wyborów i głosować, chce głosować nako.

  Homorazzi kącik gejowski

Kobieta w hidżabie w amerykańskim "Playboyu". W październikowym wydaniu magazynu pojawi się amerykańska dziennikarka pochodzenia libijskiego, która na co dzień nosi charakterystyczną muzułmańska chustę. Reakcje internautów na sesje pierwszej kobiety w hidżabie były mieszane. Część ludzi gratulowała odwagi, jednak nie zabrakło także komentarzy mówiących o tym, że ten magazyn to "nie miejsce dla muzułmanki". (TVN24)

Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe

Tagi: LGBT news Ploty
21:14, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Premier Beata Szydło twierdzi, że to, kto odpowiada za przeciwdziałanie dyskryminacji milionów osób, w tym osób LGBT+, kobiet i mniejszości, jest "mało intrygujące". Nam wydaje się, że to ma ogromne znaczenie. (Lambda Warszawa)

Miłość Nie Wyklucza: Dobra zmiana dotknęła wczoraj urząd Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania. Wojciech Kaczmarczyk został odwołany ze stanowiska. Jak wielokrotnie pisaliśmy, nie był to bohater naszej bajki, chociaż chętnie zrobił sobie zdjęcie z naszym „Przewodnikiem o równości małżeńskiej”.

Oto kilka wybranych „dokonań” poprzedniego Pełnomocnika:

– zażywne relacje z „ekspertami” z Instytutu Ordo Iuris, organizacji lobbującej między innymi za całkowitym zakazem przerywania ciąży oraz uniemożliwieniem Polkom i Polakom zawierania małżeństw z osobami tej samej płci w krajach Unii Europejskiej;

– przekonywanie, że w Polsce nie istnieje problem przemocy na tle homo- i transfobicznym, a alarmujące badania, które wskazują na coś zgoła innego, są nierzetelne;

– publiczne oświadczenie, że w działalności gospodarczej obowiązuje klauzula sumienia i zawsze można odmówić dostępu do usług np. osobom czarnoskórym czy homoseksualnym;

– twierdzenie, że w Polsce grupą rzeczywiście dyskryminowaną są katolicy...

Kim jest nowy Pełnomocnik - Adam Lipiński? To poseł PiS, który na zawsze zapisał się w annałach historii, oferując grupie posłanek i posłów Samoobrony przejście do jego ugrupowania w zamian za intratne posady. Całą rozmowę nagrała ówczesna posłanka Samoobrony Renata Beger, a media ochrzciły całe zajście „aferą taśmową”.

Brian Anderson właśnie przeszedł do historii fanów deskorolki i sportu, który wygrał w Thrasher Skater of the Year i World Cup of Skateboarding w 1999 roku, w VICE Sport rozmawiał o swoich doświadczeniach jako geja w sporcie hiper-męski.

Brian Anderson pośród skejtów uchodzi za kogoś w rodzaju boga, ale przez wiele lat ukrywał swoją orientację seksualną przed niemal wszystkimi swoimi bliskimi i znajomymi. Vice Sports reporter Reda rozmawiał z Brianem i jego najbliższymi przyjaciółmi o tym, jak to jest być gejem w branży profesjonalnego skateboardingu oraz dlaczego zdecydował się ujawnić właśnie teraz.

Tagi: coming out
10:15, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

14494636_1283642994989651_1445631692158410488_n

Miłość Nie Wyklucza: Sekretarz Generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych Ban Ki-moon, który właśnie kończy swoją drugą kadencję, niejednokrotnie zabierał głos w sprawie osób LGBT+. Wzywał do zniesienia penalizacji kontaktów homoseksualnych, sprzeciwiał się sankcjonowanej przez wiele państw dyskryminacji i jasno stwierdzał, że prawa osób LGBT+ to prawa człowieka.

W ubiegłym tygodniu Sekretarz powiedział między innymi: „Gdy po raz pierwszy obejmowałem urząd Sekretarza Generalnego, niewiele wiedziałem o wyzwaniach [społeczności LGBT+]. Uczyłem się, słuchając.

Wszyscy, którzy nie rozumieją tych spraw powinni słuchać, bo fakty budzą niepokój. Co roku umierają setki ludzi, tysiące doznają poważnego uszczerbku na zdrowiu a miliony żyją w cieniu dyskryminacji i potępienia. To skandal.

Istnieją kraje, które starają się zawrócić bieg historii, wprowadzając nowe drakońskie kary za bycie osobą LGBT+, lub nawet za mówienie o byciu taką osobą.

Martwię się zwłaszcza o dzieci i młodzież, dręczone w szkołach i wyrzucane z domów lub żyjące na ulicach. (...) Prawie 40 krajów uznaje obecnie związki osób tej samej płci. Niektóre starają się również ułatwić uznanie płci osobom transpłciowym.

To wielki postęp, który ma miejsce dzięki staraniom dzielnych osób, które walczyły o to, co słuszne”.

Miejmy nadzieję, że nowy Sekretarz Generalny (wybory już w przyszłym miesiącu) również będzie naszym sojusznikiem/sojuszniczką.

Tagi: LGBT
10:15, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

14364624_1760093537548795_8953428249309682363_n

VIII Wrocławski Marsz Równości: 

Sobota 1.10 Spotkanie Tęczowych Rodzin.

Niedziela 2.10 Malowanie transparentów

Poniedziałek 3.10 Lato Sangaile - pokaz filmu i dyskusja

Wtorek 4.10 Spacer po przedemancypacyjnym Wrocławiu

Środa 5.10 Consent - warsztat o zgodzie w sytuacjach intymnych

Czwartek 6.10 Mężczyźni z różowym trójkątem - wykład Joanny Ostrowskiej

Piątek 7.10 T-tolerancja - spotkanie z Maxem Zaleskim - koncert Zdrada Pałki

Sobota 8.10 Wrocławski Marsz Równości i impreza pomarszowa - HaH Wrocław

Niedziela 9.10 Śniadanie pomarszowe. Nerdoza - wykład o LGBT+ w popkulturze

Więcej na stronie Kultura Równości.

 Tak było w latach wcześniejszy

Tagi: LGBT
10:12, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Miłość Nie Wyklucza: Sto lat młodej parze! Coraz więcej polskich par jednopłciowych decyduje się na ślub za granicą. Cieszymy się, że przy okazji manifestujecie nasz wspólny cel, jakim jest wprowadzenie równości małżeńskiej w Polsce. Te piękne zdjęcia zostały zrobione tydzień temu na ślubie Moniki i Karoliny w Szkocji.

„Kochamy się i zawsze marzyłyśmy o małżeństwie i założeniu rodziny. Niestety prawo polskie nam na to nie pozwala. Dlatego zaplanowałyśmy ślub w innym kraju. Udało się... 21 września zawarłyśmy związek małżeński w Edynburgu. Dzięki obecności tłumacza z urzędu, mogłyśmy złożyć przysięgę w języku polskim. W tej ważnej chwili były z nami najbliższe osoby i przyjaciele.

Po uroczystości zaślubin podążyliśmy na obiad weselny. Zaskakujące dla nas było to, że nieznani nam przechodnie bili brawo, gratulowali nam, robili sobie z nami zdjęcia. To niesamowite jak bardzo społeczeństwo Szkocji jest otwarte i życzliwe. Magiczne i niezapomniane chwile.

W Zjednoczonym Królestwie jesteśmy pełnoprawnym małżeństwem. Chcemy wierzyć, że w naszym kraju nadejdzie też taki czas, że będziemy mogły zarejestrować nasze małżeństwo. Bo każdy powinien mieć równe prawo do miłości i do małżeństwa!

Życzymy wszystkim odwagi i tak magicznych chwil jak nasze. Bez konieczności wyjazdu z Polski".

My zaś życzymy Wam szczęścia, radości i tego, żebyście mogły powtórzyć ślubną ceremonię w naszym kraju. Zrobimy wszystko, by Wam w tym pomóc. I ogromnie doceniamy błękit małżeński w ślubnych strojach

środa, 28 września 2016

Współczesna rodzina serial który jest pionierem rodziny dzisiejszej bardziej pokazuje rodzinę jednopłciową normalną, teraz idą krok dalej nadchodzącym sezonie ósmym, córka Lilly Cameron i Mitchella zaprasza swojego przyjaciela Toma transpłciowego zagra tą role też transpłciowy aktor 8-letni Jackson Millarker. (NewNowNext)

 

Naomi Watts i Liev Schreiber to kolejna hollywoodzka para po Angelinie Jolie i Bradzie Picie, która ogłosiła rozwodzi się po 11 latach razem.

Na świat przyszło pierwsze na świecie dziecko trojga rodziców - podaje magazyn medyczny "New Scientist". Narodziny chłopca były możliwe dzięki wykorzystaniu nowej techniki, która wzbudza ogromne kontrowersje, ale może pomóc wielu parom na świecie. (TVN24

W wieku 93 lat zmarł w środę w Tel Awiwie były prezydent Izraela Szimon Peres - poinformowała Izraelska Agencja Prasowa (JTA) oraz inne izraelskie media. (TVN24)

Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe

Tagi: LGBT news Ploty
20:11, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

abc_tim_kaine_orland_pulse_nightclub_01_mt_160926_31x13_1600

Wiceprezydent kandydat Tim Kaine złożyli kwiaty pod pomnikiem przed klubem Pulse w Orlando, oddał hołd ofiarom masakry  dodatkowo uczestniczyli kongresmenka Gabby Giffords, także jej mąż astronauta Mark Kelly i senator Bill Nelson.


ABC Breaking News | Latest News Videos

Tagi: LGBT
10:14, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Słynny serial Will i Grece, po 10 lata od zakończenia serialu aktorzy spotkali się ponowie, nakręcili spot wyborczy. Serial, opowiadał o przyjaźni adwokata geja Willa i dekoratorki Grace, najlepszy przyjaciel Willa Jack, Karen, asystentka Grace. Will i Grece wypijają z głowy Jacka i Karen głosowanie na Trumpa.

Tagi: serial
10:14, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

kingcobra-1050x576

Najnowszy film Justina Kelly’ego z Jamesem Franco w roli głównej już od początku wzbudzał kontrowersje. Jest filmem bazującym na prawdziwej historii znanego i kontrowersyjnego homoseksualisty – Bryana Kocisa. Produkcja była prezentowana podczas Tribeca Film Festival w kwietniu, wkrótce pojawi się na ekranach kinowych.

Sekrety gejowskiej branży porno, dochodzenie w sprawie zabójstwa Bryana Kocisa… King Cobra to film oparty na faktach. Fabuła osnuta jest wokół głośnej sprawy zamordowania właściciela Cobra Video – granego przez Christiana Slatera (znanego nam z pierwszej części „Nimfomanki”). Josepha Manuela Kerekesa, rywala Bryana Kocisa i byłą męską prostytutkę zagra James Franco. Rola Harlowa Cuadry’ego, aktora branży porno, który w 2007 roku został skazany na karę więzienia za współudział w morderstwie, przypadła Keeganowi Allenowi.

Film wyreżyserował Justin Kelly, twórca „Kim jest Michael”, który mogliśmy obejrzeć w Polsce na początku grudnia 2015 roku. Prócz wspomnianych: Jamesa Franco, Keegana Allena i Christiana Slatera, w filmie wystąpili: Alicia Silverstone (Batman i Robin), Garrett Clayton (Teen Beach Movie, Teen Beach 2) i Sean Grandillo (Madtown) - Aktivist.pl

Tagi: Ploty
10:14, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 11