Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
RSS
piątek, 09 marca 2018

Pinksixty News wiadomości LGBT

Gay USA wieści LGBT od Free Speech TV

Rick Twombley, były tancerz i osobisty trener, i jego partner Griff King, zarządca nieruchomości i grafik, ma na swoim koncie Instagram 186 000 osób obserwujący i odkryli, jak zarabiać na swojej popularności na witrynie OnlyFans. Vice News spotykają się z nimi w ich domu w Atlancie i dowiaduje się, jak to jest sprzedać homoseksualne marzenie.

Adam Rippon gościł w programie The View rozmawiał na temat syna Sally Field, ceremonia Oscary.

DanielXMiller i The Underwear Expert powracają pytają amerykańskich mężczyzn wojskowy, co noszą czy noszą bokserki, czy slipy.

Ulicami Warszawy przeszedł marsz zorganizowany przez inicjatywę Międzynarodowych Protestujący solidaryzowali się z kobietami na całym świecie i żądali przestrzegania praw kobiet a także zaprzestania ograniczania tych praw przez polityków. Organizatorzy warszawskiego marszu skarżyli się, że policja uniemożliwiła przejazd samochodu z nagłośnieniem. Uczestniczy zgromadzenia usłyszeli od organizatorów, że "zdaniem policji samochód nie jest sprawny technicznie, ale policja czepiała się brudnych kołpaków".

Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe

Darla Kay Anderson producentka filmowa z wytwórni Pixara, należący do Disneya. Zasiada również w radzie dyrektorów ds. Gildii producentów w Ameryce.

Wyprodukowała film z 2010 roku Toy Story 3, który był nominowany do Oscara w 2011 r. Za najlepszy film i który zdobył nagrodę Akademii w 2011 r. Za najlepszy film animowany.

Anderson otrzymała też nagrody Golden Satellite Award za A Bug's Life, nagrodę BAFTA za A Bug's Life i Monsters, Inc. oraz nagrodę Gildii za samochody.

Tym roku otrzymała Oscara za najlepszy pełnometrażowy film animowany "Coco" - podczas sceny podziękowała swojej żonie.

Anderson urodziła się i wychowała w Glendale w Kalifornii. Studiowała projektowanie ekologiczne na Uniwersytecie Stanowym w San Diego. Przed przyjściem do Pixar w 1993 r. pracowała jako producentka w Angel Studios.

Anderson wzięła ślub z swoją partnerką Kori Rae, jej żona też jest producentką Pixara, która wyprodukowała Monsters University. Mieszkają razem w Noe Valley w San Francisco. Poznali się w 1991 roku. Anderson i Rae zaczęły spotykać się w 2001 roku, w ciągu ostatniego roku Potwory i spółka. Od tego czasu zdecydowali się nie pracować razem nad tymi samymi filmami.

Pobrały się w dniu w roku 2004, podczas gdy San Francisco wydawał licencję małżeństwa osób tej samej płci, ale licencje te zostały unieważnione przez Sąd Najwyższy Kalifornii. Ale pobrały ponownie w 2008 roku, po tym, jak sąd uznał małżeństwa homoseksualne za legalne, ale zanim też znów zakazano je przez propozycję 8.

Tagi: ikony
09:13, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Nowy współ-przewodniczący Kampanii Przeciw Homofobii Slava Melnyk udzielił swojego pierwszego wywiadu w nowej roli i wypił drinka w programie "Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka".

Poradniki KaDo - Jak zrobić tatuaż

Paweł i Piotr - Paweł mówi więcej o sobie

Zuch Dziewuchy - czyli wycięte sceny, napady śmiechu, wpadki, przejęzyczenia itp.

Greg i Sylwester - moda, Portugalia,

Tom Daley - rozmowy z mamą i babeczki na śniadanie

Tyler Oakley - reportaż na temat igrzysk olimpijski

Matt Dallas i Blue Hamilton

McHusbands - dwóch tatusiów

Team2Moms - dwie mamy z dziećmi

Justin i Nich - spotkanie z babcią 90 letnią, pierwszy raz spotka od wnuka chłopaka.

1968 r. i Polscy Żydzi i Święto Kobiet

Tagi: vlog
09:12, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

W Australii zatwierdzono pierwsze małżeństwo osób tej samej płci. W mediach pojawiła się informacja o ślubie dwóch kobiet, z których jedna była śmiertelnie chora.

Jo Grant i Jill Kindt, których legalny związek zatwierdzono 15 grudnia. Niezwykłości sprawie dodaje fakt, że Grant była śmiertelnie chora. Kobieta zmarła 7 tygodni po ślubie.

Według nowych przepisów, homoseksualne pary, które chcą wziąć ślub, powinny odczekać pewien czas od złożenia stosownego wniosku. W przypadku Grant i Kindt władze odeszły od tej reguły i skróciły czas oczekiwania. Kobiety wprawdzie pobrały się w 2013 roku, ale ich małżeństwo nie było legalne, więc zatwierdzono je 6 dni po wejściu nowych przepisów w życie. Związek małżeński kobiet i tak był pierwszym małżeństwem osób tej samej płci zatwierdzonym w Australii.

Grant i Kindt znały się od ośmiu lat. Grant cierpiała na nowotwór, a od 2013 roku wymagała stałej paliatywnej opieki. Małżeństwo kobiet trwało 48 dni - Wprost.

Smutne to wiele osób nie mogli wziąć ślub, nigdy nie mogli być legalnie małżeństwem uznawanym przez państwo to nie tylko Australia i to też Polsce. Łatwo mówić mamy jeszcze czas, ale dla wielu do już za późno miedzy innymi na Jerzy Waldorfa i Mietka Jankowski.

Jerzy bał się po śmierci swojej Mietek zostałby niczym. To była przez ostatnie lata jego obsesja. Uważał, że Mietek nie poradzi sobie sam. Bał się, że ktoś może go skrzywdzić. Niepokoił się, czy zostanie uwzględniony jego testament. Czy zaopiekujemy się Mietkiem. Czuł, że odejdzie szybciej, choć obaj zachowywali się przez te ostatnie lata jak mickiewiczowscy dziad i baba, licytując się, kto umrze pierwszy. Kiedy Waldorff zmarł, Mietek chciał jak najszybciej pójść za nim. Mówił, że życie bez Jerzego nie ma sensu, nie chciał nawet wychodzić z domu. Dopiero po jakimś czasie zaczął porządkować rzeczy po Waldorffie. Znów zaczął czytać, wrócił jeszcze na parę lat do życia.

Mietek też najpierw mówił: Muszę być pochowany obok Jerzego, ale potem, jakby przeczuwając kłopoty, według prawa byli nikim powiedział: Spalcie mnie i rozsypcie prochy przy jego grobie.

Ostatecznie jednak urna z popiołami Mieczysława Jankowskiego spoczęła w grobie Waldorffa. W testamencie, w którym Waldorff prosił, żeby pochować Mietka razem z nim. I budował tę skomplikowaną konstrukcję prawną, żeby mieć pewność, że po jego śmierci nikt Mietkowi nie zrobi krzywdy.

Ale Jerzy i Mietek byli z wyższy sfer, wiele nie mogą powiedzieć to wiele rodzin testamenty rodziny uchylają i partnerzy i partnerki zostają niczym. Rodziny niszczą wszystkie dowody że ich syn/córka byli związku jednopłciowym.

09:11, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
 

Post udostępniony przez Robbie Rogers (@robbierogers)

Tagi: instagram
09:11, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 08 marca 2018

Pinksixty News wiadomości LGBT

We wtorek Michelle Obama udostępniła na Twitterze film, na którym widać ją tańczącą ze szczęśliwą dwulatką. Napisała też krótki komentarz: "Parker, tak się cieszę, że miałam szansę poznać cię dzisiaj i że odbyła się ta taneczna impreza. Miej wielkie marzenia… i może pewnego dnia z dumą będę patrzeć na twój portret!” - czytamy. (onet.pl)

Adam Rippon mówi, że chciałby porozmawiać z wiceprezydentem Mike'em Pence na temat praw LGBTQ teraz po zakończeniu Olimpiady.

Adam Rippon gościł w programie The Late Show with Stephen Colbert, spełnił marzenie Adama Rippona, zapraszając też do programu Reese Witherspoon.

Adam Rippon gościł w programie Andy'ego Cohena.

Epidemia narkotyków syntetycznych w Nowej Zelandii

Obsada serialu współczesna rodzina, wspierają marsz na rzecz Parkland, przeciwko broni palnej.

Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe

Tagi: LGBT news Ploty
19:58, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

 

Z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkim równości przez cały rok, najgorszej mają transpłciowe kobiety które są odrzucane, wyrzucane na margines społeczny. Czas szacunek dla wszystkich kobiet, a nie tylko kobietom hetero. 

Wiele raportów pokazuje transpłciowe kobiety są najbardziej dyskryminowane, wyrzucane z domów, pracy. Żeby przeżyć muszą sprzedawać swoje ciała, są też często zabijane tylko za to są transpłciowe. 

Naszym kraju nie jest lepiej jak się traktuje transpłciowe kobiety, przekonała Anna Grodzka, która wielokrotnie była i jest poniżana, mówią to niej nie ona, tylko on. 

Każda kobieta powinna szanowana nie ważne kim jest jaką ma orientację, transpłciowość, kolor skóry, religię wyznaje, czy ma jaką figurę jak wygląda. Różnorodność jest siłą, a odrzucanie kobiet z powodu kim są i dzieli się ich, nazywać że nie są kobietami po są tylko trasnpłciowe. 

Tagi: news
18:41, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała w tym roku dokładnie 126 mln 373 tys. 804,34 zł, czyli o około 20 mln zł więcej niż w 2017 roku. O wyniku tegorocznej zbiórki poinformował jej organizator Jerzy Owsiak. Fundacja, która kieruje, zbierała w tym roku pieniądze na sprzęt dla szpitalnych oddziałów neonatologicznych, które pomagają noworodkom. (Polsat News)

26. Finał WOŚP zakończył się deklarowaną kwotą 81 423 542 PLN i był to największy w historii szacunkowy wynik Finału. Przez kolejne 2 miesiące trwało liczenie zebranych funduszy.

Tagi: news
11:54, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Równość szans, równość płci i władza – jak w poszczególnych europejskich krajach wygląda sytuacja kobiet na wysokich kierowniczych stanowiskach? Czy łatwo jest im awansować? Czy kobiety potrzebują parytetów? Na podstawie historii rekruterów oraz kobiet – kierowniczek pokazujemy jak kobiety przebijają „szklany sufit”.

77-letnia Austriaczka Valie Export była jedną pierwszych, które potępiły seksistowskie zachowania. Według niej debata wywołana przez #MeToo jest wynikiem ruchów feministycznych z lat 60. i 70.

W ramach akcji #MeToo kobiety w Londynie mówią o molestowaniu seksualnym w miejscach publicznych. To pierwsza dyskusja na taką skalę.

Przed rozpoczęciem kariery muzycznej Fatoumata Diawara zmuszona była uciec od swojej rodziny, która chciała siłą wydać ją za mąż. Od tego czasu 35-letnia piosenkarka walczy o prawa kobiet i ostro sprzeciwia się islamizacji swojego kraju.

Bycie samotną kobietą jest bardzo źle widziane w Iranie. Negar (Instagram: @negar_yaghmaian) przekonała się o tym dość boleśnie gdy wspólnie z przyjaciółką próbowały wynająć mieszkanie. To doświadczenie zainspirowało ją do stworzenia portretów samotnych Irańskich kobiet, by pokazać że ich życie codzienne nie różni się niczym od życia rodzin i par.

W grach kobiety rzadko pojawiały się jako główne bohaterki. Często ukazywane były raczej jako słabe, prawie nagie lalki barbie. Dzięki Larze Croft sytuacja ta zaczęła się powoli zmieniać, a od czasów „Horizon Zero Dawn” gracze dostali wreszcie silną, normalnie wyglądającą bohaterkę Aloy. W dzisiejszym odcinku przyjrzymy się też innym grom takim jak „Metroid” (1986), „Bayonetta” (2009) i “The Last of Us – Left Behind” (2014).

Tagi: dokument
09:09, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

tumblr_inline_p55wvnw8bG1tsitpw_540

"To będzie chłopiec" - Tom Daley i Dustin Lance Black ujawnili płeć swego dziecka w wywiadzie radiowym. Tom: "Imiona naszych dzieci mieliśmy uzgodnione tydzień po poznaniu się, więc... tak, od początku obaj chcieliśmy mieć rodzinę".

Dziecko urodzi surogatka, jajeczko pochodzi od innej, również anonimowej kobiety. Zarówno Tom, jak i Dustin dali swą spermę do zapłodnienia. Nie wiedzą i nie zamierzają się dowiadywać, który z nich będzie ostatecznie biologicznym ojcem małego.

Dustin: "W przypadku jednopłciowych par to nigdy nie jest tak, że ot, miły wieczór, kieliszek wina, trochę zabawy i ciach - za 9 miesięcy rodzi się dzidziuś. U nas cały proces jest dużo trudniejszy - przygotowania zaczęliśmy 2 lata temu".

Tom: "Wierzcie nam, bardzo próbowaliśmy zajść w ciążę naturalnymi metodami. Naprawdę włożyliśmy w to i nadal wkładamy całe mnóstwo pasji i mamy wiele sukcesów, ale nie w postaci ciąży".

Dustin: "Dziecko Kim Kardashian urodziła surogatka - i Kim nie spotkała się z falą krytyki. Pary jednopłciowe przy surogacji traktuje się inaczej". Dustin: "Decyzja już jest podjęta - po narodzinach dziecka Tom trenuje nadal, a ja zostaję w domu z małym". (Replika)

2018 - Kuba otwiera się na świat. Pojawia się nowe pokolenie, przeciwstawiające się wszystkim zasadom i odkrywające na nowo swoją kulturę.

Przez długi czas piętnowane i karane więzieniem osoby homo i trans nareszcie mogą mówić otwarcie. Hawana zamienia się w ważną stolicę ruchu LGBT.

Reggaeton jest obecnie najpopularniejszym gatunkiem muzycznym w Ameryce Łacińskiej. Na Kubie wywołuje sensacje, a władze kubańskie oskarżają go o wypaczanie dziedzictwa kulturowego i namawiają media do bojkotu. Aby dotrzeć do mas muzycy opracowują nowe kody, organizują koncerty i rozpowszechniają swoje albumy w Internecie, dzięki czemu zyskują popularność również i po za granicami wyspy.

Embargo USA i zakaz importu samochodów na Kubę sprawiły, że krajobraz dróg jest tu dość surrealistyczny - stare amerykańskie auta i sowieckie łady. To prawdziwy raj dla miłośników tuningu.

Po wielu latach bojów, rock i metal w końcu doczekały się uznania na Kubie za zgodne z komunizmem. Ale na Kubie niczego nie dostaje się na zawsze…

Na Kubie taniec jest integralną częścią kultury. Jednak zamiast mambo i salsy modne są teraz hiphopowe bitwy. Lokalni B-Boye i Krumperzy marzą tylko o jednym: zmierzyć się z międzynarodowymi gwiazdami tej dyscypliny.

By promować hip-hop jednocześnie kontrolując artystów, rząd Kuby w 2002 roku utworzył Agencję Rapu. Niektórzy się dostosowali, inni jednak domagają się niezależności. Jak wszędzie, tak i tutaj rap i państwo nie idą ze sobą w parze.

W latach 90. electro dotarło na Kubę. Z czasem rząd przejął kontrolę nad głównymi imprezami. Dziś, w czasach rave'u i house'owego brzmienia, ta kultura odzyskuje niezależność.

Kubańscy pionierzy street artu przejmują kubańskie mury zastępując stare hasła polityczne.

Tatuaże długo były na Kubie zakazane. Jednak otwarcie Kuby na świat doprowadziło do ich spopularyzowania. Choć tolerowane, otwierające się salony tatuażu nie są jeszcze w pełni akceptowane społecznie. Nowe pokolenie artystów walczy o uznanie dla swojej sztuki.

Tagi: dokument
09:09, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

tumblr_inline_p55xljPMxB1tsitpw_540

"Queer Eye", nowym reality show Netflixa pod polskim tytułem "Porady różowej brygady", w którym pięciu gejów zmienia życia samotnym lub zaniedbanym heterykom. W oryginalnej produkcji chodziło o tolerancję, teraz czas na kolejny krok - akceptację. 

Tym co w produkcji naprawdę cieszy i porusza to nie tylko przemiany bohaterów. To także przesłanie skierowane do wszystkich mężczyzn. Nasza wspaniała piątka mówi o tych problemach facetów o których często się zapomina – problemach z otworzeniem się na ludzi, wyjściem z jakiegoś kręgu przyzwyczajeń, akceptacji swojego ciała i wyglądu. Show pokazuje ilu mężczyzn cierpi z powodu niskiej samooceny, jak wielu ma problemy o których wstydzi się mówić – a czasem nawet nie ma z kim pogadać. Ten najazd otwartych, radosnych, ale też samoświadomych facetów na ich dom to przede wszystkim – sposób na pokazanie im że można inaczej. 

Motywem przewodnim programu jest hasło, że wszyscy jesteśmy ludźmi i w ostatecznym rozrachunku łączy nas więcej niż nam się wydaje. Cudownie widać to w tych wszystkich momentach w których Tan podpowiada swoim podopiecznym, że powinni się ładnie ubierać nie tylko dla siebie, ale też dla żony. I opowiada o własnych doświadczeniach z małżeństwem i tym – jak trzeba się starać dla współmałżonka. To, że Tan ma męża, a facet z którym rozmawia – żonę i sześcioro dzieci, nie ma znaczenia. Zasady dobrego związku są przecież podobne. Queer Eye nie koncentruje się na dyskusjach o tolerancji – to show w świecie gdzie po prostu ludzie są różni. Ale zdaniem Fab five – wszyscy są piękni, i zasługują na miłość. Zresztą gdzieś po dwóch odcinkach orientujemy się, że mamy równie dużo stereotypów na temat gejów, co na temat policjantów kochających wyścigi NASCAR. I zwykle zarówno jedne jak i drugie rozsypują się w zetknięciu z rzeczywistością. (...) -NOIZZ.

Tagi: Ploty
09:09, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
 

Post udostępniony przez Robert Biedroń (@robertbiedron)

Tagi: cytat
09:09, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
środa, 07 marca 2018

Zanieczyszczenia powietrza w Indiach zabijają 5 osób na minutę. Nic dziwnego – rejestruje się tu ok 30 000 samochodów dziennie. Szybko rosnąca potęga gospodarcza Indii zatruwa środowisko i mieszkańców.

Tagi: dokument
20:16, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Tekst Oktawiusza Chrzanowskiego z Miłości Nie Wyklucza. W artykule dla NGO.pl rzeczowo i merytorycznie rozbiera na kawałki sposób działania Ordo Iuris - organizacji, która pod płaszczykiem "ratowania dzieci" wzięła na cel organizacje społeczne zajmujące się m.in. edukacją seksualną i antydyskryminacyjną.

Pinksixty News wiadomości LGBT

Pierwszy oskarżyciel męski przeciwko Larry'emu Nassarowi, byłemu lekarzowi z Michigan który miał leczyć, a za to molestował który został skazany na dożywotnie za molestowanie seksualne ponad 200 kobiet. Jacob Moore powiedział Megyn Kelly, że Nassar go też molestował w wieku 16 lat. 

Krytyka Polityczna parodia rozmowy przy kawie, jak wiele akceptacja bicie kobiet, przemocy wobec kobiet, odwrócili na czy bić mężczyzn.

Faszyzm we Włoszech, faszyści próbują wprowadzić Mussoliniego z powrotem do głównego nurtu jakiego wspaniałą osobę.

Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe

Tagi: LGBT news
19:11, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
 

Post udostępniony przez Robert Biedroń (@robertbiedron)

Tagi: cytat
09:25, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

tumblr_inline_p555l4rppI1tsitpw_540

Fot: instagram.com/shanebitneycrone

Demi Lovato pomogła swoim przyjaciołom zaręczyć się. Podczas weekendu, podczas pobytu w Los Angeles jej trasy "Tell Me You Love Me", Lovato powiedziała, że ​​przy kolejnej piosence będzie potrzebowała pomocy widzów. Przyszedł Rayvon Owen, czwarty finalista American Idol, spytała go, z kim przyszedł, z swoim chłopakiem działaczem i filmowcem Shane Bitney Crone.

"Shane, gdzie jesteś?" Spytał Owen, zanim Crone pojawił się na scenie. Wziął go za rękę, i powiedział mu: "Myślałem, że już nigdy nie będę mógł zakochać się".

Crone stracił swojego partnera, Toma Bridegrooma, przypadkowym upadku. Rodzina pana Toma nie chciała widzieć Crone, nawet nie został zaproszony na pogrzeb, grozili jemu przemocą. Wideo, które nakręcił o swoim doświadczeniu, stało się popularne, co doprowadziło do pełnometrażowego filmu dokumentalnego Bridegroom.

"Ale naprawdę zakochałem się w tobie", powiedział Crone Owenowi, mówiąc mu, że inspiruje go każdego dnia. "Przez zbyt długi czas żyliśmy w strachu i wstydu, próbując ukryć się przed tym, kim jesteśmy" - kontynuował. "Więc chcę wziąć tę chwilę, przed naszymi przyjaciółmi, przed tysiącami ludzi, i chcę z dumą powiedzieć, że cię kocham i chcę się tobą opiekować do końca życia."

Crone powiedział, że podczas gdy borykał się z depresją, czuł się beznadziejnie, zwłaszcza jeśli chodzi o miłość, ale muzyka Lovato utrzymywała go przy życiu, czyniąc ten moment jeszcze bardziej wyjątkowym.

Tagi: love
09:25, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Lambda Warszawa zaprasza na marcowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Lambdy Warszawa. Tym razem pomówimy o książce "Bogowie Tanga" Caroliny De Robertis.

Z opisu wydawcy: Liryczna, a zarazem przenikająca czytelnika na wskroś powieść o młodej kobiecie, której miłość do tanga zaczyna się od pierwszych usłyszanych dźwięków tej muzyki, a wkrótce opanowuje ją doszczętnie i zmienia jej życie.

Luty 1913 roku. Siedemnastoletnia Leda, z małą walizką i zamkniętymi w futerale starymi skrzypcami ojca, opuszcza swoją rodzinną wioskę. Jedzie do świeżo poślubionego (na papierze) męża i nowego domu w Argentynie. Kiedy schodzi na ląd w Buenos Aires, odkrywa, że jej mąż został zamordowany, a na nią czeka życie w starej kamienicy, bez rodziny i przyjaciół, na skraju nędzy.

Prawie natychmiast po przybyciu do Buenos Aires Leda zostaje uwiedziona przez muzykę, którą nieustannie pulsuje miasto: zakochuje się w tangu, zrodzonym z głosów biednych imigrantów, skandalicznym tańcu z burdeli i owianych złą sławą kabaretów. Leda decyduje, że zrealizuje swoje odwieczne marzenie i zostanie mistrzynią gry na skrzypcach, choć wie, że nigdy nie będzie mogła występować jako kobieta. Obcina włosy, bandażuje piersi i staje się Dantem, młodym mężczyzną, który dołącza do grupy muzyków grających tango próbujących podbić salony socjety.

Stopniowo zaciera się granica między Ledą a Dantem, a pragnienia, które Leda do tej pory tłumiła, rozkwitają w niej na nowo, zagrażając nie tylko jej karierze muzycznej, ale i życiu.

Wstęp jest bezpłatny, na wydarzenie nie trzeba się zapisywać. W dniu 27 marca w godzinie 18:30, siedzibie Lambdy Warszawy ulica Żurawia 24a lok. 4.

To dopiero początek. Finałowy sezon "House of Cards" tej jesieni na Netflix. To pierwszy sezon bez udziału Kevina Spaceya, który został wyrzucony z serialu po oskarżeniach o molestowanie seksualne. 

Tradycyjnie o fabule nic jeszcze nie wiadomo. Zwiastun sugeruje jednak, że na fotelu prezydenckim zasiądzie Claire Underwood. (Onet.pl)

Bohaterki należą do tytułowego klubu książkowego. Gdy tematem staje się książka Pięćdziesiąt twarzy Greya, kobiety zdają sobie sprawę, że nie jest za późno, by ożywić swoje życie miłosne. 

W obsadzie są Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen, Craig T. Nelson, Richard Dreyfuss, Don Johnson, Andy Garcia, Alicia Silverstone.i Mary Steenburgen. Za kamerą stoi Bill Holderman. (Na Ekranie)

Jennifer Lopez ponownie wystąpiła w Will i Grace, Jack gra rolę aktorską w Shades Of Blue jako martwy.

Love, Simon fragment filmu adaptacji powieści Becky Albertalli, przedstawia Nicka Robinsona, który gra Simona, a jego ojca gra Josh Duhamel. Ojciec dowiaduje się że syn jest gejem.

HBO wywiad reżyser Greg Berlanti, oraz obsada Nick Robinson i innymi z filmu Love, Simon

Na Donalda Trumpa spadły we wtorek dwa ciosy. Nie dość, że z pracy zrezygnował jego główny doradca gospodarczy Gary Cohn, to dodatkowo jest ciąg dalszy historii z aktorką porno Stormy Daniels, która pozwała prezydenta USA - Gazeta.pl

Tagi: Ploty
09:25, lukeblog
Link Dodaj komentarz »