Masz pytanie do mnie czy chcesz mnie poznać napisz na lukeblog@Gazeta.pl ***
RSS
sobota, 11 sierpnia 2012

You Ya-ting i Huang Mei-yu przykładają pieczątki ze swoimi imionami pod posągiem Buddy podczas symbolicznej ceremonii zaślubin/zdjęcie Reuters 

Chinki Huang Mei-yu i You Ya-ting wzięły dziś symboliczny ślub w buddyjskiej świątyni w Taoyuanie (północny Tajwan). To pierwsza taka uroczystość w tym kraju - zwolennicy legalizacji związków homoseksualnych mają nadzieję, że wydarzenie to wpłynie na władze. Dziewczyny zdecydowały się na zachodnią oprawę, w tym tradycyjne u chrześcijan białe suknie z welonami.

Na uroczystości pojawiła się m.in. aktorka Chu Hui-chen, której homoseksualna córka popełniła w maju samobójstwo. Gwiazda gratulowała dziewczynom decyzji i życzyła im szczęścia Ślub odbył się w buddyjskiej świątyni w obecności mnicha Shih Chao-hui

inne zdjęcia na Gazeta.pl

Sobota południe z TLC

O 14:00 Mój mąż jest gejem. W programie poznamy życie pięciu kobiet, które wyszły za mąż za homoseksualistów, zobaczymy jak radzą sobie w tej sytuacji i jak zmieniają się ich oczekiwania wobec życia.

Gdy mąż w końcu ujawnił prawdę o sobie i przestaje walczyć z ze sobą i ujawnia. Dla żon, które odkrywają ich małżeństwo było kłamstwem, jedne dobrze przyjmują akceptują własny mężów, a inni są szoku. Jak zmieniło życie wszystkim meżów i żon też ich dzieci, kiedy zaakceptowali się wreszcie, nie któym życie zniszczyło i innym, wreszcie są sobą.

 

O 15:00 Chaz - nowe życie, Spotkanie z Chaz Bono, który rozpoczyna nowe życie jako mężczyzna. Zobaczymy, jak układa się jego relacja z narzeczoną podczas przygotowań do "Tańca z gwiazdami".

PS jest do drugi odcinek z Chaz Bono, jest on trochę okłamany z powodu poszedł do emisji bez aktualizacji że Chaz rozdał się z swoją dziewczyną, w tym programie pokazuje że oświadcza się jej. Poniżej fragment kontrowersyjny

 
 
O 16:00 Drag queen - marzenie nastolatka, historia nastolatka Jamie'ego Campbella, który marzy, aby zostać zawodową drag queen. W programie chłopak w wyjątkowo szczery i otwarty sposób mówi o swojej przyszłości
.

Australijski piosenkarz autor tekstów Brett Every najnowszy utwór animowany film na temat równości małżeńskiej i rodzinnej akceptacji.

Jeden odcinek Wielkie wesela amerykańskich Romów na kanale TLC, pojawia się para lesbijek, jedna jest cyganka.

Bardzo odważny i daję nadzieje odcinek, ich ślub był skromny bardzo, nie stać było na huczny ślub z powodu są odrzuceni przez społeczeństwo i to podwójnie jedno że są cyganką, a drugi są homoseksualni.

"TLC zabiera nas w podróż do świata amerykańskich Romów i społeczności travellersów. Według najnowszych danych w Stanach Zjednoczonych żyje milion Romów i travellersów, choć większość z nich w całkowitym odosobnieniu. Z dala od tych, którzy zwykle dyskryminują i negatywnie oceniają takie społeczności.

Choć starają się mieszkać osobno, ich styl życia nie jest wcale skromny. Wręcz przeciwnie. Łącząc tradycyjne wartości z wpływami współczesnej cywilizacji, święta i zwyczaje Romów są wielkie, głośne i wystawne. Podczas wyszukanych uroczystości chrztu potrafią obdarować dziecko smoczkiem inkrustowanym kryształami od Swarovskiego. Imprezy zaręczynowe zadziwiąją swoim rozmachem, a uroczystości ślubne to pełne ekstrawagancji widowiska."

W piątek emitowano o 22.30 na TLC powtórka ten odcinek sobota o 8:00.

Homoseksualizm u cyganów jest wielkie tabu i nie akceptowane, jak wiem w polsce znam geja cygana który został wyrzucony z domu, nie ma prawa do rodziny, do niczego ile lat pracował dziś nie ma do swojego majątku żona i jego ojciec zabrali jemu wszystko. Bycie osobą homoseksualną w społeczności cygańskiej to tak jak bycie czarnym w Ku Klux Klanu.

Nie rozumiem nie tolerancji społeczności mówią nie lubią ich się, ale sami też nie akceptują inny, w programie tym pokazuje ile razy księża katolicy dają ślub kuzynce i kuzynowi to jest ok, ale dwie osoby tej samej płci to nie moralne. Kościół nie pierwszy raz akceptuje niemoralność nie pedofilie to śluby z członkami rodzimymi. Kiedyś jeden odcinek mówił ksiądz po taka tradycja i to nic złego, żenią się z członkami z rodziny, ale dlaczego nasze homoseksualne związki potępiają. 

piątek, 10 sierpnia 2012

Nie dawno Elton John nazwał Madonnę "dziwką", teraz inna piosenkarz/Drag Queen RuPaul nazwał Lady Gagę "suką". Gaga dostała za okładkę Vogue która wygląda jak RuPaul. Media plotkarskie jeszcze swoją oliwę dają i robią jaki to jaki skandal. (Towleroad)

Tagi: Ploty
22:51, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Gay Dar Radio rozmawia z byłym olimpijczykiem Ji Wallace który nie dawno przyznał że ma HIV.

Tagi: news sport
21:44, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Niemiecki Trybunał Konstytucyjny umocnił prawa par homoseksualnych w tym kraju. Otrzymali oni m.in. takie same korzyści podatkowe jakie posiadają małżeństwa heteroseksualne.

Trybunał wydał orzeczenie po długiej debacie na temat statusu par homoseksualnych. Zgodnie z nim pary, które weszły w formalny związek partnerski, będą mogły korzystać z takich samych przywilejów podatkowych jak zwykłe małżeństwa. (onet.pl)

Amerykańska drużyna kobieca w piłce nożnej, zdobyły złoty medal na olimpiadzie w Londynie w finale pokonały 2 do 1 mistrzynie świata, Japonki.

W Amerykańskiej drużynie jest Megan Rapinoe, która przed olimpiadą ujawniła się i trenerką drużyny jest też lesbijka Pia Sundhage. (shewired.com)

Wcześniej medale zdobyli Niemiecka lesbijka Judith Arndt w jeździe indywidualnej kolarstwie srebrny medal i złoty medal Brytyjczyk gej Carl Hestor, w jeździectwie.

Matthew Mitcham -złoty medalista z Pekinu, powiedział że zdobędzie złoty medal w Londynie do rozbierze się do naga i skoczy do wody. (Pink News)

Onet.pl: Aktor i piosenkarz ujawnił swoją orientację seksualną w 2009 roku. Twierdzi, iż coming-out nie miał negatywnego wpływu na jego życie zawodowe.

- Ludzie mówili mi, że to może źle wpłynąć na moją karierę - mówi w wywiadzie dla "Out Magazine" Groff. - Sam o tym wiele myślałam, zanim podjąłem tę decyzję. Ale chodzę na przesłuchania - tak samo, jak wcześniej. Kiedyś może przyjdzie czas na podsumowania, w tej chwili jednak idę do przodu i mam nadzieję, że inni będą mi w tym towarzyszyć.

Jonathan Groff spotyka się obecnie z gwiazdorem "Star Treka", Zacharym Quinto.

Roseanne Barr u Piersa Morgana, powiedziała jej trudno utrzymać związek, zazdrości bratu i siostrze homoseksualny, którzy są związku 25 i 26 lat, odpowiednio. Ja, jako hetero osoba, nie jestem w stanie utrzymać żadnego związku, jak to robią oni.

Tagi: kultura Ploty
03:09, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Kiczowaty i idiotyczny serial 

Tagi: serial
02:48, lukeblog
Link Dodaj komentarz »

Jillian Michaels, ekspert od zdrowego trybu życia pomaga całym rodzinom schudnąć i odzyskać formę. W ciągu jednego tygodnia uczy zdrowej diety i efektywnych ćwiczeń. W pierwszym odcinku Jillian spotka się z typowo włoską rodziną, dla której jedzenie to niemalże święty rytuał.

Jillian Michaels,j est znana która pomaga otyłym zdrowo żyć. Jest też szczęśliwa w związku z kobietą wspólnie partnerką mają dwójkę dzieci, pisałem o tym wcześniej tutaj.

Emisja po polsku na TVN Player(co tydzień jeden odcinek)

Ćwiczenia z Jillian Michaels

Bohaterki programu "Bez oporu" opowiadają o trudnościach, które spotkały na swojej drodze. Musiały pokonać wiele przeszkód, by móc cieszyć się z odnalezienia swojej drugiej połówki. Annie Maruszeczko opowiadają o homoseksualnych związkach.

Video na TVN Player

O seksie bez stresu, odc. 3 (1/2) Get More: MTV Polska

O seksie bez stresu, odc. 3 (2/2) Get More: MTV Polska

Tagi: dokument
00:00, lukeblog
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 09 sierpnia 2012

Dostęp do informacji medycznej, prawo pochówku, ustawowego dziedziczenia i reprezentowania przed sądem - m.in. takie uprawnienia dla osób pozostających "we wspólnym pożyciu" zapisał w swoim projekcie ustawy Jacek Żalek z PO. To kontra konserwatywnej frakcji Gowina na projekt o związkach posła Artura Dunina. (Gazeta Wyborcza)

* Idioci do potęgi, może jeszcze każdy poseł stworzy projekt ustawy związki partnerskie, nie normalne zamiast jeden dobry są kilka które nie mają nic wspólnego normalnością. Do też wszystko specjalnie tak pomieszać w głowie żeby nic z tego nie było. Jeszcze później będą mówili oni chcieli uchwalić ale nie chcieli, tylko nikt nie widzi problemów realny związków nie małżeństw.

Aktualizacja - Taki projekt może być niebezpieczny i niezgodny z konstytucją - komentuje projekt ustawy o związkach partnerskich Jacka Żalka specjalista od prawa konstytucyjnego Marek Chmaj. Jego zdaniem problematyczne może być nabywanie praw przez partnerów bez rejestrowania związku, a jedynie na podstawie wspólnego pożycia. 

Autor bardziej liberalnego projektu ustawy o związkach partnerskich, poseł PO Artura Dunin także przyznał, że ma wątpliwości co do jakości projektu partyjnego kolegi. - Boję się, że może mieć duże wady prawne, które jakby wykluczają rozmowy na jego temat - powiedział w rozmowie z Radiem TOK FM

a mówiłem że cały projekt jest bublem, znów uchwalą ją, a po latach okazie się że jest nie legalna i wszyscy którzy są tej ustawie tracą prawo. Trzeba jedną dobrą ustawę, a nie 10 bubli prawny.

Patrick Abner i Thomas Roberts/Fot GLAAD

Dziennikarz prowadzący własny program w stacji MSNBC, Thomas Roberts ma się ożenić z swoim partnerem, będzie pierwszym jawnym gejem prowadzącym program informacyjny który wyjdzie za mąż. Inni dziennikarze LGBT wolni czy bez ślubu, miedzy jego koleżanka z pracy Rachel Maddow.

Roberts i jego partner jest Patrick D. Abner.  Plan ślubu pod koniec września dla około 150 osób w Nowym Jorku. Ujawnił się w roku 2006 podczas stowarzyszenia LGBT dziennikarzy. Roberts jest katolikiem i też jest ofiarą molestowania seksualnego przez księdza. (The Huffington Post)

W telewizjach informacyjny amerykańskich są otwarci osoby homoseksualne miedzy innymi Anderson Cooper w CNN, Don Lemon też CNN, Dan Kloeffler ABC News, Jared Max sportowy dziennikarz w ESPN radio.

Nowa grupa z Minnesoty pod nazwą "Poet war" (heteroseksualni weterani pop rocka) włączają się promowanie równości małżeńskiej żeby wyborcy zagłosowali przeciwko poprawce zakazowi małżeństw homoseksualny.